klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Oliwia o „Ślubie od pierwszego wejrzenia”: „co chwilę miałam momenty załamania”. Odniosła się do byłego męża
Instagram @modrafrelka/elkuchta
Newsy

Oliwia o „Ślubie od pierwszego wejrzenia”: „co chwilę miałam momenty załamania”. Odniosła się do byłego męża

Choć Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta uznawani byli za jedno z najbardziej zgranych małżeństw z show „Ślub od pierwszego wejrzenia”, niespełna dwa miesiące temu media obiegły wieści o ich rozstaniu. Teraz dziewczyna zdecydowała się na szczere wyznanie. Opowiedziała o programie i swoim byłym ukochanym.

Oliwia Ciesiółka niespełna dwa lata temu wzięła ślub w ciemno na oczach milionów widzów za pośrednictwem kontrowersyjnego show TVN – „Ślub od pierwszego wejrzenia”. I choć zjawiskowa blondynka wraz z telewizyjnym mężem – Łukaszem Kuchtą -  doczekała się pierworodnego synka i przez wiele miesięcy zapewniała fanów w mediach społecznościowych o swojej wielkiej miłości, teraz para się rozwodzi. Gdy emocje związane z rozstaniem nieco opadły, Oliwia zdecydowała się na szczere wyznanie. Ciesiółka nie tylko opowiedziała, jak od kulis wygląda tworzenie programu, w którym obcy sobie ludzie zostają dopasowani do siebie na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, a także, jakie emocje targają nimi nie tylko podczas ślubu w ciemno, ale również w trakcie małżeństwa z nieznajomym. Co więcej, odniosła się do Łukasza.

Kto wybierał obrączki ślubne Oliwii i Łukasza ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”?

Oliwia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” szczerze o byłym mężu i kulisach programu

Przed nami 5. sezon kultowego programu emitowanego na antenie TVN7 – „Ślub od pierwszego wejrzenia”, nic więc dziwnego, że w mediach na nowo wzrasta ogromne zainteresowanie uczestnikami poprzednich edycji. I choć do tej pory największe emocje wzbudzali Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak, w których internauci podejrzewali kryzys w związku, to nikt nie spodziewał się, że zgodni i zawsze uśmiechnięci Oliwia i Łukasz ogłoszą koniec swojego związku tuż po świętach Bożego Narodzenia.

Dziś, gdy od pamiętnego wymownego postu na instagramowym koncie Oliwii Ciesiółki minęły niemal dwa miesiące, dziewczyna na nowo wraca do dawnego życia i mediów społecznościowych. Niedawno pisaliśmy o tym, że była żona Łukasza Kuchty już układa sobie nową rzeczywistość i realizuje zawodowe plany związane z byciem makijażystką. To jeszcze nie wszystko! Oliwia coraz śmielej publikuje też zdjęcia na Instagramie, a jej niedawna kusząca fotka zrobiła ogromne wrażenie nie tylko na jej fanach, ale też byłym ukochanym – Łukaszu.

Zobacz także: Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wrócą do siebie?! Ruch Łukasza zaskoczył fanów

Teraz, dziewczyna postanowiła wrócić wspomnieniami do czasu, gdy poznała byłego męża i zdradzić, jakie emocje nią wtedy targały.

Co chwilę miałam momenty załamania i zwątpienia. Często budziłam się w środku nocy z uczuciem, jakby ktoś położył głaz na mojej klatce piersiowej. Taki, który uniemożliwia złapanie swobodnego oddechu. Bałam się, czy ta osoba nie będzie podchodzić do związku w byle jaki i konsumpcyjny sposób. Czy facet nie okaże się psychopatą, który w jakiś sposób umknął uwadze psychologów. Ukojenie przynosiły rozmowy z bliskimi, którzy w pełni zaakceptowali moją decyzję. Nie miałam do końca pewności, co do słuszności swojego wyboru. Jednak znam siebie i wiem, że nie osiągnęłabym spokoju, dopóki nie poznałabym konsekwencji tamtej decyzji – zdradziła Oliwia w rozmowie z portalem „Plotek.pl”.

Oliwia podkreśliła również, że choć kamery towarzyszyły jej niemal w każdym momencie, wiele ważnych scen nie zostało pokazanych w programie:

Montaż telewizyjny to bardzo kreatywna sztuka. Nagrywano nas codziennie, około 11 godzin dziennie przez cały miesiąc. Z czego wyemitowano średnio 6 minut materiału na ponad 40-minutowy odcinek – przyznaje Oliwia.

Zobacz także: Oliwia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” już eksperymentuje z zabiegami upiększającymi. Sprawdźcie, co sobie poprawiła

Była bohaterka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznała, że udział w programie niezaprzeczalnie odmienił jej życie. Idąc do programu Oliwia miała bowiem nadzieję, że odnajdzie tam bratnią duszę, z którą będzie do końca życia.

Poznałam człowieka, którego szczerze pokochałam. To był punkt zwrotny w moim życiu. Dowiedziałam się o sobie wiele. Nigdy nie podejrzewałam, że mogłabym wysłać zgłoszenie do tego typu programu, ale wtedy poczułam, że to miało sens – przyznaje Oliwia. Postanowiłam wziąć udział w programie bo miałam nadzieję, że dzięki temu znajdę partnera na życie, z którym uda mi się zbudować dobrą relację. Chciałam związku, w którym ta druga osoba będzie czuła się przeze mnie kochana i będę mogła sprawić, by była szczęśliwa – dodaje.

Przypominamy, że na początku związku Oliwia i Łukasz nie widzieli świata poza sobą. W maju 2020 roku para przywitała na świecie pierworodnego synka – Franka – który od razu stał się gwiazdą sieci. I choć wydawać by się mogło, że nic nie zniszczy ich szczęścia, w domowym zaciszu odgrywały się liczne spory, które doprowadziły do tego, że zakochani rozstali się pod koniec grudnia.

Oliwia o „Ślubie od pierwszego wejrzenia”: „co chwilę miałam momenty załamania”. Odniosła się do byłego męża
Instagram @modrafrelka

Komentarze
Mama Łukasza ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” komentuje jego rozwód z Oliwią. Padły naprawdę mocne słowa
Instagram @modrafrelka
Newsy Ślub od pierwszego wejrzenia - mama Łukasza komentuje jego rozwód z Oliwią. Padły naprawdę mocne słowa
O tym rozstaniu mówią teraz wszyscy! Łukasz i Oliwia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” już nie są razem. Teraz głos w sprawie zabrała mama celebryty.
Urszula Jagłowska
grudzień 30, 2020

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta zyskali sławę dzięki udziałowi w kontrowersyjnym show TVN – „Ślub od pierwszego wejrzenia” , gdzie na postawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych zostali ze sobą skojarzeni  i poznali się dopiero na ślubnym kobiercu. Pomiędzy parą pod razu było widać chemię, jednak sympatycy programu nie wierzyli w szczerość ich uczuć. Po pierwsze ogromną przeszkodą stanowiła odległość pomiędzy telewizyjnymi małżonkami, po drugie widzowie postrzegali Oliwię jako egocentryczną dziewczynę, która za wszelką cenę chce wybić się na popularności show, przy jednoczesnym tłamszeniu męża, wyśmiewaniu go, a nawet poniżaniu i traktowaniu jak nierozgarnięte dziecko. I gdy pod koniec sezonu  wszystko wskazywało na to, że chłopak postawi się blond piękności, okazało się, że para zaczęła się coraz lepiej dogadywać, a nawet podjęła decyzję o dalszej kontynuacji swojego małżeństwa. To jeszcze nie wszystko! Zakochani nie tylko zamieszkali razem, założyli wspólny kanał na YouTube, gdzie dzielili się z fanami swoją miłością, ale też pod koniec maja 2020 roku przywitali na świecie swojego pierworodnego synka - Franka . I gdy wydawać by się mogło, że nic nie zmąci tej sielanki, ostatni instagramowy post dziewczyny wprawił wszystkich w osłupienie. Oliwia i Łukasz ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” rozstali się. Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się – wyznała w oświadczeniu na Instagramie Oliwia. Rozstajemy się w zgodzie, bo kwestią nadrzędną jest dla nas dobro naszego syna, którego oboje kochamy miłością tak wielką, że nie da się tego opisać. Dlatego będziemy...

Przeczytaj
Oliwia i Łukasz ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram@modrafrelka
Newsy Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się - "nie ma szans na naprawę naszego małżeństwa"
Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" potwierdzili rozstanie. Rodzice małego Franka postanowili rozejść się w przyjaźni. Ich małżeństwo należy już do przeszłości.
Redakcja Wizaz.pl
grudzień 27, 2020

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta poznali się w czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para już na początku była zachwycona tym, kogo oboje zobaczyli na ślubnym kobiercu. W finale zgodnie podjęli decyzję o tym, że chcą kontynuować swój związek, a niedługo po zakończeniu emisji programu na świecie pojawiło się dziecko - Franek. Miłość wydawała się kwitnąć, zwłaszcza, że na Instagramie obojga uczestników show pojawiały się zdjęcia świadczące o pielęgnacji uczucia, jakie zrodziło się u nich na antenie TVN7. Teraz okazało się, że Oliwia i Łukasz od dawna przechodzili kryzys. Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się Od dłuższego czasu fani Oliwii i Łukasza z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" martwili się o losy swoich ulubionych bohaterów show. Na ich profilach pojawiało się coraz mniej wspólnych zdjęć i wzmianek o sobie nawzajem. Obserwatorzy wróżyli kłopoty w związku, jednak nikt nie spodziewał się takiego obrotu sytuacji. Oliwia umieściła na Instagramie informację o tym, że razem z Łukaszem podjęli decyzję o rozstaniu. Moi Drodzy, kilka miesięcy temu stanęliśmy z Łukaszem w obliczu zupełnie nowej sytuacji życiowej. Nie jest to dla mnie łatwe, by pisać o tym w Sieci, ale chcę zapobiec rozprzestrzenianiu się nieprawdziwych informacji dotyczących naszego małżeństwa - zaczęła uczestniczka show. Dalej kontynuowała, wyjaśniając, że nie jest to spontaniczna decyzja podyktowana emocjami. Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się. Pozwoliło to na spojrzenie na całą sytuację w bardziej krytyczny, ale równocześnie obiektywny...

Przeczytaj
Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazał urocze zdjęcie z partnerką i synem
Instagram @adam_nie_officjal
Newsy Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazał urocze zdjęcie z partnerką i synem: „kocham ile tylko sił”
Adam Miciak, jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników hitu TVN „Ślub od pierwszego wejrzenia” pokazał urocze zdjęcie z synkiem i nową partnerką. Fani zachwyceni.
Urszula Jagłowska
wrzesień 08, 2020

Pomimo iż od zakończenia 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” minęły już niemal cztery miesiące, emocje związane z hitem TVN i jego uczestnikami nadal są niezwykle żywe. Ogromnym zainteresowaniem internautów cieszą się szykujący się do ślubu kościelnego Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik , jak również świeżo upieczeni rodzice Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta , którzy pod koniec maja przywitali na świecie swojego pierworodnego synka Franka. I choć w przypadku tych par budzący kontrowersje społeczny eksperyment TVN polegający na zaaranżowaniu ślubów zupełnie obcych sobie osób na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych okazał się być strzałem w dziesiątkę, to dla jednej z nich zakończył się fiaskiem , rozczarowaniem i krzywdzącym medialnym sporem. Mowa o Joannie Lazar i Adamie Miciaku .  Telewizyjny mąż, pomimo starań dziewczyny, od pierwszych chwil pałał do niej niechęcią, dystansował się od niej i publicznie wyśmiewał wiek żony , a w wielkim finale z adał jej cios poniżej pasa . Mężczyzna nie tylko bez podania  powodu  zażądał rozwodu, ale również obraził ekspertów programu odpowiedzialnych za dobór jego partnerki.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez EarlGrey (@earlgrey_film) Kwi 4, 2020 o 11:08 PDT Jak się jednak okazuje, choć byli telewizyjni małżonkowie nie odnaleźli miłości na oczach milionów widzów, to udział w show TVN pomógł im odnaleźć swoje bratnie dusze poza kamerami. Joanna związała się z tajemniczym...

Przeczytaj
Ślub od pierwszego wejrzenia: czy Oliwia i Łukasz planują kolejne dziecko?!
Newsy "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz rozstali się! Jak podzielą się opieką nad dzieckiem? Jest komentarz młodej mamy!
Karolina Błaszkiewicz
grudzień 28, 2020

To już pewne- związek Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to już przeszłość! W miniony weekend była uczestniczka hitowego programu TVN7 opublikowała na Instagramie zaskakujące oświadczenie, w którym poinformowała, że rozstała się ze swoim mężem. Teraz z pewnością wszyscy fani pary zastanawiają się, co z ich dzieckiem. Oliwia w najnowszym wpisie poruszyła temat wychowywania małego Franka!  Oliwia i Łukasz będą razem wychowywać syna  Oliwia i Łukasz wzięli udział w czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i od pierwszego spotkania byli sobą zachwyceni. Wszyscy fani programu mocno im kibicowali i wierzyli, że ich związek przetrwa próbę czasu. W ostatnim odcinku hitu TVN7 Oliwia i Łukasz zdradzili, że chcą kontynuować swoje małżeństwo, a kilka dni po emisji finału na świecie pojawiło się ich dziecko- syn Franek. Od samego początku Oliwia zamieszkała u Łukasza i w jego mieszkaniu wspólnie wychowywali swoją pociechę. Niestety, kilka tygodni temu internauci zaczęli podejrzewać, że Oliwia i Łukasz przechodzą kryzys w swoim związku. Fani zaczęli zastanawiać się, dlaczego para nie pokazuje się razem. Byli uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie komentowali w wówczas plotek na swój temat i dopiero w ostatnią niedzielę Oliwia zdradziła, że rozstała się ze swoim mężem. Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się - poinformowała Oliwia. Teraz cześć fanów pary z pewnością zastanawia się, jak Oliwia i Łukasz podzielą się opieką nad synem. Oliwia w swoim wpisie nie zdradziła, czy wyprowadzi się z Katowic i czy wróci do Trójmiasta, ale zapewniła, że ze względu na dziecko...

Przeczytaj