klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedługo zdecydują się na kolejne dziecko?!

Łukasz Kuchta i Oliwia Ciesiółka z ostatniej, czwartej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” niedawno zostali rodzicami. Czy planują powiększenie rodziny? Te słowa nie pozostawiają wątpliwości.
Urszula Jagłowska
czerwiec 08, 2020

Tegoroczny Dzień Matki był naprawdę wyjątkowy dla Oliwii i Łukasza z ostatniej, czwartej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Para przywitała na świecie swojego pierworodnego synka Franka,  o czym Oliwia poinformowała za pomocą Instagrama ,publikując uroczą fotografię rączki maluszka. Choć do tej pory małżonkowie byli bardzo powściągliwi w dzieleniu się ze światem swoją prywatnością, to przywitanie na świecie nowego członka rodziny sprawiło, że coraz śmielej zdradzają kolejne smaczki ze swojego życia. Co więcej para na każdym kroku podkreśla, że pomimo iż poznała się dopiero na ślubnym kobiercu i została ze sobą skojarzona na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, to uważa, że udział w programie był jedną z ich najlepszych życiowych decyzji. Czy zakochani planują już rodzeństwo dla ukochanego synka? Te słowa nie pozostawiają wątpliwości.

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydują się na kolejne dziecko?

Od czasu przywitania na świecie małego Franka Oliwia Ciesióka i Łukasz Kuchta są coraz bardziej aktywni w mediach społecznościowych. Ostatnio bohaterowie hitu TVN pochwalili się uroczą sesją ciążową Oliwii, później dumny tata pokazał pierwszą fotografię małego Franka i zdradził szczegóły porodu. Cieszący się początkami rodzicielstwa celebryci nie omieszkali również pokazać twarzy maluszkapochwalić się jego robiącym wrażenie wózkiem, czy zdradzić, że nie planują ochrzcić syna, gdyż chcą by sam w przyszłości zadecydował, czy chce żyć zgodnie z wiarą katolicką, czy też nie.

Teraz małżonkowie zdradzili kolejne plany na przyszłość. Czy niebawem zdecydują się na rodzeństwo dla ukochanego synka Franka? Przypomnijmy, że Łukasz jest jedynakiem, z kolei Oliwia ma dwie siostry, które nazywa swoimi najlepszymi przyjaciółkami.

Ja jestem jedynakiem i wiem, że nie jest to takie super. Faktycznie fajnie jest mieć brata, siostrę – powiedział w rozmowie z „Party.pl” Łukasz Kuchta.

Czy para podobnie do Ani i Roberta Lewandowskiego już planuje kolejne dziecko? Koniecznie obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz także: Lewandowscy już planują kolejne powiększenie rodziny!

Zdjęcie: Instagram

Komentarze