klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

Oliwia Bieniuk o udziale w "Tańcu z Gwiazdami". Przyznaje szczerze: "Tata był zszokowany"

Oliwia Bieniuk w rozmowie z Party.pl zdradziła, co na temat jej udziału w programie myśli tata. Czy ma powody do radości?
Redakcja Wizaz.pl
czerwiec 30, 2021

W najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" wystąpi Oliwa Bieniuk, córka Anny Przybylskiej. Czy 18-latka decyzję o uczestnictwie w programie podjęła samodzielnie? W rozmowie z reporterką "Party" Oliwia Bieniuk wyznała, że bardzo cieszy się z propozycji wzięcia udziału w programie. Zdradziła także, że zgodziła się na to spontanicznie, bez konsultacji z rodziną. I chociaż nie ma dużego doświadczenia tanecznego, cieszy się na przygodę w show.

Reporterka postanowiła także zapytać Oliwię o reakcję jej taty - Jarosława Bieniuka. Dziewczyna zdradziła, że początkowo był zszokowany decyzją córki o udziale w "Tańcu z Gwiazdami", jednak po jakimś czasie oswoił się z tą myślą i zamierza aktywnie jej kibicować. Zobaczyć w naszym video, co jeszcze mówi Oliwia!

Z kim Oliwia Bieniuk zmierzy się w "Tańcu z gwiazdami"?

Jakie gwiazdy będziemy mieli okazję oglądać w najnowszej edycji "TzG"? Wiemy już, że w konkursie o najlepszą tancerkę zawalczy Sylwia Bomba - gwiazda programu "Googlebox. Przed Telewizorem", a także Kinga Sawczuk i żona Sławomira - Kajra. Komu będziecie kibicować?