Olga Kalicka w 2018 roku pochwaliła się, że jest bardzo zakochana. To właśnie wtedy do mediów przeciekła informacja o związku aktorki z Cezarym Nowakiem. Rok później na świat przyszedł syn pary, Aleksy. Aktorka i Cezary Nowak byli nawet zaręczeni, jednak teraz już wiadomo, że do ślubu nie dojdzie. Dlaczego?

Reklama

Olga Kalicka rozstała się z narzeczonym: "Podjęliśmy najtrudniejszą decyzję w naszym życiu"

Olga Kalicka i Cezary Nowak zawsze ukrywali się przed światem mediów. Związek aktorki zdecydowanie był jej przestrzenią intymną i gwiazda nie chwaliła się zbyt wieloma zdjęciami z ukochanym. Fani jednak podejrzewali, że aktorka planuje ślub i czasami wypytywali nawet o to samą Olgę Kalicką. Jak się jednak właśnie okazało, do ślubu niestety nie dojdzie. W mediach wiadomość o rozstaniu Olgi Kalickiej i Cezarego Nowaka pojawiła się wcześniej, ale teraz głos w tej sprawie zdecydowała się zabrać sama aktorka.

- To będzie dla mnie trudne, bolesne wyznanie. Włożyliśmy wiele trudu i pracy w to, żeby być pełną rodziną, ale nie zawsze pomimo chęci i pełnego zaangażowania osiągamy to czego pragniemy. Kilka miesięcy temu podjęliśmy więc najtrudniejszą decyzję w naszym życiu. Decyzję o rozstaniu. To, co jest niezmienne to to, że kochamy Aleksia najbardziej na świecie i jako jego rodzice zrobimy wszystko, by miał cudowne, pełne radości dzieciństwo i wyrósł na mądrego, szczęśliwego człowieka - przyznała aktorka.

Olga Kalicka nie ujawniła żadnych szczegółów na temat powodów rozstania. Przyznała, że póki co nie chce publicznie wypowiadać się o tej trudnej decyzji, gdyż sprawa jest dla niej zbyt świeża:

- Chociaż ta informacja trafiła już do mediów, nie jesteśmy gotowi, żeby mówić nic więcej na ten temat. Chcieliśmy Was gorąco prosić o zrozumienie i wsparcie w tej trudnej dla nas sytuacji - zakańcza oświadczenie Olga Kalicka.

Zobacz także: Gwiazdy na premierze filmu "Dziewczyny z Dubaju". Olga Kalicka odsłoniła naprawdę dużo

Wpis Olgi Kalickiej poruszył fanów. Pod postem aktorki pojawiło się mnóstwo słów wsparcia:

Zobacz także
- Dużo siły i wytrwałości ❤️❤️❤️ Jesteś mega dzielna super Mama - I tak powinno wyglądać rozstanie kiedy ma się wspólnie dziecko ☺️ szacunek do siebie i przede wszystkim dobro dziecka na pierwszym miejscu! Powodzenia dla Was! - Czasem najtrudniejsze decyzje są dla nas najlepsze. Oby i dla Was tak było - pocieszają aktorkę fani.
olgakalicka/Instagram

Zobacz także: Olga Kalicka wreszcie mogła znów odwiedzić fryzjera! Jej metamorfoza nie wszystkim jednak przypadła do gustu

Reklama

Olga Kalicka rzadko mówiła o swoim ukochanym. Aktorka zdecydowała się także nie pokazywać twarzy swojego syna w mediach społecznościowych. Z oświadczenia aktorki jednak wynika, że rozstała się z byłym ukochanym polubownie i chce dzielić się z nim opieką nad ich dzieckiem.

olgakalicka/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama