klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
białe delikatne tatuaże
Newsy

Nowy TREND: tymczasowe tatuaże w zimowej odsłonie

Jeszcze kilka miesięcy temu wszyscy szaleliśmy na punkcie metalicznych tatuaży, które były idealnym dodatkiem do wakacyjnych stylizacji. Dziś, trend powraca w nowej, zimowej wersji i coraz bardziej zyskuje na popularności.
Ewelina Błeszyńska
listopad 29, 2015

zimowe tatuaże tymczasowe

TOP 5 kremów BB na lato. Przykryją nie tylko przebarwienia

Trend - zimowe tatuaże

Metaliczne tatuaże w odcieniach złota czy srebra prezentowały się naprawdę wyjątkowo na opalonej skórze, w wakacje były świetnym zastępstwem na biżuterii, a do tego na zdjęciach prezentowały się przepięknie. Nic więc dziwnego, że trend na tymczasowe tatuaże powraca, ale w nowej odsłonie, która doskonale odpowiada pogodzie za oknem. Obecnie zamiast azteckich wzorów modne stają się białe śnieżynki, gwiazdki czy sople, które nadają stylizacji magiczną, zimową aurę.

białe tatuaże na zimę

Delikatne tatuaże

Pomysłodawczynią nowego trendu jest popularna blogerka i youtuberka, a także projektantka biżuterii MR. KARE (Kate Albrecht). Amerykanka zaprezentowała ostatnio  zdjęcia lookbookowe z zimową wersją tatuaży, który natychmiast stał się hitem internetu. Wszystko wskazuje na to, że białe tatuaże ze śnieżynkami czy gwiazdkami staną się równie modne co popularne latem złote tatuaże. Naszym zdaniem delikatne białe wzory przywodzące na myśl klimat świąt prezentują się urokliwie i magicznie. W okresie świątecznym z chęcią postawimy na subtelną śnieżynkę na nadgarstku. A co Wy myślicie o tym trendzie? Zobaczcie zdjęcia katalogowe!

delikatne tatuaże

 

delikatne tatuaże na zimę

 

tatuaż zimowey

 

delikatne tatuaże
Komentarze