Nowa mgiełka AA Wings of Color Rose Quarz nie tylko utrwala makijaż, ale także odświeża, nawilża i dostarcza witamin naszej skórze. Teraz macie idealną okazję, żeby ją wypróbować. Do końca lipca możecie kupić ją w atrakcyjnej cenie w promocji w Rossmannie. Zamiast 19,99 zł zapłacicie za nią 12,99 zł.

Reklama

Zobacz także: Mgiełka do twarzy - TOP 5 z Rossmanna i Hebe

Mgiełka utrwalająca makijaż z Rossmanna

Marka AA zapewnia, że mgiełka jest wyjątkowo delikatna i świetnie sobie poradzi z utrzymaniem makijażu. Wzbogacona została kryształami różowego kwarcu i wyciągiem z aloesu, które pozostawiają skórę orzeźwioną, nawilżoną i gładką. Produktu można używać kilkukrotnie w ciągu dnia, bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia żadnych plam.

mat. prasowe

Mimo że jest to produkt kojarzący się prawie wyłącznie latem, dobrze go używać cały rok. Mgiełki do twarzy są szczególnie polecane dla osób o wrażliwej skórze, ponieważ zawierają składniki, które łagodzą podrażnienia i głęboko nawilżają. Dodatkowo są bardzo orzeźwiające, energetyzujące, rewitalizujące, a także relaksujące. Utrzymują nienaruszony makijaż, pozostawiają na skórze matowe wykończenie, zapobiegają zabrudzeniu maseczek.

Mgiełki do twarzy nigdy nie były tak doceniane, jak w ostatnich miesiącach, kiedy w życie weszły obowiązkowe maseczki. Naszym twarzom potrzebny jest zastrzyk nawilżający, przywracający skórę do normalności. Powód: ciepło i para skoncentrowana między skórą a tkaniną, która powoduje nadmierne pocenie się skóry i odparowanie makijażu w ciągu kilku minut po założeniu maseczki.

Zobacz także
Reklama

Jeśli jeszcze jej nie masz, to dobry moment, żeby ją kupić, zwłaszcza że trafiła na promocję!

Reklama
Reklama
Reklama