klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Sylwia Bomba
Instagram
Newsy

Nowe zdjęcie Sylwii Bomby wywołało zaskakującą reakcję: "Prawie ci piersi wychodzą"

Gwiazda programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem" wywołała swoim zdjęciem w bikini niemałe zamieszanie. Część komentujących fotkę internautów uznała, że Bomba założyła za małą górę od kostiumu.
Matylda Nowak
lipiec 30, 2020

Sylwia Bomba opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie z rodzinnych wakacji. Niestety, fotka, do której zapozowała z córeczką wzbudziła "niezdrowe" zainteresowanie u niektórych jej fanów. ;-) Między internautami rozgorzała dyskusja, czy gwiazda "Gogglebox" ma za mały stanik i czy przypadkiem nie wybrała go z premedytacją.

Sylwia Bomba niechcący pokazała za dużo biustu?

Bomba jest dumna ze swojej sylwetki i lubi ją podkreślać odpowiednio dobranymi strojami – na przykład zakładając powiększający biust top z Zary. Sylwia ewidentnie chce się nacieszyć się swoją świetną figurą. I nie ma w tym nic dziwnego – w końcu udało jej się schudnąć 30 kg! Zdaniem niektórych ostatnio przesadziła jednak z odsłanianiem swoich wdzięków.

Sylwia Bomba w kostiumie kąpielowym
Instagram

Wszystko zaczęło się od jednego z komentarzy zostawionych pod zdjęcie, na którym widać Sylwię Bombę w kostiumie kąpielowym: 

Ciekawi mnie czy naturalne czy robione... – napisał internauta, mając na myśli oczywiście piersi Bomby.

Celebrytka zareagowała na ten komentarz, pisząc: 

Ha, ha, ha, a nie masz ważniejszych spraw w życiu?

Tymczasem także inni internauci zdążyli już zainteresować się jej biustem:

Czy Twoja góra od kostiumu nie ma za małych miseczek? Prawie Ci piersi wychodzą...

Sutek już widać.

Dokładnie, sutek wyskoczył. Celowe czy ktoś "nie zauważył" wstawiając fotkę?

Możliwe, że Sylwia Bomba kupując swój dość drogi kostium kąpielowy marki La Revêche  (zarówno góra, jak i dół kosztują 545 zł) powinna była wybrać większy rozmiar. Podejrzewamy jednak, że stanik tego kostiumu po prostu został zaprojektowany z myślą o mniejszym biuście. Wydaje nam się też, że sutek, który wypatrzyli na zdjęciu niektórzy internauci, to w rzeczywistości cień rzucany przez płatki, którymi obszyty jest stanik kostiumu. 

A wy co myślicie o tym zdjęciu – Sylwia Bomba za duża na nim pokazała?

Komentarze
Selfie blogerki fitness- blondynki w czerwono-białej bluzce
Styl życia Dwa rozmiary większy biust na zdjęciach bez Photoshopa i stanika z efektem push-up? Tak! I... jakie to proste :)
Idealne selfie to nie tylko doskonały makijaż, ale też... dekolt! Waszym kompleksem jest zbyt mały biust? Zobaczcie, jak łatwo można go powiększyć bez stanika z efektem push-up.

Blogerki jak nikt inny wiedzą, co zrobić aby nienagannie prezentować się na zdjęciach - szczególnie te, których "konikiem" jest fitness. Płaski brzuch to nie jedyna część ciała, której im zazdrościmy. Zazwyczaj nie możemy się nadziwić także ich jędrnemu biustowi. Jak one to robią? Polecamy:   Chciała szczupło wyglądać na ślubie. Teraz prokuratura w Częstochowie bada przyczyny jej śmierci.. . Swój trik na idealne piersi zdradziła Beck Jackson. Obecnie na Instagramie obserwuje ją ponad 160 tysięcy osób. Na pierwszy rzut oka jest idealna. Jednak w pewnym momencie pokazała, jak wygląda naprawdę. Zaczęła od opublikowania zdjęcia bez makijażu. Okazało się, że jej problemem jest m.in... trądzik! Jak sama mówi, nie jest to jednak najważniejsze. Nie można traktować tego jako największe nieszczęście. Dopóki same o sobie myślimy, że jesteśmy piękne, to tak naprawdę się prezentujemy:) GEE THANKS LIFE FOR THIS HUGE PIMPLE RIGHT IN THE MIDDLE OF MY FOREHEAD, and all of his little friends he brought to the party on my cheeks. Bloody stress pimples just in time for my wedding... bloody hell, I swear if a break out anymore in the lead up to my wedding I'm gonna flip. I MEAN LOOK AT THE SIZE OF THAT THING, it's like a planet. Ohhhh life. When will I grow out of my breakouts? It's sucks, but you know what? It's life, and if bad skin is the worst of my problems right now I consider myself pretty lucky ✌ to all those out there feeling a little like me at the moment- ride it out, pimples suck, yes, I know that just as well as anyone out there but it's just life for most of us, as long as you're confident within yourself then you'll be beautiful regardless of how many spots you have on your face Post udostępniony przez BECK JACKSON (@becklomas) 1 Mar, 2017 o 2:41 PST To jednak nie wszystko. Wiele kobiet zazdrościło jej biustu. Na jaw wyszło, że jego piękny wygląd w dużej mierze...

Przeczytaj