Maskara L'Oreal, Bambi Eye False Lash to hit Wizażanek. Teraz w drogerii pojawiła się jej nowa, jeszcze bardziej zagęszczająca rzęsy wersja Oversize Black. Choć to zupełna nowość z Rossmanna, już możemy kupić ją o wiele taniej - za 37,99 zł zamiast 69,99 zł. Oferta obowiązuje do 15 czerwca stacjonarnie i online.

Reklama

Nowy pogrubiający tusz do rzęs na promocji w Rossmannie

Nowy tusz do rzęs L`Oreal Paris, Bambi Eye Oversized Black Mascara oprócz maksymalnego podkręcenia i wydłużenia daje efekty kruczoczarnych, pogrubionych rzęs. Jego szczoteczka nieco przypomina tę z pierwszej wersji Bambi Eye, ale jest od niej większa, a silikonowe włoski z jednej strony są zdecydowanie dłuższe. Dzięki temu szczoteczką tuszu łatwo jest dotrzeć nawet do najdrobniejszych rzęs. Tusz pogrubia i przyciemnia rzęsy już przy jednej warstwie. Tworzy piękny wachlarz rzęs, które wyglądają jak przedłużane metodą 3D! Efekt utrzymuje się bez zarzutu aż do wieczornego demakijażu oczu. Maskara nie odbija się na powiece, nie kruszy i nie rozmazuje.

mat. prasowe

Opinie o tuszu do rzęs L`Oreal Paris, Bambi Eye Oversized Black

To pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs dobry dla posiadaczek najkrótszych włosków. Otworzy oko i da spektakularne efekty na każdych rzęsach. Wizażanki, które zdążyły przetestować ten produkt chwalą go sobie za głęboki czarny kolor oraz widoczne pogrubienie i podkręcenie rzęs. Jako jedyną wadę wskazują zbyt dużą ilość tuszu, którą nabiera szczoteczka - przed wytuszowaniem rzęs warto delikatnie przetrzeć ją w czystą chusteczkę, szczególnie tuż po otwarciu nowego opakowania.

Po raz kolejny się nie zawiodłam bo efekt jest świetny. Wydłużenie i podkręcenie. Nie osypuje się w ciągu dnia i nie kruszy. Nie zostawia też grudek, których nie cierpię w tuszach

-

Jestem zachwycona efektem! Mascara super wydłuża i podkręca rzęsy. Jedna warstwa wystarczy, aby widać było efekt. Szczoteczka jest wygodna, łatwo się nią manewruje

-

Zobacz także
Reklama

Myślicie, że ten tusz ma szansę stać się takim hitem jak Bambi Eye False Lash?

Reklama
Reklama
Reklama