Vichy Neovadiol
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Wyniki testu
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Wyniki testu
żele Unimil
Laureaci
Octenisept
Laureaci
kosmetyki glov
Wyniki testu
krem la roche-posay
Wyniki testu
health labs
Laureaci
health labs
Laureaci
sensodyne
Laureaci
kosmetyki yope
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
aa
Wyniki testu
farby do włosów L'Oréal Paris
Laureaci
Garnier Body Superfood
Laureaci
kosmetyki veoli botanica
Laureaci
kosmetyki garnier
Laureaci
kosmetyki ziaja
Wyniki testu
szminka avon
Laureaci
Norbi na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka
Newsy

Norbi popełnił faux pas na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka. Przyszedł ubrany w sportowe buty i... kurtkę z czaszką

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka skłonił do przybycia wielu celebrytów. W ostatnim pożegnaniu piosenkarza wziął udział Norbi, który zdaniem internautów ubrał się wyjątkowo niestosownie do okazji.

W poniedziałek, 5 kwietnia, dowiedzieliśmy się o śmierci Krzysztofa Krawczyka. Artysta od kilku miesięcy nie cieszył się dobrym zdrowiem i zaledwie dwa dni po wyjściu ze szpitala odszedł w swoim domu w Grotnikach, w wieku 74 lat. Dzięki jego bliskiemu przyjacielowi dowiedzieliśmy się jakie były ostatnie słowa Krzysztofa Krawczyka. Dziś, w trakcie jego pogrzeby wzruszyliśmy się do łez, kiedy Andrzej Kosmala wygłosił przemowę w imieniu wdowy po Krawczyku, Ewy Krawczyk, która nie była w stanie wypowiedzieć słowa. Powagi sytuacji najwyraźniej nie zrozumiał Norbi - celebryta ubrał się niestosownie do okazji, za co spotkała go spora krytyka.

Wzięliśmy udział w Sephora Wonderland, czyli największym święcie kosmetycznym!

Wpadka Norbiego na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

Na zdjęciach z pogrzebu możemy zobaczyć Norbiego wraz z żoną ubranych na czarno. Niestety poza odpowiednim kolorem, ubiór mężczyzny był sporą pomyłką. Założył on sportowe buty, dżinsy z przetarciami, czarną koszulę oraz kurtkę motocyklową z ogromnym nadrukiem na plecach w kształcie... czaszki.

Norbi na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka
East News

Na komentarze internautów nie trzeba było długo czekać. Na portalach społecznościowych aż kipi od krytyki stroju Norbiego.

Pogrzeb to nie dyskoteka...

Pogrzeb to szczególna okoliczności i nie przychodzi się na niego w ekstrawaganckich ciuchach! Tonie rewia mody i nie koncert!

Norbi na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

Zgadzacie się, że nie powinien był przychodzić tak ubrany? A może liczy się sama obecność, a nie to co miał na sobie?

Dni robią się coraz chłodniejsze. Czas na zmianę garderoby. Wejdź na Modago.pl i zobacz modne w tym sezonie kurtki jesienne damskie.

pogrzeb Krzysztofa Krawczyka
East News
Newsy
Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka był pełen wzruszeń. Padły słowa: "Twoja ukochana żona Ewa poprosiła mnie..."
Krzysztof Krawczyk zmarł w Poniedziałek Wielkanocny, 5 kwietnia 2021 roku. Właśnie odbył się jego pogrzeb, podczas którego jego bliscy przyjaciele w ciepłych słowach wspominali piosenkarza.

Dziś w archidiecezji w Łodzi odbyła się msza święta pogrzebowa, następnie Krzysztof Krawczyk został pochowany na cmentarzu w  Grotnikach. Jego ostatnia droga była pełna wzruszeń, a w pogrzebie z powodu obostrzeń uczestniczyło kilkoro jego bliskich przyjaciół i rodzina. Pod kościołem dostrzec można było jednak prawdziwe tłumy osób, które chciały pożegnać piosenkarza. Żona Krzysztofa Krawczyka, Ewa Krawczyk, nie była w stanie wydobyć z siebie słowa na ceremonii pogrzebowej, dlatego o powiedzenie kilku słów poprosiła wiernego przyjaciela i managera gwiazdora, Andrzeja Kosmalę. Zobacz także:  Ostatnie słowa Krzysztofa Krawczyka do żony łamią serce. Poświęcił jej nawet ostatnie sekundy swojego życia   Wzruszająca wypowiedź Andrzeja Kosmali na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka To był najbardziej wzruszający moment mszy pogrzebowej Krzysztofa Krawczyka. Gdy Andrzej Kosmala wyszedł na ambonę i zaczął słowami "Kochany Krzysztofie", zgromadzeni nie kryli wzruszenia. Tym bardziej, gdy dodał, że wypowiada się w imieniu wdowy po Krawczyku, Ewie Krawczyk.  Twoja ukochana żona Ewa poprosiła, bym powiedział kilka słów, których ona nie ma sił w tych ciężkich chwilach powiedzieć. "Nie żegnaj, lecz do widzenia!" Bo cóż powiedzieć w takiej chwili. Niech pozostanie milczeniem. Po Tobie Krzysiu nie pozostanie milczenie, pozostaną cudowne nagrania wyśpiewane niepowtarzalnym głosem. Pan Bóg dał ci talent, a ty tego talentu nie zmarnowałeś (...) Ty przyjacielu jesteś już za horyzontem, a my wciąż czekamy. Do zobaczenia, Krzysztofie - powiedział Andrzej Kosmala. Podczas mszy głos zabrał także Piotr Gliński, a Daniel Olbrychski przeczytał fragment z Pisma Świętego. Krzysztof Krawczyk był wierzącą osobą, kilka lat temu przeżył nawrócenie i mocno...

Krzysztof Krawczyk z miłością patrzy na żonę
East News
Newsy
Ostatnie słowa Krzysztofa Krawczyka do żony łamią serce. Poświęcił jej nawet ostatnie sekundy swojego życia 
Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Jego manager ujawnił jak wyglądały jego ostatnie chwile... Krzysztof Krawczyk ostatnie słowa wypowiedział do żony... Co powiedział?

Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk byli niezwykłym małżeństwem. Oboje wpadli sobie w oko niemal od razu, a Krzysztof natychmiast postanowił, że zrobi wszystko, żeby Ewa została jego żoną. Gdy się poznali byli jeszcze bardzo młodzi, Ewa miała 22 lata, a Krzysztof 35. Artysta był już po dwukrotnie żonaty , ale dopiero przy Ewie poczuł, że w końcu znalazł bezpieczną przystań. Teraz gdy patrzymy na to, co się stało z perspektywy zaledwie kilku dni, możemy zauważyć, jak niesamowite było uczucie tych dwojga. Czy los tak chciał, że schorowany Krzysztof Krawczyk wrócił do domu , przecież na chwilę, by pożegnać się z ukochaną żoną? Wszystko wyjaśniają ostatnie słowa artysty. Ostatnie słowa Krzysztofa Krawczyka do żony, Ewy Krawczyk  Menedżer Krzysztofa Krawczyka, który poinformował jako pierwszy o śmierci muzyka , przyznał w rozmowie z "Super Expressem", że ostatnie słowa, jakie wymówił Krzysztof, skierował do swojej żony. Muzyk poczuł się nagle źle, zasłabł, widać było, że traci kontakt z rzeczywistością: Krzysztof tracił przytomność. Z minuty na minutę było coraz gorzej. Zdążył jednak pożegnać się z Ewą. Ostatnie słowa, jakie do niej powiedział, to „Moja kochana laleczko” - ujawnił Andrzej Kosmala, menedżer i wieloletni przyjaciel Krzysztofa.  Krzysztof Krawczyk odkąd poznał Ewę, uważał ją za swoją największą miłość. Para była ze sobą 36 lat! I choć nie zawsze było między nimi kolorowo, miłość wygrywała ponad wszystkimi sporami. Krzysztof i Ewa doczekali się trzech ślubów i jednego rozwodu! Pierwsze "tak" powiedzieli sobie w 1985 roku w Stanach Zjednoczonych , ale ponieważ ślub nie był ważny w Polsce, pobrali się po raz drugi cywilnie w kraju. Później odnowili przysięgę przed Bogiem w 1988 roku. W 2002 roku z powodu kryzysu postanowili się rozwieść....

Krzysztof Krawczyk
Tomasz Jastrzebowski/REPORTER
Newsy
Nie żyje Krzysztof Krawczyk - informację o śmierci potwierdziła żona artysty
Krzysztof Krawczyk zmarł. Informację o jego śmierci przekazał menedżer artysty, Andrzej Kosmala, który zamieścił ją w mediach społecznościowych.

Krzysztof Krawczyk, popularny piosenkarz zmarł na dwa dni po wyjściu ze szpitala. Artysta miał 74 lata. Obecnie nie wiadomo, co było przyczyną jego śmierci. Żona Krzysztofa Krawczyka, Ewa podała dla Onetu, że nie był to koronawirus. Na oficjalne informacje musimy jeszcze poczekać. Wokalistę żegnają bliscy, przyjaciele i fani w mediach społecznościowych.  Krzysztof Krawczyk nie żyje Krzysztof Krawczyk w ostatnim czasie chorował na koronawirusa. Mężczyzna ciężko przeszedł zakażenie i trafił do szpitala. Wyszedł jednak z niego o własnych siłach i jak informował, czuł się dobrze. Dziękował również Bogu za odzyskanie zdrowia.  Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają 2 promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi. Dziękuję za modlitwę i życzenia! Zdrowia wszystkim życzę, nie dajmy się wirusowi! - pisał w sobotę na Facebooku. Czuł się lepiej i nic nie wskazywało na to, że jego stan może ulec pogorszeniu. To jednak nie COVID-19 przyczynił się do zgonu jednego z najbardziej cenionych wokalistów polskiej sceny muzycznej. Do informacji mediów nie podano przyczyny śmierci Krzysztofa Krawczyka. Krzysztof Krawczyk nazywany był polskim Tomem Jonesem. Na początku kariery był wokalistą w zespole Trubadurzy. Zasilał grupę do 1973 i trzy lata później. Samodzielnie występować zaczął właśnie tego roku. Jego baryton znają nie tylko Polacy, ale i fani na całym świecie.  Do najbardziej znanych przebojów Krzysztofa Krawczyka zaliczane są "Trudno Tak", "Parostatek", czy "Chciałem być". Kultowy artysta nagrał ponad 40 albumów.  Zmarł KRZYSZTOF KRAWCZYK R.I.P. Opublikowany przez Andrzeja Kosmalę   Poniedziałek, 5 kwietnia 2021 Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje. 

Krzysztof Krawczyk
Tadeusz Wypych/REPORTER
Newsy
Krzysztof Krawczyk nie żyje. Na co zmarł? Żona Ewa zabrała głos: "Covid-19 nie był przyczyną"
Na co zmarł Krzysztof Krawczyk? Przyczyny śmierci artysty - to nie koronawirus!

Krzysztof Krawczyk zmarł w wieku 74 lat. Niedawno artysta był hospitalizowany z powodu koronawirusa. Czy Covid-19 był przyczyną śmierci gwiazdora? 23 marca Krzysztof Krawczyk poinformował, że zaraził się mimo szczepienia i jego stan wymagał pobytu w szpitalu.  Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID. Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu. Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło . Łączę się w chorobie ze wszystkimi, których ona dopadła, a szczególnie z moim Przyjacielem Andrzejem Piasecznym. Piasek nie dajmy się tej zarazie! Jak poczuję się lepiej zaraz się odezwę! Będzie Was też informował w miarę potrzeby mój menedżer Andrzej Kosmala - pisał na koniec marca artysta na Facebooku.  Artysta już od jakiegoś czasu zmagał się z problemami zdrowotnymi. W 2019 roku w jednym z wywiadów informował, że cierpi na różne choroby, w tym arytmię serca i w związku ze swoim stanem kilkukrotnie decydował się przyjąć sakrament namaszczenia chorych.  Cierpię na różne choroby, w tym dość uciążliwą arytmię serca i już kilka razy prosiłem księży o sakrament namaszczenia chorych. Ludzie często kojarzą ten sakrament z ostatnią drogą, z łożem śmierci. Nie wiedzą, że można o niego poprosić w strapieniu, w sytuacji, gdy jest się chorym, aby Pan nas umocnił, podźwignął z naszej słabości - powiedział jakiś czas temu Krawczyk w rozmowie z Aleteia.org Przyczyny śmierci Krzysztofa Krawczyka 3 kwietnia stan zdrowia Krzysztofa Krawczyka był na tyle dobry, że artysta mógł wrócić na święta do domu. Wydawało się, że...

Nasze akcje
kobieta pod prysznicem
Pielęgnacja
Wakacje przez cały rok? Z tymi kosmetykami to możliwe!
Partner
Pielęgnacja włosów farbowanych
Fryzury
Wygraj specjalny box z trzema wariantami kuracji do włosów 7 Sec od Gliss!
Partner
kosmetyki-glov
Pielęgnacja
Czy linia GLOV Natural Harmony to pielęgnacyjne trio doskonałe? Przetestowały ją Wizażanki!
Partner
kobieta w łazience
Pielęgnacja
Na ratunek suchym i zniszczonym włosom! Poznaj duet, dzięki któremu odzyskają zdrowy wygląd
Partner