Natalia Siwiec już od dłuższego czasu razem z rodziną przebywa w egzotycznym Tulum. Na szczęście gwiazda nie zapomina o swoich fanach i jest wciąż bardzo aktywna na swoim Instagramie. Co chwila możemy zobaczyć nowe zdjęcia modelki, na których często pozuje razem ze swoją córeczką Mią. Tym razem Natalia Siwiec postanowiła jednak pokazać tylko siebie, na tle bajecznie pięknych widoków.

Reklama

Ale na najnowszym zdjęciu gwiazdy, ciężko doszukać się jej... lewej ręki! Sami spójrzcie, jak to wygląda.

Zobacz także: Natalia Siwiec stworzyła własną linię kosmetyków do makijażu. To będzie hit?

Natalia Siwiec zaliczyła wpadkę na zdjęciu?

Natalia Siwiec pochwaliła się bardzo seksowną fotografią na swoim Instagramie. Widzimy na niej, jak gwiazda opiera się o palmę i eksponuje swoje wdzięki. Wielu fanów zostawiło mnóstwo komplementów pięknej modelce, która może pochwalić się naprawdę nienaganną figurą. Ale część spostrzegawczych instarnautów zauważyła, że na fotografii brakuje... lewej ręki Natalii Siwiec.

Pod postem szybko pojawiły się komentarze internautów w tej sprawie:

Zobacz także
- Natalia gdzie jest twoja lewa ręka????? - Pięknie ????Tylko na pierwszy rzut oka jakby bez ręki ????.Buzia ♥️ - Wyszło jak dziewczyna z jedną ręką???? - A gdzie jest ręka? ???? - Lewą rękę wcięło ???? - piszą fani.

Rzeczywiście, wygląda to dość nienaturalnie. Czy to jednak wpadka photoshopowa, a może po prostu niefortunna poza? Oceńcie sami!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama