Natalia Siwiec ma talent do zwracania na siebie uwagi mediów. Gorące zdjęcia na jej Instagramie niejednokrotnie stały się powodem dyskusji. Niestety fani niemal jednogłośnie zawyrokowali, że Miss Euro 2012 zdecydowanie za często korzysta z programów do obróbki zdjęć.

Reklama

Natalia Siwiec odchudza się na zdjęciach?

Internauci bardzo często zarzucają gwiazdom retuszowanie zdjęć. Wielokrotnie oberwało się na przykład Małgorzacie Rozenek-Majdan. Tym razem jednak uwaga obserwatorów Instagrama zwróciła się ku Natalii Siwiec.

Celebrytka uwielbia pozować do zdjęć, to dla niej chleb powszedni. Najczęściej raczy obserwatorów fotografiami w bikini. Aktualnie celebrytka przebywa na słonecznej Ibizie. Nie mogła powstrzymać się przed pokazaniem fanom egzotycznej scenerii, wśród której odpoczywa.

Piękny kostium kąpielowy, piękny widok i piękna Natalia Siwiec zrobiły wrażenie na internautach. Nie wszyscy jednak aż tak zachwycają się zdjęciem celebrytki.

Niektórzy obserwatorzy bacznie przyjrzeli się powyższej fotografii i odkryli, że Siwiec wyretuszowała opalone ciało. Kąśliwym uwagom nie było końca.

Zobacz także

Podczas gdy jedni uznają, że ciało Natalii to zasługa chirurga, inni są przekonani, że to nie efekt skalpela, a programu graficznego.

Ten program do wycinania tu i tam ewidentnie powinien zostać dopracowany. Talia, uda pływają, taki świat.
Ta prawa ręka jakaś kosmiczna.
Jakoś dziwnie tu pani wyszła, ale może to tylko moje odczucie.
Reklama

My również przyjrzałyśmy się zdjęciu, ale nie dostrzegłyśmy ani pływający ud, ani pływającej talii. O ile wcześniej rzeczywiście zdarzało się internautom przyłapać Natalię na retuszowaniu zdjęć, tym razem jednak ich oskarżenia są na wyrost.

Reklama
Reklama
Reklama