Najprzystojniejsi Panowie z całego świata w czwartek, 4 lipca stanęli na scenie Amfiteatru Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu, by powalczyć o tytuł Mistera Supranational 2024. Wielka Gala Finałowa transmitowana na antenie Telewizji Polsat przyciągnęła ogromną widownię i wszyscy chcieli dowiedzieć się tylko jednego - kto okaże się tym najprzystojniejszym na świecie? I właśnie wszystko stało się jasne!

Reklama

Kto wygrał konkurs Mister Supranational 2024?

Festiwal Piękna rozpoczęliśmy od wyborów Mistera Supranational 2024. Czterdziestu przystojniaków z całego świata przybyło do Amfiteatru Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu, by rywalizować o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny na świecie. Finałową Galę poprowadzili aktorka Katarzyna Kołeczek oraz południowoafrykański prezenter telewizyjny i aktor Nico Panagio. Z kolei rozmowy z kandydatami na backstage’u przeprowadził debiutujący w stacji Polsat Aleksander Sikora. Nasz kraj w konkursie Mister Supranational 2024 reprezentował tegoroczny Mister Polski, Patryk Karbowski.

Reprezentant Polski na Mister Supranational 2024 Patryk Karbowski
Mat. pras. Polsat

Ostatecznie jednak naszemu reprezentantowi nie udało się zdobyć tytułu najprzystojniejszego mężczyzny na świecie. Patryk Karbowski dotarł do czołowej dziesiątki i odpadł tuż przed wielkim finałem. Mimo to nasz reprezentant może się jednak pochwalić sukcesem, gdyż podczas gali otrzymał tytuł Mistera Europy 2024! A do kogo zatem ostatecznie powędrował ten najważniejszy tytuł - Mistera Supranational 2024?

Patryk Karbowski
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Jak się okazało, Misterem Supranational 2024 został reprezentant Republiki Południowej Afryki, Fezile Mkhize! Zgadzacie się z tym werdyktem?

Mister Supranational 2024 Fezile Mkhize
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Przypomnijmy, że to nie koniec emocji związanych z Festiwalem Piękna w Nowym Sączu. Już 5 lipca poznamy Miss Polski 2024, a dzień później odbędzie się Gala Finałowa Konkursu Miss Supranational 2024. Będziecie śledzić kolejne konkursy?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Najpiękniejsza Polka odebrała koronę Miss Polonia w złotej sukience podkreślającej talię i biust. Zrobiła z jej figurą cuda, ale wzbudziła też kontrowersje

Fezile Mkhize Mister Supranational 2024
Fot. Pawel Wodzynski/East News
Mister Supranational 2024
Fot. Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama