serum la roche-posay
Chcę testować
kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
Minister zdrowia ogłosił nowe obostrzenia od 27 lutego 2021. Co ze szkołami?
East News
Newsy

Szkoły, galerie, hotele znów zamknięte! Sprawdźcie gdzie!

Szkoły, galerie, hotele znów zamknięte! Sprawdźcie gdzie!

Od najbliższej soboty będą obowiązywać nowe obostrzenia. Minister zdrowia Adam Niedzielski już w środę rano, 24 lutego mówił, że nastąpił duży wzrost zachorowań na koronawirusa, dlatego władze poważnie zastanawiają się nad zamknięciem szkół i hoteli w niektórych regionach Polski. Na środowej konferencji Adam Niedzielski oficjalnie potwierdził, jakie obostrzenia będą nas obowiązywać od 27 lutego. Dotyczą zamknięcia szkół oraz hoteli a także nowych zasad zasłaniania ust i nosa. Czy wszystkie dzieci wrócą do nauki zdalnej? Czy hotele zostaną ponownie zamknięte? Oto szczegóły. 

Nie tylko Siwiec i Rozenek-Majdan! Te gwiazdy podczas kwarantanny chętnie pozują z dziećmi

Koronawirus w Polsce. Nowe obostrzenia od soboty 27 lutego

Minister zdrowia Adam Niedzielski na konferencji prasowej, która odbyła się 24 lutego, ogłosił nowe restrykcje. Wprowadzone obostrzenia będą obowiązywały już od soboty 27 lutego. Adam Niedzielski podczas konferencji przyznał, że trzecia fala pandemii niestety nabiera na sile, jednak jest zróżnicowana na poziomie regionów.

Trzecia fala się rozpędza [...] Na poziomie regionów sytuacja jest zróżnicowana - powiedział Niedzielski i wymienił trzy województwa, w których sytuacja jest najgorsza, są to: województwa warmińsko-mazurskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie - powiedział minister zdrowia. 

Z tego też względu musimy zrobić "krok w tył", a szczególnie jedno województwo, warmińsko - mazurskie. To właśnie w tym regionie wraca wiele obostrzeń:

- Restrykcje obowiązujące tylko w województwie warmińsko - mazurskim: nauka w klasach 1 - 3 znów w trybie zdalnym. Galerie, muzea, kina i miejsca użyteczności publicznej zostaną zamknięte. Obostrzenia dotyczą również hoteli, kortów tenisowych, czy basenów - tego typu obiekty znów będą zamknięte, ale tylko w tym województwie. Te obostrzenia potrwają przez co najmniej 2 tygodnie. 

Ponadto przyjeżdżający z Czech i Słowacji - z wyłączeniem osób zaszczepionych dwiema dawkami szczepionki - będzie obowiązywać kwarantanna.

Zmieniają się również zasady dotyczące zakrywania ust i nosa. Od teraz musimy używać wyłącznie maseczek - przyłbice i szaliki nie mogą już ich zastępować. Mogą być jedynie stosowane dodatkowo. 

 

Adam Niedzielski w maseczce
Grzegorz Banaszak/REPORTER

Plansza Pilne
mat. prasowe
Newsy
Lockdown w całej Polsce! Zamknięto szkoły i galerie handlowe. Co z zakazem przemieszczania się?! 
Adam Niedzielski podczas konferencji prasowej poinformował o obostrzeniach w Polsce. W Wielkanoc nie będziemy mogli wychodzić ze swoich domów?

W całej Polsce zostanie wprowadzony całkowity lockdown? Jakie czekają nas zmiany w obostrzeniach? Jest decyzja władz w Polsce! Minister zdrowia podczas konferencji prasowej ogłosił, co zmieni się już za kilka dni. Jakie restrykcje będą nas obowiązywać i czy zostanie wprowadzony zakaz przemieszczania się w Wielkanoc? Sprawdźcie, co powiedział Adam Niedzielski! Lockdown w całej Polsce? W związku z trzecią fala koronawirusa i nagłym wzrostem liczby zakażeń (tylko w środę 17 marca MZ poinformowało o 25 052 przypadkach zachorowań) władze podjęły decyzję o wprowadzeniu w Polsce kolejnych ograniczeń. Jakie obostrzenia teraz będą obowiązywać w całej Polsce?  Do tej pory obostrzeniami objęte były cztery województwa: warmińsko-mazurskie, pomorskie, mazowieckie i lubuskie. Na dzisiejszej konferencji minister zdrowia poinformował, że od 20 marca obostrzenia obowiązywać będą już na terenie całego kraju.  Zamknięte zostają hotele z wyjątkiem hotelów robotniczych i w przypadku konkretnych wyjazdów służbowych. Ograniczamy działalność galerii w skali całego kraju. Zamknięte zostaną kina, teatry, muzea i inne obiekty rozrywkowe. Baseny, sauny, solaria i obiekty sportowe - wymieniał Adam Niedzielski  Minister zdrowia podjął również temat nauki w szkołach. Dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych od 20 marca do 9 kwietnia będą uczyły się zdalnie. Po Wielkanocy prawdopobnie wrócą do nauki hybrydowej.  Wracamy do trybu nauki zdalnej w klasach 1-3. Zdecydowaliśmy się na to, ze względu na to, żeby nadchodzą ferie wielkanocne. Do 9 kwietnia wprowadzamy naukę zdalną. Dzieci w klasach 1-3 będą z powrotem uczyły się zdalnie natomiast po świętach podejmiemy decyzję o nauce hybrydowej na klasach 1-3.  Zaapelował również o pracę zdalną, aby ograniczyć mobilność i...

Adam Niedzielski
East News
Newsy
Minister zdrowia ogłosił nowe obostrzenia! Kolejne województwa z całkowitym lockdownem
Minister zdrowia ogłosił nowe obostrzenia! Kolejne województwa z całkowitym lockdownem

Za nami kolejna konferencja prasowa z udziałem ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Niestety, trzecia fala pandemii niebezpiecznie nabiera na sile i z tego też względu podjęto decyzję o wprowadzeniu dalszych restrykcji. Kolejne województwa zostaną objęte lockdownem. Sprawdźcie, co zmieni się już od 15 marca! Zobacz także:  Koronawirus: czy możemy spotkać się z rodziną na Wielkanoc? Nowe informacje w sprawie obostrzeń  W czwartek 11 marca dowiedzieliśmy się, że dzienna liczba przypadków zakażeń koronawirusem była największa od listopada - odnotowano aż 21 045 zachorowań. Eksperci podkreślają, że niestety, najgorsze jeszcze przed nami, bo szczyt trzeciej fali pandemii ma nastąpić na przełomie marca i kwietnia. Niektórzy spodziewają się nawet, że dzienna liczba potwierdzonych zakażeń przekroczy próg 30 tysięcy. Ostatnio rządzący wprowadzili lockdown w województwie warmińsko-mazurskim i pomorskim. Teraz ze względu na pogarszającą się sytuację epidemiologiczną, zdecydowano się "zamknąć" kolejne.  Lockdown od 15 marca obejmie kolejne dwa województwa - mazowieckie i lubuskie. Potrwa do 28 marca, chyba, że sytuacja nie ulegnie poprawie, wówczas automatycznie wszystkie restrykcje zostaną przedłużone. Co zatem czeka kolejne województwa objęte lockdownem? zamknięte hotele (wyjątkiem hoteli robotniczych i określone podróże służbowe) zamknięte kina, teatry, muzea, galerie sztuki i kasyna zamknięte baseny, sauny, solaria i obiekty sportowe. ograniczona działalność galerii handlowych Niestety, sytuacja jest na tyle trudna, że Adam Niedzielski nie wyklucza również ponownego lockdownu w całej Polsce.

Plansza Pilne
mat. prasowe
Newsy
Rząd ogłasza łagodzenie obostrzeń! Te zasady obowiązują po 25 kwietnia. Co ze szkołami i galeriami? 
Adam Niedzielski ogłosił nowe zasady obowiązujące na terenie Polski podczas pandemii. Co zmieni się w obostrzeniach po 25 kwietnia? Czy dzieci wrócą do szkoły?

Adam Niedzielski ogłosił, jakie obostrzenia będą obowiązywały po 25 kwietnia. Czy lockdown został ponownie wydłużony? Jeszcze przed konferencją wiadomo było, że resort zdrowia planuje powrócić do regionalizacji obostrzeń. Co więc ze szkołami, fryzjerami, salonami urody? Poznajcie szczegóły, które przekazał minister zdrowia.  Zobacz także:  Przemysław Czarnek zapowiada powrót do szkół dzieci z klas 1-3. Minister edukacji podał termin! Lockdown w Polsce. Łagodzenie obostrzeń po 25 kwietnia, ale tylko w części kraju!  Dziś odbyła się kolejna konferencja ministra zdrowia, podczas której ogłoszone zostały kolejne zasady obowiązujące w Polsce podczas pandemii koronawirusa.  Dotychczasowe obostrzenia obowiązują bez zmian tylko w 5 województwach:   śląskim, dolnośląskim, wielkopolskim, łódzkim i opolskim.  W pozostałych, 11 województwach, od 26 kwietnia będzie obowiązywać nauka hybrydowa w klasach 1-3 oraz zostaną otwarte salony urody, kosmetyczne oraz zakłady fryzjerskie. Są to województwa:  małopolskim, zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim, mazowieckim, świętokrzyskim, lubuskim, lubelskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim, podkarpackim i podlaskim.   Oficjalny komunikat ze strony gov.pl. Łagodzenie obostrzeń w 11 województwach – salony fryzjerskie i kosmetyczne, częściowy powrót do szkół Zdecydowaliśmy się na łagodzenie obostrzeń w 11 województwach w kraju. Od 26 kwietnia będzie to m.in.  otwarcie salonów fryzjerskich i kosmetycznych, a także częściowy powrót dzieci z klas 1-3 do szkół (w trybie hybrydowym).  Pozostałe ograniczenia zostają przedłużone . Sprawdź, co się zmieni! Salony fryzjerskie, urody i kosmetyczne -  od 26 kwietnia będą...

konferencja ministra zdrowia
Newsy
Cała Polska w czerwonej strefie? Rząd wprowadza nowe obostrzenia
Nauka i praca zdalna, ograniczenia w transporcie publicznym i zmniejszenie zgromadzeń - te i inne obostrzenia obowiązywać będą już od 17 października.

W ubiegłą sobotę zapowiedziano, że już w czwartek odbędzie się kolejna konferencja premiera i ministra zdrowia, na której zaprezentowane zostaną nowe rozwiązania mające na celu zmniejszenie liczby zakażeń. Od tygodni liczba ta stale rośnie: dziś zanotowano kolejny rekord - ponad 8 tys. nowych zakażonych w ciągu doby . W ostatnich dniach spekulowano, że rząd może zdecydować o powrocie nauki zdalnej, nieoficjalnie mówiono też o całkowitym zakazie wesel, a nawet o wprowadzeniu czerwonej strefy na terenie całego kraju. Jakie nowe obostrzenia ostatecznie wejdą w życie? Zobacz także:  Nowe zasady godzin dla seniorów w związku z koronawirusem Nowe obostrzenia w związku z koronawirusem - październik 2020 Premier Mateusz Morawiecki nie mógł osobiście uczestniczyć w dzisiejszej konferencji ponieważ przebywa na kwarantannie po kontakcie z tak zwaną osobą pozytywną, ale udało się nawiązać zdalne połączenie z szefem rządu.  Nie planujemy całkowitego lock downu gospodarki. Jest droga pośrednia (...) Chcemy wdrażać obostrzenia, które będą chronić nas przed zakażeniem, ale jednocześnie chcemy, aby gospodarka pracowała - powiedział na konferencji premier.  Premier Morawiecki zaapelował o pozostanie w domu, pracę zdalną i możliwe ograniczenie kontaktów społecznych.  Podczas posiedzenia Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego ustalono nowe obostrzenia w strefie żółtej i strefie czerwonej. Strefa żółta: Restauracje otwarte tylko w godzinach 6-21 Liczba osób w transporcie publicznym ograniczona do 50 proc. Redukcja liczby gości weselnych do 20 osób bez zabawy tanecznej - od 19 października (poniedziałek) Zgromadzenia publiczne do 25 osób Szkoły wyższe i licea przechodzą na naukę hybrydową...

Nasze akcje
„Wygląd na skórze, trwałość i lekkość sprawiają, że aż chce się po niego sięgać”. Krem koloryzujący od Rare Beauty przetestowany!
MAKIJAŻ
Krem koloryzujący od Rare Beauty już przetestowany!
Partner
żel pod prysznic
Pielęgnacja
„Na pewno trafi na listę moich ulubionych żeli do kąpieli”. Linia Palmolive Smoothies już przetestowana!
Partner
pielęgnacja skóry
Pielęgnacja
Innowacyjne urządzenia Braun. Mamy dla was kody zniżkowe!
Partner
 Serum Przeciw Niedoskonałościom Normaderm Probio-BHA
Pielęgnacja
„To przełom w mojej pielęgnacji”. Serum Przeciw Niedoskonałościom Normaderm Probio-BHA od Vichy już przetestowane!
Partner