iwostin solecrin
Wyniki testu
kosmetyki ziaja
Chcę testować
philips lumea
Hot Trendy 2022
krem koloryzujący rare beauty
Chcę testować
kosmetyki aa wings of color
Chcę testować
kosmetyki palmolive
Chcę testować
kosmetyki AA
Wyniki testu
kosmetyki tołpa
Wyniki testu
Gama Hyaluron Plump od Elseve
Wyniki testu
kosmetyki samarite
Laureaci
suplement diety restme
Laureaci
kosmetyki feedskin
Laureaci
kosmetyki revitalift
Laureaci
kosmetyki iwostin
Laureaci
kosmetyki avene
Laureaci
krem nivea
Wyniki testu
kosmetyki wella
Laureaci
kosmetyki ziaja
Laureaci
kosmetyki ziaja
Laureaci
kosmetyki aa
Laureaci
Morus i Nagana z „Gogglebox” rapują na rzecz walki z koronawirusem. Ale oni mają głosy!
Newsy

Morus i Nagana z „Gogglebox” rapują na rzecz walki z koronawirusem. Ale oni mają głosy!

Najpierw Krzysztof Zalewski, Dawid Podsiadło, Quebonafide i Taco Hemingway… teraz do wyzwania #Hot16Challenge2 dołączyły gwiazdy „Gogglebox. Przed telewizorem”. Takiego talentu nikt się po nich nie spodziewał.

Akcja #Hot16Challenge2 bije rekordy popularności wśród gwiazd. Do wyzwania dołączają kolejni artyści, którzy nagrywając swoje „szesnastki” pragną wspomóc walkę z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2. Swój wkład w finansowanie zmagań z Covid-19 za pomocą zabawy na YouTube mają już za sobą m.in.  Paweł Domagała, Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, Taco Hemingway, Quebonafide czy Dawid Podsiadło, a nawet Mateusz Pawłowski, znany jako Kacperek z „Rodzinki.pl. Co ciekawe ten ostatni wywołał niemałe poruszenie wśród internautów, a wszystko przez wyśmiewanie aparycji Tomasza Karolaka podczas rapowania w szczytnym celu. Teraz do gry dołączyli koleni celebryci, którzy swoją karierę zawdzięczają głównie udziałowi w „Gogglebox. Przed telewizorem”. Mowa o Marku „Morusie” i Damianie „Nagana”.

Jak Agnieszka i Artur Kotońscy trafili do „Gogglebox”?

Morus i Nagana z „Gogglebox” rapują na rzecz walki z koronawirusem

Morus i Nagana zyskali sławę dzięki udziałowi w „Gogglebox. Przed telewizorem”, gdzie w towarzystwie Mateusza „Big Boya” Borkowskiego na żywo na antenie TTV komentują wybrane programy telewizyjne. Choć mężczyźni dali się poznać widzom stacji jako pewni siebie, charyzmatyczni i zabawni przyjaciele, mało kto wie, że od lat związani są z branżą muzyczną, gdzie realizują się jako raperzy. Teraz panowie postanowili wykorzystać swoją pasję i wesprzeć walkę z koronawirusem nagrywając swoje „szesnastki” z okazji #Hot16Challenge2.

Morus swoim utworze postanowił poruszyć temat tolerancji, oraz niespełnionych ambicji, z jakimi zmaga się wiele osób.

Z kolei Nagana poszedł o krok dalej i w niewybrednych słowach odniósł się do sytuacji politycznej w naszym kraju.

#Hot16Challenge2 na czym polega?

#Hot16Challenge powstał w 2014 r., w nawiązaniu do modnego wówczas #IceBucketChallenge. Artyści jednak nie wylewali na siebie wiadra zimnej wody, w celu zbierania funduszy na walkę ze stwardnieniem zanikowym bocznym (ALS), rzucali sobie wyzwanie twórcze polegające na opublikowaniu utworu składającego się z 16 wersów. Każdy nominowany miał 72 godziny na odniesienie się do wyzwania .

Teraz #Hot16Challenge2 powrócił w wielkim stylu i stał się okazją do finansowego wsparcia służb walczących z koronawirusem. Artyści kolejno dołączający do akcji zachęcają swoich fanów do wzięcia udziału w internetowej zbiórce. Postępy w działaniu oraz kolejne nominacje możecie śledzić na oficjalnej stronie #Hot16Challenge2.

Co sądzicie o utworach Morusa i Nagany? Spodziewaliście się po nich takiego raperskiego talentu?

Zdjęcie: Instagram

Big Boy z „Googlebox” ma nową dziewczynę?!
Styl życia
Big Boy z „Gogglebox” ma nową dziewczynę?! Te słowa nie pozostawiają wątpliwości
Mateusz Borkowski z „Gogglebox. Przed telewizorem” na nowo jest zakochany? Uczestnik show TTV zdradził prawdę.

Mateusz Borkowski, znany jako „Big Boy” zdobył sławę dzięki udziałowi w „Gogglebox. Przed telewizorem”, gdzie już od 11. sezonów razem z przyjaciółmi  Markiem Morusem , przedstawianym jako „Morus” oraz Damianem Naganą, znanym z show jako „Nagana”, co tydzień na żywo na antenie TTV komentuje wybrane programy telewizyjne, jak seriale, talent show, filmy, czy paradokumenty z poprzedniego tygodnia. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Marek_Morus (@marek_morus_official) Lis 4, 2019 o 9:55 PST Jak zmieniał się Big Boy z „Gogglebox”? Mateusza Borkowskiego widzowie TTV pokochali jako pewnego siebie, błyskotliwego mężczyznę z dużą nadwagą. Na początku swojej przygody z „Gogglebox” Borkowski ważył bowiem aż 240 kilogramów ,   stąd też jego przydomek „Big Boy”. W miarę upływającego czasu i kolejnych sezonów show, Borkowski nie krył swoich słabości do niezdrowych przekąsek i gazowanych napojów, jednak w końcu postanowił zawalczyć o swoje zdrowie. Mężczyzna nie tylko radykalnie zmienił swoją dietę, ale zdecydował się na operację zmniejszenia żołądka, dzięki czemu udało mu się schudnąć 160 kilogramów bez żadnych ćwiczeń. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Mateusz Borkowski BigBoy (@big_borkowski_boy) Wrz 12, 2019 o 9:50 PDT Zobacz także:  Nowy kontrowersyjny program na TTV! Przebije „Googlebox” i „Królowe życia”?  Po spektakularnej metamorfozie, Mateusz cieszy się teraz jest większą rzeszą fanek. Czy któraś z nich skradła jego serce? Te słowa Borkowskiego nie pozostawiają wątpliwości. Big Boy z „Gogglebox” ma nową dziewczynę?! Mateusz Borkowski to bez wątpienia mężczyzna, który przeszedł...

Marek Morus z „Gogglebox” chudnie na potęgę. Pokazał, jak walczy o szczupłą sylwetkę
Styl życia
Marek Morus z „Gogglebox” chudnie na potęgę. Pokazał, jak walczy o szczupłą sylwetkę
Kolejny uczestnik „Gogglebox. Przed telewizorem” przeszedł spektakularną metamorfozę. Czy chce powtórzyć sukces swojego kolegi z programu, Big Boya? Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Marek Morus, znany również jako „Morus” od lat związany jest z branżą muzyczną, jednak prawdziwą sławę przyniósł mu udział w show „Gogglebox”. Przed telewizorem” , gdzie razem z Damianem Naganą, znanym z telewizji jako „Nagana” oraz Mateuszem Borkowskim , „Big Boy’em”  na antenie TTV na żywo komentuje wybrane programy telewizyjne. Morusa widzowie pokochali jako pewnego siebie, błyskotliwego chłopaka z dużym dystansem do siebie, który często na wizji śmiał się ze swoich ponadprogramowych kilogramów, jednak od pewnego czasu Marek postanowił stawić czoło swoim słabościom i zawalczyć o szczupłą sylwetkę. Jak mu się to udaje? Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Marek_Morus (@marek_morus_official) Kwi 6, 2019 o 2:51 PDT Metamorfoza Marka Morusa z „Gogglebox” Bohaterowie „Gogglebox. Przed telewizorem” uwielbiają nie tylko dobrą rozrywkę, ale też kochają zaskakiwać fanów swoimi metamorfozami. I choć prawdziwym mistrzem zmian okazał się Mateusz Borkowski , znany z show TTV jako „Big Boy”, któremu udało się schudnąć ponad 160 kilogramów , po piętach depczą mu inni uczestnicy, którzy w ostatnim czasie również dużo schudli. Możemy zaliczyć do nich Sylwię Bombę , która pozbyła się 30 kilogramów;  takim samym wynikiem może pochwalić się również Agnieszka Kotońska . Także Ewa Mrozowska udowodniła, że jeśli się czegoś bardzo pragnie, można szybko osiągnąć upragnioną, szczupłą sylwetkę nawet po ciąży. Teraz do gwiazd TTV walczących o wysmuklone ciało dołączają również mąż Agnieszki, Artur Kotoński, o którego dobrą formę dba jego ukochana żona oraz Marek Morus , który już na początku października 2019 zaczął bardziej dbać o zdrowy tryb życia. Wyświetl ten post...

Gogglebox: Big Boy pokazał się bez koszulki po zrzuceniu 160 kilogramów
Styl życia
Big Boy z „Gogglebox” świętuje 35 urodziny. Z tej okazji pokazał się bez koszulki po zrzuceniu 160 kilogramów
Mateusz Borkowski, znany jako Big Boy z „Gogglebox. Przed telewizorem” może się pochwalić jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz w polskim show biznesie. Z okazji 35. urodzin gwiazdor TTV postanowił pokazać się bez koszulki. Jej przemiana robi wrażenie!

Mateusz Borkowski, znany jako „Big Boy”, zyskał sławę dzięki udziałowi w „ Gogglebox. Przed telewizorem” , gdzie razem z przyjaciółmi  Markiem Morusem , przedstawianym jako „Morus” oraz Damianem Naganą , znanym z show jako „Nagana” na żywo na antenie TTV komentuje wybrane programy telewizyjne. Jednak to nie charyzma mężczyzny, jego specyficzne poczucie humoru, ani niewybredne żarty zrobiły z niego jednego z najbarwniejszych uczestników kontrowersyjnego show TTV, lecz jego spektakularna metamorfoza. Borkowski kilka sezonów temu postanowił zawalczyć o siebie i swoje zdrowi e , pozbywając się aż 160 nadmiernych kilogramów. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Mateusz Borkowski BigBoy (@big_borkowski_boy) Wrz 12, 2019 o 9:50 PDT Teraz z okazji swoich 35. urodzin celebryta nie tylko nawiązał do swojej robiącej wrażenie przemiany, ale też pokazał zdjęcie bez koszulki. Big Boy z „Gogglebox” pokazał swoje ciało po zrzuceniu ponad 160 kilogramów Mateusz Borkowski od pierwszych odcinków „Gogglebox” wyróżniał się na tle innych uczestników, a widzowie TTV pokochali go nie tylko ze względu jego błyskotliwe riposty, ale również ogromną pewność siebie, otwartość, a przede wszystkim dystans do siebie. Ważący wówczas aż 240 kilogramów mężczyzna, wielokrotnie żartował bowiem  ze swojej tuszy i wyglądu, nazywając się „Big Boy’em”. Ponadto nawet podczas nagrywania odcinków show nie krył swoich słabości do niezdrowych przekąsek czy słodkich gazowanych napojów, które wielokrotnie spożywał na antenie TTV. W pewnym momencie jednak radykalnie zmienił dietę  i zdecydował się na operację zmniejszenia żołądka. Choć, jak sam przyznaje,  nie spędził ani jednego dnia na  siłowni , w efekcie  udało mu się schudnąć ponad 160...

Metamorfoza „Morusa” z „Googlebox”
Styl życia
Morus z „Googleboxa” chudnie w oczach: „Zakładam ciuchy sprzed 4 lat”
Kolejny uczestnik „Googleboxa” przeszedł metamorfozę. Czy chce powtórzyć sukces innego uczestnika show, Mateusza, znanego jako „Big Boy”?

Marek Morus, znany w programie jako „Morus” od lat działa w branży muzycznej, jednak prawdziwą   sławę zyskał dzięki udziałowi w  „Googlebox. Przed telewizorem” , gdzie na antenie TTV razem z przyjaciółmi Mateuszem Borkowskim „Big Boyem” i Damianem Naganą, przedstawianym w show TTV jako „Nagana”, co tydzień na żywo komentuje wybrane programy telewizyjne, jak seriale, paradokumenty czy talent show z poprzedniego tygodnia. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Marek_Morus (@marek_morus_official) Kwi 6, 2019 o 2:51 PDT „Morusa” widzowie TTV pokochali za błyskotliwe komentarze, niezwykłe poczucie humoru oraz dystans do siebie, jaki prezentował szczególnie po wielkiej przemianie swojego partnera z show - „Big Boya”. Przypominamy, że Mateusz Borkowski niedawno przeszedł spektakularną metamorfozę i schudł ponad 160 kilogramów , co jak sam wielokrotnie wspominał, uratowało mu życie. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Mateusz Borkowski BigBoy (@big_borkowski_boy) Wrz 12, 2019 o 9:50 PDT Jak się okazuje  „Morus”, postanowił wziąć przykład z przyjaciela i również zrzucić nadmierne kilogramy . Jak udało mu się schudnąć? Zobacz także:  Agnieszka Kotońska z „Googlebox” drastycznie zmieniła fryzurę! Fani: „10 lat mniej” Metamorfoza „Morusa” z „Googlebox” Walcząc o lepszą sylwetkę, „Big Boy” postanowił radykalnie zmienić swoje dotychczasowe życie. Choć jak sam wspomina, nie spędził ani jednego dnia na siłowni, to zaczął spożywać mniejsze, za to regularne posiłki, a do pracy postanowił chodzić na piechotę. Pomogła mu również operacja zmniejszenia żołądka. Dzięki tym zabiegom mężczyźnie udało się schudnąć...

Nasze akcje
philips lumea
Pielęgnacja

Jedwabiście gładkie ciało na twoich własnych zasadach!

„Stały się elementem mojej codziennej rutyny, przez cały dzień czuję się świeżo!”. Te antyperspiranty to prawdziwy hit!
PIELĘGNACJA

Stres, upał, ruch? Oto antyperspirant do zadań specjalnych!

philips lumea
Pielęgnacja

Depilacja IPL – na czym polega, czy jest bezpieczna i trwała?

pielęgnacja skóry twarzy
MAKIJAŻ

Kosmetyki, które zapewniają idealny make-up no make-up