klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Monika Zamachowska
Instagram@monikazamachowska
Newsy

Monika Zamachowska pokazała 16-letnią córkę. Wygląda jak Scarlett Johansson

Najnowsze zdjęcie córki Moniki Zamachowskiej wywołało falę komplementów. Nie ma, co się dziwić, Zofia to przepiękna nastolatka, którą zachwycają się internauci.
Milena Majak
sierpień 03, 2020

Monika Zamachowska nieczęsto pokazuje dzieci w mediach społecznościowych. Tomek (18 lat) i Zofia (16 lat) pochodzą z jej drugiego małżeństwa z Jamiem Malcolmem, z którym była związana 11 lat. Niedawno chwaliła się, na jakiego przystojnego młodego mężczyznę wyrósł jej syn, a teraz postanowiła pokazać również córkę.

Fani jednogłośnie przyznają w komentarzach, że wygląda jak siostra bliźniaczka hollywoodzkiej aktorki, Scarlett Johansson. Tak wyglądała, gdy miała 11 lat:

Monika Zamachowska z córką
East News

Była prowadząca program "Europa da się lubić" podzieliła się refleksją na temat dojrzewania Zosi. W opisie pod zdjęciem przedstawiła, jak bardzo zmieniła się jej córka na przestrzeni lat. 

Córka włosy obcięła. Koniec pewnej epoki. Tak jakoś nostalgicznie mi się zrobiło... Znacie to uczucie, gdy dzieci stają się... partnerami, przyjaciółmi? Gdy zaczynają dyskutować, kwestionować, oceniać, czasem stroją sobie żarty z wszechwiedzącej rodzicielskiej postawy? Ja to już mam od jakiegoś czasu i powoli się przyzwyczajam. Bardzo powoli. Mam nadzieję, że zdążę, zanim się poobrażają... - czytamy na Instagramie Moniki Zamachowskiej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Monika Zamachowska (@monikazamachowska)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Monika Zamachowska (@monikazamachowska)

W komentarzach pod zdjęciem pojawiło się wiele komplementów na temat urody Zofii. Obserwatorzy Zamachowskiej są przekonani, że odziedziczyła doskonałe geny. Wielu z nich uznało, że jest niezwykle podobna do swojej mamy. Ale na szczęście nie tylko my odnosimy wrażenie, że to wypisz, wymaluj nastoletnia  sobowtórka Scarlett Johnasson:

- Pamiętam jak wjechała w wózku do "Europa da się lubić". Jejku jak ten czas leci...

- Córka Złotopiórka jak Scarlett Johansson!

- Wyglądacie jak siostry

A waszym zdaniem, do kogo Zofia jest bardziej podobna - do mamy czy do Scarlett Johansson? :)

 

Komentarze
małgorzata kożuchowska skrytykowana za noszenie maseczki
Styl życia Internauta wyśmiał Kożuchowską za noszenie maseczki: "Stuknij się w głowę". Gwiazda odpowiedziała
Najnowsze zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej wywołałą burzę wśród internautów. Niektórzy wypominają gwieździe, że przestrzega regulaminu PKP. Słusznie?
Laura Osakowicz
lipiec 27, 2020

Małgorzata Kożuchowska udała się właśnie na plan nowego filmu, w którym wcieli się w żonę Edwarda Gierka - Stanisławę Gierek. Ponieważ zdjęcia będą kręcone na Śląsku, aktorka jako swój środek transportu wybrała pociąg. Dostosowała się do obowiązujących przepisów i na czas podróży zakryła nos i usta. Z pewnością nie spodziewała się, że z tego powodu spotka się z hejtem ze strony internautów. Źródło zdjęcia: Instagram Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska wychwala krem za 20 zł z Rossmanna   Małgorzata Kożuchowska skrytykowana za maseczkę Małgorzata Kożuchowska w trakcie podróży PKP postanowiła opublikować selfie z informacją, że zmierza właśnie na plan filmu "Gierek".  Zaczynam kolejną filmową przygodę życia! Kierunek: Śląsk! Stasiu! Bądź dla mnie łaskawa! Życzcie mi szczęścia i trzymajcie kciuki! Źródło zdjęcia: Instagram Wielu fanów gratulowało aktorce nowej roli. Pod zdjęciem znalazło się jednak sporo komentarzy krytykujących fakt, że Małgorzata podróżowała w maseczce. Bez przesady! Nie promujmy tego absurdu grzybicy płuc i angin... smutne to! Jeszcze przyłbice załóż i kaftan, ale przede wszystkim stuknij się w głowę Aktorka nie pozostała obojętna na te komentarze i odpowiedziała: Przede wszystkim grzeczniej, a potem dowiedz się, jakie obowiązują zasady podczas podróżowania pociągiem w czasie pandemii i przeproś - napisała Kożuchowska. Choć pod postem wywiązała się burzliwa dyskusja anty-maseczkowiczów oraz tych, którzy uważają, że maseczki należy nosić, to jedno jest pewne - regulamin PKP Intercity wyraźnie mówi, że w pociągach należy zakrywać nos oraz usta , co z resztą potwierdziła...

Przeczytaj