Monika Olejnik w panterkowym bikini. Internauci: "Pięknie Pani wygląda"
Monika Olejnik postanowiła pochwalić się zdjęciami z urlopu, na których pozuje w bikini. 67-latka zachwyciła internautów swoim wyglądem.

Monika Olejnik jest aktywna w sieci i chętnie dzieli się tym, co u niej słychać. Niedawno zachwyciła serią zdjęć w bikini. Internauci nie szczędzili jej komplementów:
Pani Moniko, wygląda Pani jak Afrodyta, wynurzająca się z morskiej piany.
Sami zobaczcie wakacyjne zdjęcia dziennikarki.
Monika Olejnik pozuje w drapieżnym bikini. Internauci zachwyceni
Monika Olejnik postanowiła wykorzystać sezon urlopowy i wybrała się na słoneczną Korsykę. Na swoim Instagramie chętnie relacjonuje, jak spaceruje, biega, odpoczywa czy kąpie się w morzu. Dziennikarka postanowiła pochwalić się nagraniem z wakacji na swoim Instagramie, zaprezentowała się na nim w jednoczęściowym stroju kąpielowym z motywem panterki. Trzeba przyznać, że 67-latka wygląda w nim rewelacyjnie.
Chcesz zobaczyć tę treść?
Aby wyświetlić tę treść, potrzebujemy Twojej zgody, aby Instagram i jego niezbędne cele mogły załadować treści na tej stronie.
Zobacz także: Monika Olejnik w piżamowej stylizacji w drodze na śniadanie. Ten dodatek zwraca uwagę!
Pomimo wakacji Monika Olejnik nie zwalnia tempa i nadal dba o formę. Dziennikarka chętnie relacjonuje na wakacjach swoje aktywności m. in. bieganie. Od lat jest wierną miłośniczką tej dyscypliny sportowej. Nieważne gdzie jest, to zawsze znajdzie czas na bieganie.
Chcesz zobaczyć tę treść?
Aby wyświetlić tę treść, potrzebujemy Twojej zgody, aby Instagram i jego niezbędne cele mogły załadować treści na tej stronie.
Zobacz także: Monika Olejnik w klapkach za 8 tys. zł, ale tylko spójrzcie na sukienkę z piórami!
Internauci byli zachwyceni wakacyjnymi zdjęciami Moniki Olejnik i nie szczędzili jej komplementów.
- Pięknie Pani wygląda, naprawdę brawo ????- Pięknie cudnie ., mega fotka !!! Super pani wygląda ., udanego dnia ????☀️????- Pięknie. Cudowne zdjęcia. Serdecznie pozdrawiam. Miłego dnia. ???????????????????????????? - czytamy w komentarzach.



