Znana z roli Majki Kwiatkowskiej w "Rodzinie zastępczej" Monika Mrozowska miała burzliwe życie uczuciowe. Aktorka ma za sobą przynajmniej trzy poważne związki. Z tych relacji przyszła na świat czwórka dzieci: Karolina, Jagoda, Józefa oraz Lucjan. Gwiazda, która z czasem stała się influencerką, chętnie dzieli się z fanami swoją prywatnością. Monika Mrozowska przyznała, że dobrze dogaduje się ze swoimi byłymi partnerami, ale opieka nad pociechami stanowi wyzwanie logistyczne, ponieważ z każdym ojcem ma inny system podziału obowiązków. Niedawno wielbicielka kuchni wegańskiej opowiedziała o tym, jak dzieci reagują na doniesienia o jej życiu prywatnym. Zdradziła, że ponownie chciałaby się zakochać. Czy ma już kogoś na oku?

Reklama

Monika Mrozowska szczerze o nowej miłości: "Bardzo chętnie, jednak na moich zasadach"

Monika Mrozowska udzieliła wywiadu w "Pytaniu na śniadanie", w którym opowiedziała, jak teraz wygląda jej życie. Gwiazda obecnie zajmuje się publikowaniem przepisów i zarabia na aktywności w mediach społecznościowych. Podczas rozmowy w programie aktorka przyznała, że z czasem jej podejście do związków się zmieniło. Nie oznacza to jednak, że całkowicie zrezygnowała z miłości.

Zobacz także: Monika Mrozowska kupiła córce 4 sukienki na studniówkę. Fani: "na plażę, nie na studniówkę"

Z wiekiem przychodzi mądrość, która polega na tym, że czym innym jest zakochanie się i kochanie. Więc ja za takie porywy serca i uniesienia już podziękuję, natomiast jeśli chodzi o taką prawdziwą miłość, to tak, bardzo chętnie, jednak na moich zasadach - powiedziała Monika Mrozowska.

Gwiazda "Rodziny zastępczej" zdradziła też, że jak na razie na horyzoncie nie pojawił się żaden kandydat. Monika Mrozowska zasugerowała też, że nie ma problemów z byciem singielką.

Warto przypomnieć, że w 2012 roku influencerka rozstała się z Maciejem Szaciłłem i związała się z Sebastianem Jaworskiem, którego poznała podczas wizyty w studiu "Dzień dobry TVN". Ten związek jednak rozpadł się zaraz po tym, jak na świat przyszło ich dziecko. Trzecim partnerem Moniki Mrozowskiej był Maciej Aguścik-Lipka. Ta relacja także nie przetrwała próby czasu, choć para doczekała się dziecka.

Zobacz także
Żaden książę na koniu na ten moment się nie czai. Nie wysyłam żadnych anonsów i jest mi naprawdę bardzo dobrze - przyznała aktorka.
Wszystkie rzeczy, które dzieją się w naszym życiu, nawet te złe, to jest pewna lekcja, z której można wyciągnąć całą masę pozytywów - dodała.

Monika Mrozowska ujawniła też, jak na pojawiające się w mediach doniesienia o jej życiu prywatnym reagują dzieci. Gwiazda stwierdziła, że jej pociechy dobrze ją znają i nie wierzą w każdą plotkę, która pojawia się w tabloidach.

Dzieciaki mają zdrowie podejście do mediów. One widzą, co się dzieje w domu i jak funkcjonuje ich mama. Wiedzą też, jak reaguję na różnego rodzaju informacje czy plotki, jakie się pojawiają. Ja też nie jestem osobą, która roztrząsa te tematy. Jestem osobą, która żyje swoim życiem, a na to, co się dzieje obok nie mam wpływu - wyjaśniła.
Instagram@monikakingamrozowska

Zobacz także: Magdalena Stępień pokazała nowe zdjęcie z synem: "Wiara czyni cuda"

Reklama

Myślicie, że teraz Monika Mrozowska znajdzie prawdziwą miłość?

Instagram @monikakingamrozowska
Reklama
Reklama
Reklama