Z tymi śniegowcami z Lidla niestraszny będzie nam śnieg i mróz. Zwykle za tego typu buty musimy zapłacić nawet 600 zł, a dyskont proponuje nam ten model za jedyne 89,90 zł. Śniegowce Esmara dostępne są tylko na stronie internetowej, a oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Reklama

Zobacz także: Kozaki damskie, które będziemy nosić zimą 2020

Śniegowce za 89 zł w Lidlu

Te buty to must have dla zmarzluchów. Żaden inny model nie ochroni nas tak dobrze przed zimnem, jak te śniegowce. W środku mają grube ocieplenie, a z zewnątrz pokryte są wodoodporną, ale oddychającą membraną. Od podłoża stopę izoluje aluminiowa wkładka, a tłoczona podeszwa uniemożliwia poślizgnięcie. Moon boots z Lidla dostępne są w dwóch modnych kolorach - czarnym i srebrnym.

mat. prasowe

Nam szczególnie do gustu przypadły czarne śniegowce z Lidla, bo w przeciwieństwie do modelu w kolorze srebrnym, wzbogacone zostały o stylowe wiązanie. Takie buty będą wyglądać świetnie do futerkowego płaszcza i puchowej kurtki, która w tym roku również nie wychodzi z mody. Śniegowce zimą nosi wiele gwiazd i Instagramerek, między innymi Małgorzata Rozenek - Majdan i Natalia Siwiec. Przyciągają wzrok i są niesamowicie praktyczne!

Zobacz także
Reklama

Zdecydujecie się na te modne śniegowce na zimę z Lidla?

Reklama
Reklama
Reklama