Modelująca mascara do rzęs Lash & Brow Clear Mascara od AA Wings of Color ma w składzie prowitaminę B5, biotynę, glicerynę i argininę, które wzmacniają, nawilżają i odżywiają włoski. Wystarczy dokładnie wytuszować rzęsy czy brwi i pozostawić do wyschnięcia. Efekty zauważycie po kilku tygodniach regularnego stosowania. Do 4 maja kupicie ją w cenie 13,99 zł zamiast 21,99 zł. Okazja obowiązuje w sklepach stacjonarnych i drogerii internetowej.

Reklama

Modelująca mascara do rzęs AA Wings of Color

Modelująca mascara do rzęs, Lash & Brow Clear Mascara od AA Wings of Color działa jak serum do rzęs i brwi. Jej zadaniem jest pielęgnacja włosków, które szybko stają się bardziej nawilżone, lśniące i mocniejsze, a także łatwiej się podkręcają. Przy regularnym stosowaniu zauważycie, że rzęsy rzadziej wypadają.

mat. prasowe

Mascara ma biały kolor, który nie zostaje na rzęsach, dlatego będzie też dobrą bazą pod tusz do rzęs. Nie musicie jednak martwić się o efekt sklejenia rzęs czy grudki! Mascara nie rozmazuje się, ani nie jest podrażniająca dla oczu. Producent zapewnia, że będzie też świetna do pielęgnacji brwi.

Zobacz także: Ten tusz do rzęs z witaminą C działa jak stymulator wzrostu - wydłuża i podwija rzęsy

Jak stosować modelującą mascarę do rzęs AA Wings of Color?

Stosowanie modelującej mascary jest banalnie proste, bo wystarczy dokładnie wyczesać włoski, tak jak robimy to zwykle tuszem do rzęs. To zadanie ułatwia silikonowa szczoteczka, która jest świetnie wyprofilowana, dlatego dotarcie do każdego włoska nie jest żadnym wyzwaniem. Warto jednak pamiętać, że przed nałożeniem tradycyjnej mascary trzeba odczekać chwilę, by uniknąć „pajęczych nóżek”.

Zobacz także
Reklama

Skusicie się na test?

Reklama
Reklama
Reklama