kosmetyki ziaja
Chcę testować
kosmetyki garnier
Chcę testować
kosmetyki gliss
Chcę testować
kosmetyki matrix
Chcę testować
iwostin solecrin
Wyniki testu
kosmetyki ziaja
Chcę testować
philips lumea
Hot Trendy 2022
krem koloryzujący rare beauty
Chcę testować
kosmetyki aa wings of color
Chcę testować
kosmetyki palmolive
Chcę testować
kosmetyki AA
Wyniki testu
kosmetyki tołpa
Wyniki testu
Gama Hyaluron Plump od Elseve
Wyniki testu
kosmetyki samarite
Laureaci
suplement diety restme
Laureaci
kosmetyki feedskin
Laureaci
kosmetyki revitalift
Laureaci
kosmetyki iwostin
Laureaci
kosmetyki avene
Laureaci
krem nivea
Wyniki testu
Plansza Pilne
mat. prasowe
Newsy

Lockdown w całej Polsce! Zamknięto szkoły i galerie handlowe. Co z zakazem przemieszczania się?! 

Adam Niedzielski podczas konferencji prasowej poinformował o obostrzeniach w Polsce. W Wielkanoc nie będziemy mogli wychodzić ze swoich domów?

W całej Polsce zostanie wprowadzony całkowity lockdown? Jakie czekają nas zmiany w obostrzeniach? Jest decyzja władz w Polsce! Minister zdrowia podczas konferencji prasowej ogłosił, co zmieni się już za kilka dni. Jakie restrykcje będą nas obowiązywać i czy zostanie wprowadzony zakaz przemieszczania się w Wielkanoc? Sprawdźcie, co powiedział Adam Niedzielski!

Nie tylko Siwiec i Rozenek-Majdan! Te gwiazdy podczas kwarantanny chętnie pozują z dziećmi

Lockdown w całej Polsce?

W związku z trzecią fala koronawirusa i nagłym wzrostem liczby zakażeń (tylko w środę 17 marca MZ poinformowało o 25 052 przypadkach zachorowań) władze podjęły decyzję o wprowadzeniu w Polsce kolejnych ograniczeń. Jakie obostrzenia teraz będą obowiązywać w całej Polsce? 

Do tej pory obostrzeniami objęte były cztery województwa: warmińsko-mazurskie, pomorskie, mazowieckie i lubuskie. Na dzisiejszej konferencji minister zdrowia poinformował, że od 20 marca obostrzenia obowiązywać będą już na terenie całego kraju. 

Zamknięte zostają hotele z wyjątkiem hotelów robotniczych i w przypadku konkretnych wyjazdów służbowych. Ograniczamy działalność galerii w skali całego kraju. Zamknięte zostaną kina, teatry, muzea i inne obiekty rozrywkowe. Baseny, sauny, solaria i obiekty sportowe - wymieniał Adam Niedzielski 

Minister zdrowia podjął również temat nauki w szkołach. Dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych od 20 marca do 9 kwietnia będą uczyły się zdalnie. Po Wielkanocy prawdopobnie wrócą do nauki hybrydowej. 

Wracamy do trybu nauki zdalnej w klasach 1-3. Zdecydowaliśmy się na to, ze względu na to, żeby nadchodzą ferie wielkanocne. Do 9 kwietnia wprowadzamy naukę zdalną. Dzieci w klasach 1-3 będą z powrotem uczyły się zdalnie natomiast po świętach podejmiemy decyzję o nauce hybrydowej na klasach 1-3. 

Zaapelował również o pracę zdalną, aby ograniczyć mobilność i transmisję wirusa. Obostrzenia będą obowiązywać do 9 kwietnia. Nie ma mowy jednak o wprowadzeniu zakazu przemieszczania się: 

Nie wprowadzamy żadnych obostrzeń w przemieszczaniu się. Te decyzje, które podejmujemy dzisiaj, tego w żadnym stopniu nie ograniczają - powiedział Adam Niedzielski

Zobacz także: Dorota Gardias znowu przeżywa koszmar! Gwiazda TVN walczy z ciężkimi powikłaniami po koronawirusie "wciąż mam duszności"

Minister zdrowia poinformował o kolejnych obostrzeniach.

Adam Niedzielski
East News

koronawirus w polsce lockdown
Newsy
Lockdown będzie wydłużony?! Nowe ustalenia nie pozostawiają wątpliwości
Pierwotnie nowe obostrzenia ogłoszone tydzień przed Wielkanocą miały obowiązywać przez dwa tygodnie. Niestety coraz bardziej wydaje się być pewny czarny scenariusz... 

Pierwotnie nowe obostrzenia ogłoszone tydzień przed Wielkanocą miały obowiązywać przez dwa tygodnie. Niestety coraz bardziej wydaje się być pewny czarny scenariusz... Jak podaje portal Money.pl, dotychczasowe doświadczenia z obostrzeniami pokazują, że w zamkniętej rzeczywistości zostaniemy o wiele dłużej niż pierwotnie zakładano - czyli do 9 kwietnia. Wskaźnik zakażeń na 100 tysięcy mieszkańców przekroczył próg 70 - przypomnijmy, że jeszcze niedawno zakładano że właśnie taki odsetek zachorowań będzie oznaczał wprowadzenie narodowej kwarantanny. Jeżeli sytuacja się nie poprawi, trzeba będzie myśleć o kolejnych obostrzeniach - mówi minister zdrowia Adam Niedzielski. Zobacz także:  Dorota Gardias znowu przeżywa koszmar! Gwiazda TVN walczy z ciężkimi powikłaniami po koronawirusie "wciąż mam duszności" Czy lockdown jeszcze się zaostrzy?  Czy lockdown jeszcze się zaostrzy? Co z innymi obostrzeniami? Czy rząd wprowadzi zakaz przemieszczania się i zdecyduje się na wprowadzenie godziny policyjnej? Mateusz Morawiecki nie wyklucza takiego scenariusza: Nie wykluczamy żadnego scenariusza, gdyby po 2-3 tygodniach sytuacja epidemiczna była gorsza - mówił na ostatniej konferencji Mateusz Morawiecki. Przypomnijmy, że od 20 marca w całej Polsce obowiązują liczne obostrzenia. Zamknięte są hotele z wyjątkiem hotelów robotniczych i w przypadku konkretnych wyjazdów służbowych. Ograniczona została działalność galerii w skali całego kraju. Zamknięte są również kina, teatry, muzea i inne obiekty rozrywkowe oraz baseny, sauny, solaria i obiekty sportowe. Minister zdrowia podjął również temat nauki w szkołach. Dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych od 20 marca do 9 kwietnia będą uczyły się zdalnie.

Minister zdrowia ogłosił nowe obostrzenia od 27 lutego 2021. Co ze szkołami?
East News
Newsy
Szkoły, galerie, hotele znów zamknięte! Sprawdźcie gdzie!
Szkoły, galerie, hotele znów zamknięte! Sprawdźcie gdzie!

Od najbliższej soboty będą obowiązywać nowe obostrzenia. Minister zdrowia Adam Niedzielski już w środę rano, 24 lutego mówił, że nastąpił duży wzrost zachorowań na koronawirusa, dlatego władze poważnie zastanawiają się nad zamknięciem szkół i hoteli w niektórych regionach Polski. Na środowej konferencji Adam Niedzielski oficjalnie potwierdził, jakie obostrzenia będą nas obowiązywać od 27 lutego. Dotyczą zamknięcia szkół oraz hoteli a także nowych zasad zasłaniania ust i nosa. Czy wszystkie dzieci wrócą do nauki zdalnej? Czy hotele zostaną ponownie zamknięte? Oto szczegóły.  Koronawirus w Polsce. Nowe obostrzenia od soboty 27 lutego Minister zdrowia Adam Niedzielski na konferencji prasowej, która odbyła się 24 lutego, ogłosił nowe restrykcje. Wprowadzone obostrzenia będą obowiązywały już od soboty 27 lutego. Adam Niedzielski podczas konferencji przyznał, że trzecia fala pandemii niestety nabiera na sile, jednak jest zróżnicowana na poziomie regionów. Trzecia fala się rozpędza [...] Na poziomie regionów sytuacja jest zróżnicowana - powiedział Niedzielski i wymienił trzy województwa, w których sytuacja jest najgorsza, są to: województwa warmińsko-mazurskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie - powiedział minister zdrowia.  Z tego też względu musimy zrobić "krok w tył", a szczególnie jedno województwo, warmińsko - mazurskie. To właśnie w tym regionie wraca wiele obostrzeń: - Restrykcje obowiązujące tylko w województwie warmińsko - mazurskim: nauka w klasach 1 - 3 znów w trybie zdalnym. Galerie, muzea, kina i miejsca użyteczności publicznej zostaną zamknięte. Obostrzenia dotyczą również hoteli, kortów tenisowych, czy basenów - tego typu obiekty znów będą zamknięte,...

Plansza Pilne
mat. prasowe
Newsy
Rząd ogłasza łagodzenie obostrzeń! Te zasady obowiązują po 25 kwietnia. Co ze szkołami i galeriami? 
Adam Niedzielski ogłosił nowe zasady obowiązujące na terenie Polski podczas pandemii. Co zmieni się w obostrzeniach po 25 kwietnia? Czy dzieci wrócą do szkoły?

Adam Niedzielski ogłosił, jakie obostrzenia będą obowiązywały po 25 kwietnia. Czy lockdown został ponownie wydłużony? Jeszcze przed konferencją wiadomo było, że resort zdrowia planuje powrócić do regionalizacji obostrzeń. Co więc ze szkołami, fryzjerami, salonami urody? Poznajcie szczegóły, które przekazał minister zdrowia.  Zobacz także:  Przemysław Czarnek zapowiada powrót do szkół dzieci z klas 1-3. Minister edukacji podał termin! Lockdown w Polsce. Łagodzenie obostrzeń po 25 kwietnia, ale tylko w części kraju!  Dziś odbyła się kolejna konferencja ministra zdrowia, podczas której ogłoszone zostały kolejne zasady obowiązujące w Polsce podczas pandemii koronawirusa.  Dotychczasowe obostrzenia obowiązują bez zmian tylko w 5 województwach:   śląskim, dolnośląskim, wielkopolskim, łódzkim i opolskim.  W pozostałych, 11 województwach, od 26 kwietnia będzie obowiązywać nauka hybrydowa w klasach 1-3 oraz zostaną otwarte salony urody, kosmetyczne oraz zakłady fryzjerskie. Są to województwa:  małopolskim, zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim, mazowieckim, świętokrzyskim, lubuskim, lubelskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim, podkarpackim i podlaskim.   Oficjalny komunikat ze strony gov.pl. Łagodzenie obostrzeń w 11 województwach – salony fryzjerskie i kosmetyczne, częściowy powrót do szkół Zdecydowaliśmy się na łagodzenie obostrzeń w 11 województwach w kraju. Od 26 kwietnia będzie to m.in.  otwarcie salonów fryzjerskich i kosmetycznych, a także częściowy powrót dzieci z klas 1-3 do szkół (w trybie hybrydowym).  Pozostałe ograniczenia zostają przedłużone . Sprawdź, co się zmieni! Salony fryzjerskie, urody i kosmetyczne -  od 26 kwietnia będą...

Adam Niedzielski w maseczce
Grzegorz Banaszak/REPORTER
Newsy
Po wakacjach dzieci będą mogły normalnie rozpocząć rok szkolny? Adam Niedzielski komentuje! Kiedy zaczniemy wychodzić z obostrzeń? 
Minister zdrowia w najnowszym wywiadzie daje nadzieję, że już wkrótce zaczniemy wracać do normalności. Czy czeka nas jeszcze czwarta fala pandemii koronawirusa?

Adam Niedzielski w najnowszym wywiadzie poinformował, jak we wrześniu ma wyglądać rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Czy dzieci będą mogły normalnie wrócić do szkoły? Jest komentarz szefa Ministerstwa Zdrowia. Adam Niedzielski w rozmowie z magazynem "Sieci" zdradził również, czego możemy spodziewać się w nadchodzące wakacje. Czy latem znikną obostrzenia w Polsce? Jak w naszym kraju może wyglądać czwarta fala pandemii koronawirusa? Latem zakończą się obostrzenia w Polsce? Lockdown w Polsce ma obowiązywać do 18 kwietnia. Do tego czasu nie zrobimy zakupów w galeriach handlowych, nie wejdziemy do kina, teatru czy do muzeum, nie wyślemy naszych dzieci do szkół (z placówek opiekuńczych mogą korzystać jedynie rodzice, którzy zostali wymienieni w Dzienniku Ustaw ) i nie wybierzemy się do fryzjera.   Teraz chyba wszyscy zadają sobie pytanie, czy w nadchodzące wakacje będziemy mogli zapomnieć o wszystkich obostrzeniach i czy zaczniemy wracać do "normalności". Najnowszy komentarz Adama Niedzielskiego brzmi bardzo optymistycznie! Myślę, że w wakacje będziemy wracali do normalnego funkcjonowania- minister zdrowia powiedział w wywiadzie dla tygodnika "Sieci". Nowy rok szkolny powinien się rozpocząć normalnie od września- dodał.  Szef MZ dodaje, że naszym kraju może pojawić się kolejna fala pandemii koronawirusa, ale nie powinna być tak groźna jak poprzednie. Czwarta fala, jeżeli się pojawi, to ze względu na zbudowaną odporność oraz dzięki programowi szczepień nie będzie już miała takich rozmiarów jak fale poprzednie. Wojna trwa, ale jesteśmy już po lądowaniu w Normandii- dodał szef Ministerstwa Zdrowia. Mamy ogromną nadzieję, że spełnią się słowa ministra zdrowia i już wkrótce zaczniemy wracać do "normalności"! Zobacz także:...

Nasze akcje
akademia sysoss
FRYZURY

Dołącz do Akademii Wizaz.pl x Syoss i weź udział w konkursie!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Jedwabiście gładkie ciało na twoich własnych zasadach!

Partner
„Ten kosmetyk jest genialny. Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt.”. Fluid od Iwostin przetestowany!
PIELĘGNACJA

„Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt”. Mamy hit!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Depilacja IPL – na czym polega, czy jest bezpieczna i trwała?

Partner