klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Mikołaj Jędruszczak zdradził kulisy rozstania z Sylwia Madeńską
ONS.pl
Newsy

Mikołaj z „Love Island” o rozstaniu z Sylwią: „musiałem ją nietrzeźwą odklejać od innych facetów”. Jest odpowiedź tancerki

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska, zwycięzcy pierwszej polskiej edycji „Love Island” rozstali niemal miesiąc temu, a wciąż jest o nich głośno. Teraz tenisista zdradził powody rozstania z byłą ukochaną. Nie zabrakło ostrych słów i wyciągania wstydliwych sekretów dotyczących Sylwii. Co na to jego była dziewczyna?
Urszula Jagłowska
październik 20, 2020

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska zaistnieli w show biznesie dzięki kontrowersyjnemu show Polsatu z udziałem atrakcyjnych singli, którzy odcięci od świata, walczyli o sławę, miłość i pieniądze. Para, dzięki sprytowi, zbliżonym oczekiwaniom względem związku, aż w końcu uczuciu, jakie z czasem ich połączyło, wygryzła innych uczestników, tym samym stając się zwycięzcami pierwszej edycji „Love Island. Wyspa Miłości”. I choć wiele osób wątpiło w ich szczere uczucie, Sylwia i Mikołaj po zakończeniu emisji programu nie tylko zamieszkali razem, ale też snuli wspólne plany na przyszłość. Niestety ich zażyłość nie przetrwała próby czasu, a Madeńska i Jędruszczak rozstali się pod koniec września. Co ciekawe, idąc w ślady Marietty Witkowskiej i Chrisa Ducci, zwycięzców „Hotelu Paradise”, Sylwia i Mikołaj również ogłosili rozpad swojego związku za pośrednictwem Instagrama. 

Jest to najtrudniejsza decyzja w moim życiu. Zgodna z moimi zasadami, honorem i wartościami jednak przeciwko moim uczuciom... Tak, Kocham Sylwię... i każdy zada sobie teraz pytanie: „to co Ty do ch..a piszesz za bzdury?!”, ale pozwólcie, ze wytłumaczę. Rozstaję się z Sylwią. (...) Mogę powiedzieć tylko, że od dłuższego czasu próbuję przeboleć pewien zaistniały jakiś czas temu fakt, którego nie jestem w stanie przełknąć  poinformował Mikołaj Jędruszczak.

Również Sylwia wydała oficjalne oświadczenie. Dziewczyna wyznała, że zarówno ona, jak i jej były partner, którym od dłuższego czasu musiała korzystać z terapii dla par, nie są w stanie dalej tworzyć związku, dlatego też podjęli decyzję o rozstaniu.

Nasza relacja narodziła się w reality show na Waszych oczach. Czy była szczera? Tak. Mimo wielu prób, nie przetrwała próby czasu... Mikołajowi życzę szczęścia w miłości i poznania kobiety idealnej pod każdym względem, która sprosta wszystkim oczekiwaniom. Jak widać ja, temu wyzwaniu nie podołałam. Przede mną trudne tygodnie i nie ukrywam, że jest mi bardzo ciężko, ale trzeba wziąć się w garść - wyznała Sylwia Madeńska.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Madeńska (@sylwia_madenska_official)

Co ciekawe, para  pomimo rozstania nadal musiała robić dobrą minę do złej gry, gdyż nadal pozostawała partnerami w „Tańcu z gwiazdami”. Ku uciesze obojga, ten stan nie trwał jednak zbyt długo, gdyż równo tydzień po ogłoszeniu rozpadu związku Sylwia i Mikołaj odpadli z tanecznego show Polsatu.

Medialny związek i jeszcze głośniejsze rozstanie sprawiły, że zarówno Madeńska, jak i Jędruszczak postanowili na chwilę wycofać się z mediów nie komentując powodów swojej decyzji o rozstaniu. Nic więc dziwnego, że najnowszy wywiad Mikołaja zelektryzował fanów byłych zakochanych. Chłopak nie tylko w niewybrednych słowach poniżył byłą ukochaną, ale też zdradził jej wstydliwe sekrety.

Dominik i Julia z "Love Island" wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"?

Mikołaj Jędruszczak zdradził kulisy rozstania z Sylwią Madeńską 

Blisko miesiąc po opublikowaniu oświadczenia o rozpadzie związku, tenisista postanowił nieco bardziej otworzyć się przed fanami. Ciemnowłosy przystojniak, nie tylko wrócił na Instagram, ale też zdecydował się otworzyć na temat relacji z Sylwią. W czasie poniedziałkowej transmisji na żywo, emitowanej na profilu portalu Przeambitni.pl były uczestnik „Love Island” zdradził, że decyzja o rozstaniu była dla niego ciężka i mimo tego, wciąż martwił się o byłą ukochaną: 

Mimo że oficjalnie się rozeszliśmy, utrzymywaliśmy kontakt. Uczuć się nie oszuka, po jednym poście człowiek nie jest w stanie zapomnieć o uczuciach. Pisaliśmy, rozmawialiśmy przez telefon. Spotykaliśmy się, spędzaliśmy razem noc. Mieliśmy ustalenia, że po rozstaniu będziemy trzymali do siebie szacunek, informowali się o wyjściach. Ja informowałem Sylwię, ona mnie nie – wyznał Mikołaj Jędruszczak. 

Mikołaj opowiedział także o wydarzeniu, które przelało czarę goryczy i zniechęciło go do Sylwii:

Sylwia poszła na urodziny. Martwiłem się o nią, bo takie imprezy się różnie kończyły. Pół nocy siedziałem pod jej domem, przyjechała z kolegą pijanym, którego musiała wyciągać z samochodu. Nie była w stanie mi poświęcić 3 minut, kiedy pół nocy się martwiłem. Poinformowałem ją, że takie zachowanie jest poniżej krytyki - zdradził.

Mikołaj Jędruszczak zdradził kulisy rozstania z Sylwia Madeńską
ONS.pl

Jędruszczak powiedział wówczas Sylwii, że może to być ich ostatnie spotkanie. Gdy Madeńska zaproponowała mu następnego dnia rozmowę w restauracji, postanowił zakończyć relację.

Sylwia doskonale wie, co zrobiła, nie chcę rzucać żadnych oskarżeń (...). Wiedząc, z kim przyjechała, jestem w stanie stwierdzić, że nie była do końca trzeźwa na umyśle - ocenił. Sylwia wiele razy kłamała, obiecała, a później nie robiła tego. Wiele razy zawodziłem się na niej, jeżeli chodzi o zaufanie i doprowadziło mnie to do decyzji, którą obwieściłem na Instagramie – dodał.

Gwiazdor Polsatu nie chciał jednak zdradzić szczegółowych powodów rozstania:

Konkretnego powodu nie ma. Niestety wiele razy zawiodłem się na Sylwii, nie mogłem jej ufać w żadnych sprawach. Nie jestem krystaliczny, też popełniłem błędy, ale nie popełniałem dwa razy tych samych. Z perspektywy czasu wiem, że podjąłem bardzo dobrą decyzję - przyznał.

Jędruszczak podkreślił, że Sylwia Madeńska nie chciała, aby tenisista informował o ich rozstaniu publicznie i miała do niego ogromny żal, gdy opublikował wymowny post na swoim instagramowym koncie.

Miała żal. Nie chciała, żebym to publikował, wiedziała, że to się odbije na jej karierze. Później starała się z tego wyjść z twarzą i walczyć o głosy sama [...]. Widzieliście tylko zwiastun z naszego życia, nie wiecie, jak wyglądał cały film.

Mikołaj Jędruszczak zdradził kulisy rozstania z Sylwia Madeńską
ONS.pl

Mikołaj Jędruszczak podkreślił, że chciałby całkowicie odciąć się od byłej partnerki.

Od momentu kiedy się rozstaliśmy, nie podglądałem Sylwii na Instagramie. Teraz odcinam się od tego. W ogóle nie będę śledził jej profilu. Odcinam się kompletnie od Sylwii.

Chwilę później pojawiło się pytanie, czy Mikołaj zamierza zablokować Madeńską w social mediach.

Sylwia pisze komentarze z fejkowego konta na naszym lajwie. Nawet wiem, z którego konta, ale nie będę robił jej wstydu – oznajmił Jędruszczak. 

Tenisista opowiedział także o swoim szczerym komentarzy na temat zachowania Madeńskiej w mediach społecznościowych i pozowaniu przez nią w skąpym bikini niedługo po rozstaniu z Mikołajem.

Umawialiśmy się, że nie będziemy budzić swojej zazdrości na social-mediach. Sylwia wiedziała, jak wpłynie zdjęcie na mnie. Zostałem oszukany, umawialiśmy się na coś innego. Popełniłem błąd w emocjach – przyznał Mikołaj. Dalej mam w głowie Sylwię, długi czas będzie mi z głowy wychodzić. Odnowię kontakty z przyjaciółmi, których miałem ograniczanych przez Sylwię – dodał.

W pewnym momencie transmisja na żywo została przerwana. Po jej wznowieniu Mikołaj pokusił się na kolejne smaczki związane z jego relacją z Madeńską.

Sylwia po raz kolejny zabalowała tak ostro. Dowiedziałem się od znajomego ochroniarza. Musiałem ją nietrzeźwą w stanie nieważkości odklejać od innych facetów (...). Pojechałem po nią, bo w takim stanie jak była, to można było z nią zrobić wszystko. Biła mnie po twarzy, ale udało mi się ją zabrać - wspominał.

Mikołaj Jędruszczak zdradził kulisy rozstania z Sylwia Madeńską
ONS.pl

Na reakcję Sylwii nie trzeba było długo czekać. Zwyciężczyni programu „Love Island. Wyspa miłości” oznajmiła internautom, że nie ma zamiaru odnosić się do oskarżeń byłego partnera, który wykazał się brakiem szacunku i klasy.

Zapewne oczekujecie ode mnie jakiegoś komentarza w stosunku do tego „przeambitnego” live'a Mikołaja. Niestety zawiodę was, nie będzie tego komentarza, ponieważ uważam, że jeżeli osoba ma jakąkolwiek klasę i jest szczerze zakochana, to nie robi live'a na temat związku i nie opowiada tam niestworzonych historii. W internecie nic nie ginie, do mnie też spływa wiele informacji na temat tego, co Mikołaj wyprawiał podczas naszej relacji, ale nie podzielę się tym z wami  - wyznała Sylwia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Madeńska (@sylwia_madenska_official)

Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale po tym jak kończy. I to żałosne zakończenie mogliście zobaczyć sami i to pozostawiam tylko waszej ocenie. Mam tylko nadzieję, że tak jak zapowiedział Mikołaj, że odetnie się ode mnie, tak rzeczywiście zrobi - że nie będzie mnie już śledził, nie będzie stał pod moim domem, nie będzie kazał o 2 w nocy schodzić na jakieś rozmowy. Każdy idzie w swoją stronę i zaczynam nowe życie kochani - oświadczyła tancerka. 

Myślicie, że uda im się dojść do porozumienia po rozstaniu? A może Mikołaj swoimi oszczerstwami na dobre zamknął sobie drzwi do serca Sylwii?

Komentarze
Sylwia Madeńska z „Love Island” już planuje kolejny związek? Te słowa nie pozostawiają wątpliwości
Instagram @sylwia_madenska_official
Newsy Sylwia Madeńska ma problemy ze zdrowiem? Wszystko przez rozstanie z Mikołajem...
Sylwia przyznała, że przeżywa ogromny stres w związku z rozstanie mz Michałem. To niestety rzutuje na jej zdrowie.
Redakcja Wizaz.pl
październik 18, 2020

Rozstanie Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka wstrząsnęło fanami tej dwójki. Tancerka w rozmowie z Jastrząb Post wyznała, że ma problemy żywieniowe, ponieważ albo  zajada stres, albo w ogóle nie jest . Nie odżywia się tak, jak powinna, co może odbić się na jej zdrowiu . Jak czuje się Sylwia Madeńska? Nawet nie będąc już parą, partnerzy nadal występowali w tanecznym show. To pewnie dodatkowo wpływało na złe samopoczucie Sylwii . Oboje jednak zachowali się profesjonalnie i ćwiczyli układ taneczny. Podobno wychodziło im to nawet lepiej, niż gdy byli razem. W rozmowie da się wyczuć, że Jędruszczak nadal jest dla Sylwii ważnym mężczyzną . Ona chce jednak zapomnieć o uczuciu, które jeszcze gdzieś zarówno w jej, jak i jego sercu tli się. Nie utrzymują ze sobą kontaktu dla wspólnego dobra. W rozmowie z Jastrząb Post tancerka zdradziła, jak się czuje. Mój organizm ma tak, że jak ma małe stresy, to podjada jak Bridget Jones. Jeżeli nie poszło mi na studiach, straciłam pracę, to wtedy podjadam. Jeżeli przeżywam tak ogromny stres życiowy, bo tak naprawdę Mikołaj to była moja druga, prawdziwa miłość i drugi raz w życiu miałam sytuację, że opuścił mnie apetyt i raczej uciekam w niejedzenie, a nie objadanie się.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Sylwia Madeńska (@sylwia_madenska_official) Paź 17, 2020 o 4:03 PDT Sylwia otwarcie przyznała tęskni za Mikołajem, ale niestety musi teraz zagryźć zęby i działać, aby jej samopoczucie i zdrowie wróciły na właściwe tory . Zdaje sobie...

Przeczytaj
Sylwia Madeńska z „Love Island” już planuje kolejny związek? Te słowa nie pozostawiają wątpliwości
Instagram @sylwia_madenska_official
Newsy Sylwia Madeńska z „Love Island” już planuje kolejny związek? Te słowa nie pozostawiają wątpliwości
Rozstanie Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka z „Love Island” to z pewnością jedno z najgłośniejszych i najbardziej zaskakujących wydarzeń w polskim show-biznesie ostatnich tygodni. Czy zraniona celebrytka jest już gotowa na nową miłość?
Urszula Jagłowska
październik 06, 2020

Tego nikt się nie spodziewał. Niespełna tydzień temu jedna z najbardziej lubianych i zgranych celebryckich par oficjalnie się rozstała. Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak , zwycięzcy pierwszej polskiej edycji „Love Island” po wielu burzliwych miesiącach związku, a nawet terapii dla par, postanowili pójść w ślady Marietty Witkowskiej i Chrisa Ducci z „Hotelu Paradise”, i ogłosili zakończenie swojej relacji za pośrednictwem Instagrama.  Jest to najtrudniejsza decyzja w moim życiu. Zgodna z moimi zasadami, honorem i wartościami jednak przeciwko moim uczuciom... Tak, Kocham Sylwię... i każdy zada sobie teraz pytanie : „to co Ty do ch..a piszesz za bzdury?!”, ale pozwólcie, ze wytłumaczę. Rozstaję się z Sylwią. [...] Mogę powiedzieć tylko, że od dłuższego czasu próbuję przeboleć pewien zaistniały jakiś czas temu fakt, którego nie jestem w stanie przełknąć  poinformował Mikołaj Jędruszczak. Pikanterii dodał fakt, że byli partnerzy nawet po zakończeniu związku musieli nadal się spotykać i robić dobrą minę do złej gry, gdyż wciąż tworzyli duet w kultowym tanecznym show Polsatu „Taniec z gwiazdami”, gdzie Mikołaj, jako znany tenisista i gwiazdor „Wyspy miłości” wystąpił w roli celebryty, zaś jego już była partnerka Sylwia, towarzyszyła mu jako zawodowa tancerka.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) Paź 5, 2020 o 12:30 PDT Całe szczęście ekspartnerzy nie musieli zbyt długo na siebie patrzeć, ćwicząc kolejne taneczne kroki, bowiem...

Przeczytaj
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak
Instagram@sylwia_madenska_official
Newsy Sylwia Madeńska w zaskakujących słowach o Mikołaju Jędruszczaku. Co za klasa!
Sylwia zdecydowała się podziękować Mikołajowi za cudowną przygodę i pracę przy "Tańcu z Gwiazdami". Mimo rozstania, pokazała klasę i pogratulowała byłemu partnerowi.
Milena Majak
październik 03, 2020

Sylwia i Mikołaj tworzyli dotychczas parę nie tylko na parkiecie, ale również w życiu prywatnym. Po rozstaniu zdecydowali się jednak kontynuować treningi do "Tańca z Gwiazdami" . Mimo starań - odpadli. Madeńska na InstaStory opublikowała pierwsze nagranie po opuszczeniu show .   Sylwia Madeńska o Mikołaju Jędruszczaku po odpadnięciu z "TzG" Ku zaskoczeniu wszystkich, Sylwia i Mikołaj podjęli decyzję o zakończeniu związku , a głosami widzów zakończyli też przygodę z "Tańcem z Gwiazdami" .          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Sylwia Madeńska (@sylwia_madenska_official) Paź 3, 2020 o 10:04 PDT Mimo rozstania, zachowali się niezwykle profesjonalnie. Na parkiecie dali z siebie wszystko i otrzymali 22 punkty za fokstrota, ale to właśnie oni musieli pożegnać się z programem . Po wieczorze pełnym emocji Sylwia nagrała relację na InstaStories, w której podziękowała między innymi produkcji "Tańca z gwiazdami" za możliwość udziału w show oraz widzom, za okazane wsparcie. Wyjawiła również, że ona i Mikołaj, spodziewali się, że mogą odpaść właśnie tego wieczoru. Z jednej strony spodziewaliśmy się, że to może być nasz ostatni odcinek, poziom edycji jest wysoki, z drugiej strony jest taki ogromny smutek. Nie ukrywam, że uwielbiam być na tym parkiecie, świetnie się tam bawię, świetnie się tam spełniam, dlatego chciałam tańczyć jak najdłużej, ale tak musiało być, nic nie dzieje się bez przyczyny - powiedziała Sylwia Madeńska.  Jednak najpiękniejsze...

Przeczytaj