klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Mikołaj Krawczyk
Instagram@mikolaj_krawczyk_official
Newsy

Mikołaj Krawczyk po raz pierwszy pokazał synów! Do kogo są bardziej podobni?

Synowie Anety Zając i Mikołaja Krawczyka zadebiutowali na Instagramie! Robert i Michał mają już dziewięć lat i stają się coraz bardziej podobni do ojca.
Milena Majak
sierpień 17, 2020

Do tej pory wizerunek synów Anety Zając i Mikołaja Krawczyka był pilnie strzeżony. Szczególnie matka chłopców dbała o to, aby chłopcy nie pojawiali się w mediach społecznościowych. Nie od dziś jednak wiadomo, że byli małżonkowie pozostają w konflikcie, więc pozostaje pytanie, czy opublikowanie wizerunku chłopców było uzgodnione.

Jak wyglądają pokoje dzieci polskich gwiazd?

Jak wyglądają synowie Anety Zając i Mikołaja Krawczyka?

Mimo że Mikołaj Krawczyk do tej pory zasłaniał twarze Roberta i Michała na zdjęciach, na przykład graficznym elementem w postaci okularów słonecznych, tym razem zdecydował się tego nie robić. Relacje byłych małżonków już wiszą na włosku - czy ta sytuacja może je dodatkowo pogorszyć? 

Innego zdania są fani Mikołaja Krawczyka. Pod zdjęciem, które aktor dodał na Instagram, pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani zachwycają się urodą bliźniaków.

Super, że w końcu pokazałeś twarze chłopaków.

 

Chłopcy prześliczni.

Wow chłopcy są wspaniali , przystojniaki.

Chłopcy przystojni jak tata.

Przyglądając się Robertowi i Michałowi rzeczywiście można zauważyć zdecydowanie większe podobieństwo do ojca.

Na zdjęciu znalazła się również obecna żona Mikołaja Krawczyka. Jest także ich córeczka, Konstancja, teściowa i syn Sylwii Juszczak ze związku z architektem Tomaszem Pągowskim-Vincenta. 

Do kogo waszym zdaniem chłopcy są bardziej podobni? :)

Komentarze
sylwia juszczak i mikołaj krawczyk
ONS
Styl życia Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk są małżeństwem! Okazuje się, że wzięli potajemny ślub
Ach co to był za... cichy ślub! Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk dumnie zaprezentowali swoje obrączki. Kiedy zostali małżeństwem?

Jak podaje serwis plejada.pl, Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk wzięli ślub w tajemnicy przed mediami. Ponoć to ważne wydarzenie miało miejsce już w zeszłym roku . Swoje małżeństwo ukrywali aż do konferencji serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem" , w którym możemy oglądać obydwoje aktorów. Polecamy:   Kylie Jenner i travis Scott nie mieszkają razem. Media twierdzą, że... już się rozstali Tak, jesteśmy małżeństwem od zeszłego roku. Uroczystość była utrzymana w tajemnicy, nie wiedzieli o tym nawet najbliżsi. Udział wzięli w niej i najbliżsi, i wszystkie dzieci - para powiedziała w Plejadzie. Przeszłość Sylwii Juszczak i Mikołaja Krawczyka Dyskretny ślub dwojga aktorów jest pewnym zaskoczeniem - wcześniejsze związki małżonków były szeroko omawiane w mediach, zwłaszcza że sami zainteresowani mówili o nich dużo i chętnie. Mikołaj Krawczyk wcześniej był żonaty z Anetą Zając , z którą ma dwóch synów . Rozstanie przebiegło w atmosferze skandalu , bo Krawczyk niespodziewanie zakochał się w koleżance z planu. Razem z Agnieszką Włodarczyk udzielił kilku sentymentalnych wywiadów, jednak mimo zapewnień o wielkiej miłości, ta relacja również się rozpadła. Sylwia Juszczak z kolei ma dwóch synów z małżeństwa z Tomaszem Pągowskim. Jej drugim mężem był Norweg Magnus Arnesen, z którym wzięła rozwód w 2016 r.  Sylwii i Mikołajowi życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! Tymczasem będziemy mogli ich oglądać w serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem", którego premiera już 27 lutego. Polecamy:   Agnieszka Kaczorowska ma nowego chłopaka. Pokazali urocze zdjęcia na Instagramie

Przeczytaj
mikołaj krawczyk i sylwia juszczak
ONS
Styl życia Mikołaj Krawczyk znów zostanie ojcem. Chłopiec czy dziewczynka?
Aktor, który do tej pory jest ojcem bliźniaków będzie miał kolejne dziecko z nową partnerką. Znamy płeć.
Agnieszka Pulikowska
październik 26, 2018

Mikołaj Krawczyk, który swoją popularność zdobywał m.in. w serialu "Pierwsza miłość" obecnie jest w związku z Sylwią Juszczak. Wcześniej był związany z Agnieszką Włodarczyk , jednak jego najgłośniejszym związkiem był ten z Anetą Zając, z którą ma dwóch synów - Michała i Roberta. Para przez długi czas po rozstaniu nie mogła dojść do porozumienia w sprawie alimentów. Nagłówki donosiły m.in. o tym, że Mikołaj Krawczyk nie chciał płacić alimentów, a ostatnio walczył o ich obniżenie . Mój klient wystąpił na drogę sądową, gdyż alimenty, które płaci na dzieci, z uwagi na ich wysokość, nie są w całości przeznaczone na potrzeby dzieci - w rozmowie z "Fleszem" mówiła radca prawny, Anna Borkowska. Mikołaj Krawczyk znów zostanie ojcem Teraz przed Mikołajem Krawczykiem kolejne wyzwanie rodzicielskie! Jak donosi "Super Express",  Sylwia Juszczak, czyli obecna żona aktora, jest już w zaawansowanej ciąży i już za 3 miesiące para zostanie rodzicami . Co więcej, na świat przyjdzie... dziewczynka! A to niespodzianka! Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak już wkrótce znów zostaną rodzicami! Aktorska para długo ukrywała informację o powiększeniu rodziny. Termin porodu zbliża się jednak wielkimi krokami, a gwiazdom coraz trudniej jest ukryć radość - podaje tabloid. Polecamy:   Syn jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów ma już 18 lat! Podobny do taty? Sylwia Juszczak jest starsza od Mikołaja Krawczyka i podobnie jak aktor, ma dzieci z poprzedniego związku - jest już matką dwóch synów, których ojcem jest Tomasz Pągowski, architekt wnętrz.  Wygląda na to, że córeczka pary będzie oczkiem w głowie rodziców i braci:)

Przeczytaj
Mikołaj Krawczyk Sylwia Juszczak
Styl życia Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak ZNOWU stanęli na ślubnym kobiercu!
Tym razem aktorska para złożyła przysięgę małżeńską w obecności księdza, rodziny i przyjaciół. Panna młoda wyglądała olśniewająco!
Matylda Nowak
wrzesień 14, 2019

Ale niespodzianka! Mikołaj Krawczyk i Sylwia Januszewska wzięli ślub! I to kolejny! Tym razem jednak nie tylko nie ukrywali tej radosnej nowiny, ale wręcz pochwalili się nią w mediach społecznościowych. Para zdecydowała się na kameralny ślub kościelny i eleganckie przyjęcie weselne . Panna młoda wybrała prostą, białą suknię z hiszpańskim dekoltem zaprojektowaną przez Violę Piekut i bardzo twarzowe uczesanie. View this post on Instagram A post shared by Mikołaj Krawczyk Official (@mikolaj_krawczyk_official) on Sep 14, 2019 at 9:45am PDT Drugi ślub Krawczyka i Januszewskiej Mikołaj Krawczyk i Sylwia Januszewska stanęli na ślubnym kobiercu... będąc już oficjalnie mężem i żoną . Aktorska para pobrała się w tajemnicy  prawdopodobnie na początku zeszłego roku, a przyznała się do tego światu dopiero pod koniec lutego 2018 roku. Wtedy w uroczyści, która zapewne odbyła się w urzędzie stanu cywilnego, wzięli udział tylko najbliżsi państwa młodych, w tym dzieci z poprzednich związków. Fot.: Instagram Drugi ślub Krawczyka i Juszczak był nie tylko jawny, ale też zaproszonych na niego zostało znacznie więcej gości. Mikołaj i Sylwia złożyli przysięgi małżeńskie w obecności księdza, a po zaślubinach ochrzczona została córeczka pary .  Fot.: Instagram Zobacz także: Antek Królikowski opublikował ślubne zdjęcie! Państwu młodym życzymy (ponownie) wszystkiego najlepszego! Po poprzednich, nieudanych małżeństwach (w przypadku Juszczak aż dwóch) i przykrych sporach z byłymi partnerami , Mikołaj i Sylwia zasługują na szczęście.  Zdjęcie główne: ONS

Przeczytaj