Michał Szpak w wywiadzie u Żurnalisty otrzymał sporo pytań dotyczących spraw związkowych, uczuciowych czy zmiany płaci. Artysta przyznał, że w życiu zakochał się 4 razy i każde rozczarowanie sporo go kosztowało. Internauci już wcześniej snuli pewne domysły na temat orientacji seksualnej piosenkarza. Wywiad u Żurnalisty sprostował wiele kwestii.

Reklama

Michał Szpak w wywiadzie u Żurnalisty

Michał Szpak w wywiadzie dla Żurnalisty zdobył się na bardzo szczere wyznania. W 90-minutowym materiale prowadzący próbował dowiedzieć się, jak wyglądają relacje piosenkarza i czy padł ofiarą toksycznej relacji. Artysta krótko skwitował, że na szczęście nigdy mu się to nie zdarzyło. Szpak przyznał za to, że życiu zakochał się 4 razy. Odrzucenie lub niespełnienie w miłości dawało mu bardzo dużo bólu i każda próba pogodzenia się z odrzuceniem nie była najłatwiejsza.

W dalszej części wywiadu dowiadujemy się, że Michał Szpak ma konserwatywne podejście do życia. Może wydawać się to dość sprzeczne z uwagi na nietypowy i przykuwający uwagę wizerunek. Piosenkarz zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest łatwym człowiekiem i na chwilę obecną nie mógłby stworzyć żadnej relacji z drugim człowiekiem. W wywiadzie podkreślał, że potrzebuje przestrzeni i lubi spędzać cza samemu, więc mogłoby być to trudne dla drugiej osoby. Jedną z przeszkód do upragnionej miłości jest m.in. wymagający tryb życia piosenkarza.

Michał Szpak o zmianie płci

Michał Szpak przyznaje, że do tej pory nie jest pewny swojej tożsamości. 33-latek w zeszłym roku określił siebie jako osobę queerową, co wywołało spore poruszenie w mediach. W wywiadzie dla Żurnalisty odniósł się do transpłciowości.

Reklama

Spodziewaliście się takich odpowiedzi?

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama