Meghan Markle niebawem po raz drugi zostanie mamą i z tej okazji chce urządzić baby shower z prawdziwego zdarzenia. Jak wiadomo podczas ciąży z Archiem, kiedy żona Harry’ego należała jeszcze do rodziny królewskiej w zaawansowanej ciąży poleciała do Nowego Jorku, aby tam wśród bliskich znajomych świętować przyszłe narodziny syna. Teraz po opuszczeniu rodziny królewskiej Meghan nie obowiązują już żadne zasady etykiety i wygląda na to, że była już księżna chce urządzić baby shower, na który wyda nawet... milion dolarów! A co z kłopotami finansowymi Meghan i Harry'ego, o których niedawno było tak głośno?

Reklama

Meghan Markle wyda majątek na baby shower!

Nie od dziś wiadomo, że Meghan Markle uchodzi za rozrzutną osobę, udowodniła to jeszcze kiedy mieszkała z Harrym w Wielkiej Brytanii. Po tzw. "Megxicie" okazało się, że para chce żyć na własny rachunek i rozwijać swoją fundację. Niestety początkowo pojawiły się pewne problemy i oboje wpadli w kłopoty, ale jak wiadomo mieli do dyspozycji spadek po Dianie. Lady Di przed śmiercią zabezpieczyła obu synów zostawiając im gigantyczne kwoty. Teraz okazuje się, że sytuacja finanowa Sussexów wcale nie jest tak zła, jak jeszcze niedawno to określali, bo Meghan właśnie planuje baby shower, na którym miałyby pojawić się m.in Oprah, Beyonce i Serena Williams.

Jak informuje "Woman's Day" podczas drugiej ciąży Meghan chce spełniać wszystkie swoje zachcianki, co nie było możliwe, kiedy należała do rodziny królewskiej.

Zobacz także: Ślubna tiara Meghan Markle doprowadziła do kłótni z królową Elżbietą II. Na jaw wychodzą nowe fakty

Meghan Markle tym razem nie zamierza oszczędzać na baby shower i w końcu może pozwolić sobie na życie, o jakim zawsze marzyła wśród przyjaciół. Jak wiadomo była księżna nie utrzymuje kontaktu z ojcem i przybranym rodzeństwem, po opuszczeniu rodziny królewskiej relacje z członkami rodziny Harry'ego też uległy ochłodzeniu. Była księżna może jednak liczyć na znajomych!

Zobacz także
East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama