naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
krem avon
Laureaci
Vichy Neovadiol
Laureaci
Harry i Meghan, wywiad u Oprah Winfrey
East NewsCBS/Ferrari Press/East News
Newsy

Meghan Markle w wywiadzie dla Oprah: "Utrwalali kłamstwa na nasz temat". Aktorka idzie na wojnę z rodziną królewską!?

Meghan Markle wywiadem dla Oprah Winfrey zaszkodzi rodzinie królewskiej? Po oskarżeniach pracowników pałacu teraz ona sama oskarża rodzinę Harry'go!

Im bliżej wywiadu Meghan i Harry’ego w show Oprah Winfrey, tym więcej niepokojących informacji wychodzi na jaw. Kiedy w zagranicznych mediach pojawiły doniesienia na temat tego, że Meghan miała nękać swoich pracowników, pałac wydał oświadczenie i zdecydował się na wszczęcie śledztwa w tej sprawie. Niedługo potem ukazał się kolejny zwiastun wywiadu Meghan i Harry’ego, w którym była już księżna mówi wprost o tym, że jej zdaniem rodzina królewska utrwalała kłamstwa na ich temat! Wygląda na to, że Meghan planuje iść na wojnę z rodziną swojego męża. Zaskakuje jednak fakt, że do tej pory twierdziła, że chce żyć z dala od paparazzi i pragnie chronić prywatność swoją i rodziny, tymczasem sama zdecydowała się na wywiad, który sprawi, że cały świat będzie o niej mówił!

Weronika Rosati zdradziła swój sposób na idealne fale. Stylizacja zajmuje mniej niż 5 min

Meghan Markle w wywiadzie dla Oprah: "Utrwalali kłamstwa na nasz temat"

Informacja o wywiadzie Sussexów wstrząsnęła rodziną królewską, a królowa zdecydowała się nawet wydać oświadczenie, tuż przed emisją rozmowy Meghan i Harry'ego z Oprah. Teraz dodatkowo oliwy do ognia dolały oskarżenia pracowników pałacu wobec Meghan, a krótkie i suche oświadczenie o śledztwie w tej sprawie zaskoczyło samą Markle.  Teraz w sieci pojawiła się kolejna zapowiedź wywiadu i wygląda na to, że jest to odpowiedź na oskarżenia wobec aktorki. W zwiastunie Meghan na pytanie: Jak się czujesz z tym, że Pałac słyszy dziś Twoją prawdę? - odpowiada wprost:

Nie wiem, czego oni mogą oczekiwać po tym wszystkim, że wciąż będziemy milczeć. Szczególnie że Pałac brał aktywny udział w utrwalaniu kłamstw na nasz temat. Jeśli istnieje ryzyko, że stracę  pewne rzeczy, to wiele z nich już bezpowrotnie przepadło - podkreśla Meghan Markle.

Zobacz także: Księżna Meghan w ogniu krytyki: "Ona nie potrafi zajmować się swoim dzieckiem"

Meghan Markle wywiad u Oprah
screen zwiastun CBS

Wygląda na to, że wywiad Meghan i Harry'ego wzbudzi jeszcze więcej emocji niż wszyscy się spodziewali. Zaskakujące, że para akurat teraz zdecydowała się teraz przerwać milczenie i chce opowiedzieć, co działo się w rodzinie królewskiej. Rewelacje, które wyjdą na światło dzienne z pewnością przysporzą królowej Elżbiecie II ogromnego stresu, co więcej książę Filip nadal przebywa w szpitalu. Meghan już wcześniej miała za złe rodzinie królewskiej, że bardziej broni Kate i widać ten temat nadal jest dla niej ważny i bolesny, dlatego poruszyła go publicznie!

 

 

Królowa Elżbieta II
East News
Newsy
Królowa Elżbieta II chce mediacji z Meghan Markle i księciem Harrym! To ona pierwsza wyciągnie rękę do wnuka 
Królowa Elżbieta II znów pokazała klasę! To ona chce pojednania z Harrym i Meghan...

Echa najgłośniejszego wywiadu na świecie, w którym Meghan i Harry opowiedzieli, o tym, jak wyglądały ich ostatnie lata w rodzinie królewskiej wstrząsnęły opinią publiczną i... rodziną królewską. Początkowo pałac Buckingham dystansował się do wywiadu Sussexów dla Oprah Winfrey, ale ostatecznie królowa zdecydowała się na oświadczenie, w którym czytamy, że rodzina jest zasmucona tym, jak trudne były dla pary ostatnie lata i zapewniła, że nadal są "kochanymi członkami rodziny". Teraz "Daily Mail" informuje, że królowa chce mediacji z wnukiem i jego żoną, w które sama się włączy. Uda jej się pogodzić rodzinę? Królowa Elżbieta II znów pokazała klasę! To ona pierwsza wyciągnęła rękę na zgodę? Wywiad Meghan i Harry'ego wywołał mnóstwo kontrowersji. Nawet ojciec byłej już księżnej, Thomas Markle nie stanął po stronie córki, ale jak wiadomo nie utrzymują oni kontaktu. Pojawiło się jednak mnóstwo głosów wsparcia, w końcu Meghan w rozmowie z Oprah opowiedziała tym, jak trudny był dla niej czas spędzony w Wielkiej Brytanii. Mówiła wprost o izolacji, która dotknęła ją, zdradziła, że miała myśli samobójcze, a na temat jej syna toczyły się rozmowy, jak ciemna będzie jego skóra. Harry wyznał też, że kiedy tego potrzebował "babcia nie miała dla niego czasu". Wydawało się, że rodzina królewska będzie milczała na temat tych zarzutów, jednak Elżbieta II, Kate i William bardzo przejęli się wyznaniami Meghan i Harry'ego. W planach jest poważna rozmowa z parą. Co zaskakujące to sama królowa ma wyciągnąć rękę do wnuka! Są umówieni na rozmowę w ciągu najbliższych dni. Mimo że Harry i Meghan zostali wcześniej poinformowani o oświadczeniu...

Smutna Meghan Markle w sukience za 18 tysięcy zł
East News
Newsy
Chce zdradzić u Oprah tajemnice Meghan?! To może być cios dla księżnej
Thomas Markle bardzo chce opowiedzieć swoją wersję dotyczącą tzw. megxitu! Co planuje zdradzić na temat Meghan i Harry'ego?

Thomas Markle wielokrotnie już udzielał wywiadów na temat swojej córki! Mężczyzna zdecydował się nawet skomentować głośny wywiad córki i zięcia z Oprah Winfrey . Stanął wówczas po stronie rodziny królewskiej i powiedział wprost, iż nie sądzi, by byli w niej rasiści. Teraz sam zapragnął wystąpić w programie gwiazdy! Wysłał do Oprah list, gdzie prosi o szansę na wywiad, bo chce przedstawić swoją wersję. To byłby prawdziwy cios dla Meghan! Thomas Markle chce wystąpić u Oprah! 76-letni ojciec Meghan Markle nie może odmówić sobie żadnej okazji, by wystąpić w telewizji czy udzielić wywiadu tabloidom, komentując decyzje swojej córki. Choć nie utrzymuje z Meghan kontaktu, bardzo chętnie mówi zarówno o jej przeszłości, w końcu to on ujawnił zdjęcia z dzieciństwa byłej już księżnej, a teraz postanowił poprosić Oprah o wywiad, bo uważa, że... "zasługuje na szansę, by zabrać głos" w sprawie Sussexów.  Thomas Markle osobiście udał się do Montecito w Kalifornii i wręczył ochroniarzowi list do Winfrey! Thomas dostarczył Oprah list, prosząc ją o skontaktowanie się z nim, aby mógł opowiedzieć swoją wersję historii. To nie była notatka dla Meghan i Harry’ego, była przeznaczona dla Oprah. Thomas obejrzał wywiad, który z nimi przeprowadziła, i uważa, że ​​zasługuje na szansę, by także zabrać głos - informuje  The Sun. Zobacz także:  Jak królowa Elżbieta II zareagowała na informacje o poronieniu Meghan Markle? Pałac Buckingham wydał oświadczenie Wygląda na to, że ojciec Meghan Markle pragnie popularności za wszelką cenę. Być może liczy też na gigantyczne wynagrodzenie, jeśli w wywiadzie zdradzi szczegóły swoich relacji z córką, od kiedy wstąpiła do...

Książę William
BBC/Ferrari Press/East News
Newsy
Książę William odpowiada na zarzuty księcia Harry'ego i Meghan Markle! Odniósł się do rasizmu w rodzinie
Na tą rozmowę czekał niemal cały świat. Swoim wystąpieniem u Oprah, Meghan Markle i książę Harry wywołali prawdziwy skandal i wywrócili życie swoich bliskich do góry nogami. Teraz milczenie przerwał książę William. Po raz pierwszy odniósł się do słów swojego młodszego brata.

Echo głośnego wywiadu Meghan Markle i księcia Harry'ego, który oburzył tysiące ludzi, nadal nie cichnie. Wielu wciąż zastanawia się, jakie konsekwencje w rzeczywistości będą niosły słowa Sussexów i kto na nich bardziej ucierpi - oni, czy rodzina królewska. Choć królowa Elżbieta II już wydała oficjalne oświadczenie , teraz na zarzuty swojego brata, po raz pierwszy, postanowił odpowiedzieć książę William. Czy ta dwójka odbyła już pomiędzy sobą prywatną rozmowę? Książę William o rasizmie w rodzinie królewskiej Myśli samobójcze, oskarżenia o  rasizm , potajemy ślub, relacje z członkami rodziny królewskiej, aż w końcu ucieczka z Wielkiej Brytanii - informacje, które wyszły na jaw podczas wywiadu u Oprah wstrząsnęły widzami i zdecydowanie podzieliły opinię publiczną. I choć jedni są po stronie Harry'ego i Meghan, a drudzy po stronie korony, wszyscy zastanawiają się nad jednym - co faktycznie sądzi na ten temat ich rodzina! Harry nie ukrywał, że po rezygnacji z królewskich obowiązków stosunki z jego bliskimi uległy znacznemu pogorszeniu, nawet z Williamem. Jak powiedziałem wcześniej, bardzo kocham Williama. To mój brat. Przeszliśmy razem przez piekło. Mam na myśli wspólne doświadczenia. Ale wiesz, jesteśmy na różnych ścieżkach - skomentował - Na razie w naszej relacji jest przerwa. Ale, jak wiesz, czas goi rany- mówił Harry. Choć królowa zapewniła, że Harry, jego żona i syn "zawsze będą kochanymi członkami rodziny", dziennikarze postanowili wykorzystać jedną ze sposobności i kiedy książę William odwiedził londyńską szkołę, ci zadali mu serię pytań. Mąż Kate Middleton postanowił odnieść się do zarzutów o rasizm w rodzinie królewskiej i nie tylko.  Czy rozmawiał pan z...

Meghan Markle
Gareth Fuller/Press Association
Newsy
Ten wywiad wstrząśnie rodziną królewską! Harry mówi o dramacie mamy, a Meghan wyraźnie oddaje hołd Dianie
Meghan Markle w zaskakujący sposób oddała cześć księżnej Dianie. Matka księcia Harry'ego okazała się jednym z ważniejszych tematów poruszanych przez parę!

Wywiadem Meghan Markle i Harry’ego u Oprah Winfrey żyje niemal cały świat. Już 7 marca o godzinie 20.00, na antenie amerykańskiej stacji CBS zostanie wyemitowana 90-minutowa rozmowa, która ma rzucić światło na zaskakującą decyzję o opuszczeniu rodziny królewskiej, jaką podjęła para. W sieci pojawiły się pierwsze zwiastuny wywiadu i okazuje się, że jednym z tematów, jakie zdecydowali się poruszyć Sussexowie są losy księżnej Diany. Harry chce zrobić wszystko, aby "historia się nie powtórzyła".  To on będzie mówił o swojej matce. Z kolei Meghan zdecydowała się oddać hołd Lady Di i swoją stylizację uzupełniła pamiątkową biżuterią po księżnej Dianie. Ten wywiad może nie spodobać się rodzinie królewskiej... Meghan Markle oddała hołd księżnej Dianie podczas wywiadu u Oprah Meghan Markle w wywiadzie u Oprah pojawiła się w czarnej sukni od Armaniego, która podkreśliła jej duży  ciążowy brzuszek. Uwagę zwraca też biżuteria byłej już księżnej, która ma symboliczne znaczenie. Diamentowa bransoletka to hołd oddany Dianie, z kolei naszyjnik z akwamarynu to pamiątka z podróży do Tonga w 2018 roku, kiedy Meghan wypełniała jeszcze obowiązki księżnej! Z ujawnionych fragmentów wynika, że w czasie wywiadu żona Harry'ego sprawia wrażenie bardzo poważnej. Wygląda na to, że wywiad, stanowiący przerwanie ciszy po opuszczeniu rodziny królewskiej, był ważną decyzją, która może zaważyć na ich przyszłości. W zwiastunie Harry powiedział wprost, że opuszczenie rodziny było dla niego bardzo trudne, ale nie chciał, aby historia się powtórzyła i jego rodzina musiała zmagać się z tym samym, co spotkało jego matkę.   Po prostu odczuwam ulgę i cieszę się, że siedzę tutaj i rozmawiam z Tobą z moją żoną u mojego...

Nasze akcje
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Przyjemna rutyna pielęgnacyjna. Dlaczego to takie ważne? 
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Szczoteczka soniczna Seysso ma aż 5 końcówek! A jak działa? Zobacz!
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Pewność siebie - co na nią wpływa?
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Piękna i… zabiegana! Czy bycie zadbaną w dobie wszechobecnego pośpiechu jest możliwe?
Partner