klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Księżna Sussex Meghan Markle książę Harry
ONS.pl
Newsy

Meghan Markle zatrudniła terapeutę dla małego syna! 1,5-roczny Archie już ma problemy z psychiką?!

Meghan Markle podjęła zaskakującą decyzję o zatrudnieniu sztabu terapeutów czuwających nad rozwojem małego Archiego. Książę Harry bardzo sceptycznie podszedł do pomysłu żony.
Redakcja Wizaz.pl
styczeń 25, 2021

Pomimo sprzeciwu męża i podzielonej opinii społeczeństwa, Meghan Markle postanowiła, że nad rozwojem Archiego powinien czuwać sztab specjalistów. Jak twierdzi królewska korespondentka, decyzja Markle może spowodować, że ich syn zacznie być uważany za maszynkę do robienia pieniędzy.

Czy Meghan i Harry przylecą na pogrzeb księcia Filipa? Niedawno wywołali spory skandal

Mały Archie pod opieką terapeutów

Jak donosi informator portalu "New Idea", Meghan Markle podjęła decyzję, że rozwój ich syna powinien być nadzorowany przez fizjoterapeutę, logopedę, a także dietetyka i terapeutów zajęciowych. Książę Harry uważał, jej decyzję za lekkomyślną i bezsensowną, jednak szybko zmienił podejście widząc, że mały Archie robi błyskawiczne postępy. Niestety decyzja książęcej pary nie spotkała się z aprobatą społeczeństwa.

Myślę, że to całkowicie ich decyzja, w jaki sposób zdecydują się wychować swoje dziecko lub dzieci, ale jeśli wkraczasz w komercyjny świat i w swoim pierwszym przedsięwzięciu umieścisz swoje dziecko na tej arenie, to wiesz, że wszyscy będą o tym mówić - twierdzi królewska korespondentka Vanity Fair, Katie Nicholl.

Dodaje także, że decyzja księżnej Sussex może być świadomym zabiegiem marketingowym,. w którym Archie posłuży za narzędzie do zarabiania pieniędzy.

"Ludzie będą oskarżać Sussexów o wykorzystywanie głosu Archiego w celach zarobkowych" - dodaje.

 

Sprzeciw Księcia Harry'ego wobec decyzji żony

Pomysłodawczynią planu związanego ze sztabem terapeutów była sama Meghan. Początkowo jej mąż podzielał opinię społeczeństwa, jednak szybko zmienił swoje poglądy widząc syna współpracującego z nowymi opiekunami.

Harry myślał, że to bzdury, dopóki nie zobaczył terapeuty zajęciowego pracującego nad zmysłowymi percepcjami Archiego, takimi jak dźwięk, dotyk, zmysłowe zdolności motoryczne. Meghan chce wyposażyć syna we wszystkie właściwe narzędzia, które pozwolą mu jak najlepiej rozpocząć życie - donosi informator "New Idea"

W społeczeństwie krążą opinię, że Sussexowie specjalnie starali się zniknąć z medialnego świata, żeby teraz odrodzić się w nim na nowo za pomocą syna. Czy ich decyzja okaże się słuszna?

Komentarze
Meghan Markle to pracodawca z piekła rodem
ONS.pl
Newsy Meghan Markle daje w kość specjalistom do opieki nad Archiem?! Chłopiec ma nawet… instruktorkę jogi
Meghan Markle od zawsze była uznawana za bardzo wymagającą szefową, jednak pogłębiło się to, kiedy ukochana żony księcia Harry’ego przywitała na świecie ich wspólne dziecko. Okazuje się, że Archie ma sztab niań, które muszą spełniać nawet najbardziej wyszukane kaprysy gwiazdy Hollywood. Nie zgadniecie, co takiego robiła księżna i jak uprzykrzała życie swoim pracownikom.
Redakcja Wizaz.pl
grudzień 16, 2020

Niedługo po wielkim, wystawnym ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego , księżna Sussex dała się poważnie we znaki swoim dworskim pracownikom. Dawne hollywoodzkie przyzwyczajenia, ogromne ego i fakt, że wstąpiła w szeregi rodziny królewskiej sprawiły, że nowa księżna stała się niezwykle kapryśna. Co więcej jej służba wielokrotnie podkreślała, że Meghan nie tylko była bardzo rozpieszczona, ale też miała zapędy dyktatorskie, przez co nazywali ją „Duchess Difficult”, czyli „trudna księżna”. Co ciekawe, ten stan się pogłębił, gdy na świat przyszedł mały Archie. Markle dopiero wtedy stała się pracodawczynią z piekła rodem.  Meghan Markle to pracodawca z piekła rodem Jak donosi „Woman’s Day” przez pałac Meghan i Harry’ego przewinęła się armia niań, odkąd w maju 2019 roku na świecie pojawił się Archie.  Kiedy urodził się Archie, Meghan stała się jeszcze trudniejsza. Chciała zrobić wszystko sama, ale szybko zdała sobie sprawę, że potrzebuje dodatkowej pary rąk, kiedy byli w Wielkiej Brytanii, ponieważ Harry był zawsze zajęty swoimi królewskimi obowiązkami – czytamy w „Woman’s Day”. Okazuje się jednak, że nie łatwo było sprostać wygórowanym oczekiwaniom nowej księżnej. Ona nigdy nie mogła znaleźć porozumienia ze swoimi niańkami. Była nadpobudliwa, a zwłaszcza nie mogła znieść tego, jeśli któraś z opiekunek radziła sobie z dzieckiem lepiej niż ona. Doszło do tego, że nianie nie wiedziały, jaka jest ich praca, ponieważ Meghan zawsze porywała Archiego ze sobą. By tego było mało, doszło nawet do sytuacji, w której jedna z niań została wyrzucona przez Meghan w środku nocy, gdyż żona Harry’ego uznała ją za mało kompetentną. Meghan nie ufała nikomu jeśli chodziło o jej dziecko i...

Przeczytaj
Książę Harry i Meghan w zielonej sukience
ONS.pl
Newsy Książę Harry wraca do imprezowania? Uciekł z domu na 3 dni
Niepokorność księcia Harry'ego ponownie ujrzała światło dzienne. Postanowił zniknąć na kilka dni i odreagować stresującą sytuację w domu. Powodem tej decyzji miało być zaborcze zachowanie Meghan.
Milena Majak
sierpień 04, 2020

Zagraniczna prasa huczy od doniesień na temat zachowania księcia Harry'ego, który  wpadł w imprezowy cug . Miał sobie zdać sprawę z tego, że  odejście z rodziny królewskiej  było tak samo wielkim błędem jak wyprowadzka do Stanów Zjednoczonych. Jak twierdzi informator magazynu "New Idea", książę zaczyna dostrzegać, że Meghan wodzi go za nos. Książę Harry chodzi na tajne imprezy dla gwiazd Imprezowy tryb życia księcia Harry'ego jest doskonale znany brytyjskim mediom. Do prasy trafiały już jego  nagie zdjęcia . Wielokrotnie został również przyłapany na  paleniu marihuany . Kiedy poznał Meghan Markle, postanowił z tym skończyć i przez bardzo długi czas udawało mu się trzymać z daleka od pokus. Okazuje się jednak, że całkiem niedawno postanowił odreagować stresującą sytuację w rodzinie. Podobno  zniknął na trzy dni  i zaszył się w willi na wzgórzach, gdzie praktycznie nie ma zasięgu.  Harry ma duszę imprezowicza. Znajomi nie mogli się doczekać, aż się pojawi. Bawił się z towarzystwem, które jest od niego młodsze o nawet o 15 lat - mówi informator "New Idea". Na okładce magazynu "New Idea" widzimy tytuł: "Harry zaginął na 72h", a poniżej możemy również przeczytać: "Meghan zmusiła księcia do ucieczki" oraz "Poza kontrolą". Wszystko zostało oczywiście opatrzone zdjęciami, na których widać, jak  książę pije alkohol . Harry dźwiga spory bagaż emocjonalnych doświadczeń, z którym przez  wiele lat mierzył się na sesjach u psychologa . To w połączeniu z zachowaniem Meghan mogło go ponownie  wpędzić w emocjonalny dołek . Nie bez powodu  trafił w końcu do szpitala psychiatrycznego . Sądziła, że ​​udało jej się zatuszować reputację...

Przeczytaj
Imię synka Meghan Markle i księcia Harry'egp to nie przypadek
Styl życia Imię najmłodszego royal baby to nie przypadek. Już wcześniej zdradził je książę George
Jak się okazuję wpływ na wybór imienia synka Meghan Markle i księcia Harry’ego... mógł mieć książę George! Jak to możliwe?

D ziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego przyszło na świat 6 maja w godzinach porannych . Ku zaskoczeniu wszystkich, nowo upieczeni rodzice podzielili się radosną nowiną za pomocą Instagrama, nie zaś tak, jak było to w przypadku dzieci Kate Middleton i księcia Williama za pośrednictwem Twittera. Nie jest to jedyne odstępstwo od tradycji. Meghan i Harry umyślnie dawkują światu informacje na temat najmłodszego royal baby. Najpierw Harry wygłosił oficjalne przemówienie , w którym wyraził swoją radość z narodzin pierworodnego syna. Następnie książęca para pokazała twarz swojego maleństwa w Windsor Castle w Berkshire. Jednak to na wiadomość o imieniu royal baby wszyscy czekali najbardziej. I tu kolejne odstępstwo od królewskiego protokołu. Książę i księżna Sussex z ogłoszeniem imienia swojego pierworodnego synka zwlekali aż dwa dni, by oficjalnie ogłosić je za pośrednictwem Instagrama. Książę i księżna Sussex mają przyjemność ogłosić, że nazwali swoje pierworodne dziecko Archie Harrison Mountbatten-Windsor – napisano 8 maja na oficjalnym instagramowym koncie książęcej pary. Jak się okazuje, imię Archie to nieprzypadkowy wybór. Co oznacza imię dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego? Choć Archie Harrison nie brzmi tak dumnie jak George, czy Louis, okazuje się, że ma bardzo szlachetne znaczenie . Archie jest zdrobnieniem od imienia Archibald , które ma korzenie germańskie i składa się z dwóch członów: ercan (prawdziwy, autentyczny) oraz bald (śmiały, odważny). Warto jednak nadmienić, że Pałac Buckingham jednoznacznie nie sprecyzował, czy Archie to pełne imię pierworodnego syna księcia i księżnej Sussex. Zatem wybór imienia Archie to kolejna próba odejścia od tradycji i pokazanie niezależności księżnej Meghan? Jak donoszą brytyjskie media , imię Archie może być wyrazem połączenia kultury brytyjskiej i amerykańskiej, tak jak dziecko...

Przeczytaj
Styl życia Książę Harry opowiedział o latach spędzonych na terapii
Od odejścia księcia Harrego z rodziny królewskiej minął miesiąc. Teraz zdobył się on na intymne wyznanie i opowiedział o swojej traumie, jaką przeżywał będąc jej częścią.
Laura Osakowicz
luty 09, 2020

W zeszły czwartek Meghan i Harry uczestniczyli w prywatnej konferencji w Miami. Podczas niej dyskutowali z innymi bogatymi i wpływowymi ludźmi o przyszłości kolejnych pokoleń i tworzeniu lepszego świata. Harry zdecydował się odkryć kilka kart ze swojego prywatnego życia przed obecnymi na spotkaniu. Wyznał, że potrzebował lat terapii, aby stanąć na nogi. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Meghan Markle (@hrhofsussex) Sty 18, 2020 o 1:38 PST Zobacz także:  Czy Meghan i Harry stracą książęce tytuły i pieniądze? Książę  Harry chodził na terapię  Książę Harry i Meghan Markle wystąpili z rodziny królewskiej na początku 2020 roku. Małżeństwo wraz z synem Archim zdecydowało się opuścić Wielką Brytanie i obecnie mieszkają oni w willi w Kanadzie.  Para nie próżnuje i od czasu megxitu coraz chętniej udziela wywiadów. Tym razem zdecydowali się wziąć udział w szczycie organizowanym przez JP Morgan, za który, jak donoszą brytyjskie media, mieli dostać honorarium w wysokości miliona dolarów.  Podczas swojego wystąpienia Harry opowiedział o prawdziwych motywach wystąpienia z rodziny królewskiej. Przyznał, że zrobił to głównie dla swojego syna. Ojciec wyznaczył sobie za cel, aby Archie miał spokojne i prawdziwe dzieciństwo. Wyznał zgromadzonym na konferencji, że przez lata uczęszczał na terapię bo nie mógł poradzić sobie z traumą po stracie matki. Czuł także, że rodzina królewska bardzo go ograniczała. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Meghan Markle (@hrhofsussex) Gru 31, 2019 o 12:49 PST Książę opowiedział o megxicie. Wyjawił, że było to bardzo ciężkie dla niego i Meghan, ale wraz z małżonką nie żałują swojej decyzji o...

Przeczytaj