#Skincycling z kosmetykami L'Oréal Paris
Chcę testować
Soraya Probio
Chcę testować
Samarité Divine Acid Peeling
Chcę testować
Hagi Korzenna Pomarańcza
Chcę testować
Bielenda
Laureaci
Neutrogena hydro boost
Wyniki testu
Bioderma NAOS
Laureaci
Miya Cosmetics mySKINpro
Laureaci
maseczki do twarzy marki Ziaja
Laureaci
Suplementy diety Health Labs Care
Laureaci
Shecare Laboratories Total Revital Solution
Laureaci
Eveline Cosmetics - zestaw do makijażu
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
Ochronny duet od Miya Cosmetics
Laureaci
Nawilżający duet Miya Cosmetics
Laureaci
sera Bielenda Skin Clinic Professional
Laureaci
serum NIVEA LUMINOUS630®
Laureaci
Zestaw kosmetyków Klorane
Laureaci
Zestaw produktów Seysso
Laureaci
Kosmetyki Max Factor
Laureaci
Meghan i Harry chcą wrócić do rodziny królewskiej? William protestuje "naciska na to, by Harry został odsunięty na bok"
ONS.pl
Newsy

Meghan i Harry chcą wrócić do rodziny królewskiej? William protestuje „naciska na to, by Harry został odsunięty na bok”

Od oficjalnego odejścia Meghan Markle i księcia Harry’ego z królewskiego dworu minął już rok. Choć para na dobre zrezygnowała z dworskich obowiązków, nadal szczyci się licznymi przywilejami, jakie czerpie z ramienia korony. Teraz małżeństwo chce negocjować umowę z Elżbietą II, by nadal móc korzystać z rozmaitych profitów. I choć królowa milczy, stanowczo sprzeciwia się temu książę William. Dlaczego?

Odkąd niespełna rok temu książę Harry i Meghan Markle podjęli decyzję o rezygnacji z dworskich obowiązków, a także wraz z synkiem przeprowadzili się do słonecznego Santa Barbara w Stanach Zjednoczonych, nie ma dnia, by media nie rozpisywały się o ich życiu poza pałacowymi murami. Liczne kontrowersje wzbudza nie tylko napięta relacja byłego Sussexa z jego starszym bratem – księciem Williamem – ale również doniesienia o bankructwie Meghan i Harry’ego, ich małżeńskim kryzysie, czy załamaniu nerwowym syna księcia Karola i lady Diany. Niedawno tabloidy obiegły kolejne niepokojące wieści. Królowa Elżbieta II zagroziła, że odbierze Harry’emu jego wojskowe tytuły. Strach przed upokorzeniem, a także perspektywa braku możliwości korzystania z  wizerunku pary książęcej najwidoczniej poważnie zaniepokoiła byłych Sussexów do tego stopnia, że już planują negocjacje poprzedniej umowy dotyczącej Megxitu. Co ciekawe, tych działań wyjątkowo nie popiera książę William, a nawet stanowczo się im sprzeciwia. Dlaczego?

Meghan i Harry chcą wrócić do rodziny królewskiej?

8. stycznia minął rok odkąd książę Harry i Meghan Markle poinformowali opinię publiczną o swoim odejściu z królewskiego dworu. W tym czasie para zdążyła przeprowadzić się na drugi kraniec świata i podejmować autonomiczne decyzje biznesowe. Zakochani nie tylko mieli swój udział w procesie twórczym głośnej książki „Finding Freedom”, nawiązali współpracę ze Spotify i Netflixem, jak również wykorzystywali wizerunek tragicznie zmarłej księżnej Diany w promocji założonej przez siebie fundacji. Nagłe uzewnętrznianie się byłych Sussexów i chęć wzbogacenia się na ujawnianiu dworskich sekretów doprowadziła nie tylko do tego, że książę William zaczął gorozić Meghan i Harry’emu sądem, ale też dążył do tego, by byli Sussexowie zaprzestali czerpania korzyści  majątkowych z tytułu koneksji z brytyjską rodziną królewską.

Podpisując milionowe umowy z Netfliksem i Spotify oraz uruchamiając projekt Archewell, Harry i Meghan udowodnili, że zarabiają na swoim królewskim statusie i wykorzystali go do promocji projektów, na których im zależy. To nie może trwać dłużej i jeśli zamierzają trzymać pieczę nad konkurencyjnymi organizacjami charytatywnymi, muszą sobie z tym poradzić sami bez żadnych powiązań z brytyjską monarchią - komentuje Phila Dampier, autor książki „Royally Suited: Harry and Meghan in Their Own Words”,  w wywiadzie dla magazynu „New Idea”.

Meghan i Harry chcą wrócić do rodziny królewskiej? William protestuje
East News

Jak czytamy w australijskim tabloidzie, Harry podobno już żałuje pospiesznego oświadczenia, jakie para wydała w styczniu 2020 r., kiedy wraz z Meghan ogłosili swoje plany opuszczenia rodziny królewskiej. Teraz małżeństwo podobno liczy na łaskawość sędziwej monarchini i podpisanie z Elżbietą II „stałej umowy”, dzięki której zachowają królewskie patronaty. Ale chociaż książę ma nadzieję już w marcu spotkać się z królową twarzą w twarz, aby ubłagać ją, by podpisała jego roszczenia, eksperci od brytyjskiej rodziny królewskiej sugerują, że książę może nie osiągnąć kompromisu, którego szuka. Co więcej, jego działaniom niezwykle sprzeciwia się sam książę William, który próbuje nakłonić monarchinię do całkowitego wyeliminowania Harry'ego z życia Windsorów. 

To bardzo smutne, ale jestem pewien, że William, który bardzo zbliżył się do swojego ojca, naciska na to, by Harry został odsunięty na bok. Królowa, Karol i William doszli do wniosku, że Harry i Meghan muszą ponieść konsekwencje swojej decyzji - tłumaczy Dampier. 

Czy wpływ Williama na królową jest rzeczywiście aż tak duży, jak przewiduje to Phil Dampier? Czas pokaże, czy Elżbieta II ugnie się pod błaganiami wnuka i pozwoli mu na dalsze korzystanie z licznych przywilejów związanych z jego pochodzeniem.

Meghan i Harry chcą wrócić do rodziny królewskiej? William protestuje
mat. prasowe "New Idea"

Nasze akcje
skincycling
Pielęgnacja
Rutyna pielęgnacyjna #SkinCycling - po jakie kosmetyki sięgnąć?
Współpraca reklamowa
Philips badanie
zdrowy uśmiech badanie
Styl życia
Poznaj sposób na piękny i zdrowy uśmiech
Współpraca reklamowa
trendy makijażowe
Makijaż
Skinimalism, 90’s Makeup i Dopamine Glam: odtwarzamy trendy makijażowe kosmetykami NYX, L'Oréal Paris i Maybelline
Współpraca reklamowa
Zdowy uśmiech
Styl życia
Uśmiech, a pewność siebie – badanie Wizaz.pl i SEYSSO
Współpraca reklamowa
syoss minisite
Fryzury
Zdrowe włosy to piękne włosy - poznaj sposoby na domową metamorfozę
Współpraca reklamowa
Test nowej kolekcji lakierów klasycznych GLOW HOLO od Semilac
Manicure
Przetestowałam nową kolekcję lakierów Semilac Glow Holo. Uzyskałam efekt lip gloss nails w minutę! [test redakcji]
Współpraca reklamowa
Skóra z niedoskonałościami - jakiej wymaga pielęgnacji i jak wpływa na codzienne życie? Badanie Wizaz.pl i marki Heath Labs Care
badanie wizaz
Pielęgnacja
Skóra z niedoskonałościami - jakiej wymaga pielęgnacji i jak wpływa na codzienne życie? Badanie Wizaz.pl i Health Labs Care
Współpraca reklamowa
SKINFLOODING
Pielęgnacja
Sprawdź, jak działa #skinflooding
Współpraca reklamowa