zestaw kosmetyków Eveline
Chcę testować
serum neutrogena
Wyniki testu
Suplement diety ShineMe
Chcę testować
Bioderma Sébium Kerato+
Chcę testować
prostownica BaByliss
Wyniki testu
zestaw kosmetyków z serii kozie mleko
Chcę testować
Zestaw kosmetyków Samarite
Chcę testować
kremów Revitalift Laser X3 od L'Oréal Paris
Chcę testować
La Roche Posay Cicaplast Baume B5 +
Laureaci
kosmetyki garnier
Wyniki testu
produkty z linii Chlorofil od marki Soraya
Chcę testować
Korygujące serum z retinalem 0,07%, fitosfingozyną i Karnozyną 2.0
Chcę testować
żele intymne Unimil
Wyniki testu
dermokosmetyki Eucerin
Wyniki testu
Colgate® Max White Ultra Active Foam
Chcę testować
tołpa dermo enzyme
Chcę testować
suplement diety FeMe Complex Health Labs Care
Chcę testować
Serum TetraVIT C 10% Glow On
Chcę testować
Equilibra
Wyniki testu
cetaphil
Laureaci
justyna steczkowska
ONS
Newsy

Mąż Danuty Steczkowskiej rzucił dla niej kapłaństwo! Historia miłości rodziców Justyny Steczkowskiej zaskakuje

Zmarła mama Justyny Steczkowskiej, Danuta Steczkowska. Jaką była żoną dla męża, który dla niej postanowił rzucić kapłaństwo?

Nie żyje Danuta Steczkowska, mama Justyny i Magdy Steczkowskich. O jej śmierci napisała a na swoim Instagramie Magda. Miała 77 lat.  Przez ostatnie lata swojego życia, Danuta Steczkowska miała m.in. problemy z poruszaniem się i przebywała w domu Justyny. Gwiazda zadbała o jak najlepsze warunki dla niej, m.in. przebudowała swój dom, aby ta mogła się w nim jak najlepiej czuć. W opiekę angażowała się również reszta rodziny. W jednym z wywiadów Justyna przyznała, że nie byłaby w stanie oddać matki do domu opieki:

Przerobiłam parter domu pod wymogi osoby niepełnosprawnej i mieszkamy razem. Nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej. Ona mi dała życie, które jest największą wartością  i jestem jej – i mojemu tacie -  wdzięczna. Dlatego chcę, żeby mama czuła się zaopiekowana, kochana i potrzebna. Jest z nami w domu, w którym jest rodzina, dzieci, wnuki, gosposia, wszyscy ją kochają, wspierają każdego dnia - mówiła Steczkowska w rozmowie z Vivą!

Pani Danuta Steczkowska wraz z mężem doczekali się aż dziewięciorga dzieci. Cała ich rodzina jest bardzo muzykalna i ze sobą zżyta.

Wzięliśmy udział w Sephora Wonderland, czyli największym święcie kosmetycznym!

Mama Justyny Steczkowskiej, Danuta Steczkowska - jaką matką i żoną była?

Moi rodzice byli mądrymi rodzicami, ale przede wszystkim kochającymi się. Najważniejsze, co moim zdaniem wyniosłam z domu, to świadomość, jaką czystą miłością się darzyli. Moja matka dałaby się zabić za ojca, a ojciec za matkę. My byliśmy owocem tej miłości, a nie klejem scalającym ich małżeństwo. Rodzice świetnie przeżyliby swoje życie bez nas, tylko we dwoje. Tym większy mam dla nich szacunek za to, że nas zaprosili do swojego życia, ukochali i z takim poświęceniem wychowali - mówiła w jednym z wywiadów dla Vivy! kilka lat temu Agata Steczkowska, najstarsza córka Steczkowskich.

To właśnie Agata Steczkowska kilka lat temu napisała książkę "Steczkowscy. Miłość wbrew regule. Osobista biografia rodziny", w której opisała, jak wyglądało małżeństwo jej rodziców. Ich historia była momentami dramatyczna. 

steczkowscy miłość wbrew regul
mat. prasowe

Danuta i Stanisław poznali się w... kościele jednej z podkarpackich miejscowości. Stanisław Steczkowski był księdzem, opiekował się kościelnym chórem, w którym Danuta śpiewała. To właśnie z miłości do chórzystki porzucił sutannę, co w tamtych czasach było niemałym skandalem. Uczucie do Danuty jednak wzięło górą i wkrótce na świecie pojawiła się ich córka - Agata. O tym, że jest dzieckiem księdza, dowiedziała się od obcej osoby na ulicy: 

To ja jestem dzieckiem księdza. Moje siostry i bracia urodzili się, kiedy tata już nie był duchownym. Od Jacka w dół, czyli ośmioro mojego rodzeństwa, które urodziło się po mnie, wszyscy byli już zarejestrowani jako dzieci Danuty i Stanisława Steczkowskich. Mnie po urodzeniu zapisano jako dziecko Danuty Wyżkiewicz. Nigdy się tym nie przejmowałam. Cieszę się, że jestem dzieckiem księdza, bo to znaczy, że mój ojciec szukał głębokiej duchowości - mówiła Agata Steczkowska w rozmowie z Tygodnikiem TVP. 

Steczkowscy zamieszkali razem w Stalowej Woli, gdzie aktywnie działali muzycznie, prowadząc chór i koncertując. Tam też oczywiście wychowywali dzieci, które najczęściej wybierały wykształcenie artystyczne. Przez lata wspólnie koncertowali, po całej Europie, a nawet w Watykanie dla Jana Pawła II. Dla Danuty rodzina była najważniejsza:

To prawda, że tato dał nam poczucie bezwzględnej akceptacji i wiary w siebie, ale mama całe swoje życie poświęciła nam tak naprawdę. Ona dla siebie nie zrobiła w swoim życiu nic. Przynajmniej w moim mniemaniu. Po prostu poświęciła się całkowicie dzieciom - mówiła Krystyna Steczkowska w Vivie!

Niestety, kościół nie nie chciał dać Stanisławowi dyspensy, przez co nie mógł wziąć ślubu kościelnego. Pisał w tej sprawie nawet do papieża:

Mojemu tacie Kościół tego przywileju odmawiał. Rodzice czekali na ślub kościelny 32 lata. Był charyzmatyczny jako ksiądz i stał się sławny jako dyrygent wspaniałego chóru i niezwykłej muzykującej rodziny. Tego dla Kościoła było już za wiele. Nie można było uciszyć go, zrobić z niego potulnego misia. I choć przez całe życie cierpiał z tego powodu, nigdy nie powiedział na temat Kościoła ani jednego złego słowa - mówiła Agata w Vivie!

Danuta i Stanisław pobrali się dopiero w 1998 roku - mama Justyny miała wtedy 56 lat, a tata - 65. Zmarł trzy lata później. 

Związek z moją mamą to była jego dojrzała decyzja, miał przecież 32 lata. Mamę znał od dziecka, a ona nigdy nie była typem uwodzicielki. Każdy, kto ją zna, wie o tym doskonale. Tato mówił, że dobrze się stało, że został księdzem, i dobrze, że przestał nim być i założył rodzinę. A reszta to sprawa między nim a Panem Bogiem. Powiedział to w dniu swojego ślubu, na weselu, przy wszystkich znajomych i przyjaciołach. Nic dodać, nic ująć.

Po śmierci Stanisława pani Danuta przeprowadziła się do Warszawy, do domu Justyny. Potem ponownie wróciła do rodzinnej Stalowej Woli, ale w wyniku choroby znowu wróciła do córki:

Gdy tata zmarł, mama zamieszkała w naszym domu koło Warszawy. Odciążyłam ją od wszystkiego, co spada na głowę człowieka, który zostaje sam. Po 10 latach wróciła do Stalowej Woli, pomieszkać sama ze sobą i swoimi przyjaciółkami. Potem dostała wylewu i trzeba się było nią naprawdę opiekować - mówiła Justyna w Vivie!

Jakimi rodzicami byli Danuta i Stanisław Steczkowscy?

Wyobraź sobie sześć sióstr i trzech braci… No, kto rządzi w domu? Kobiety! Plus mama, która jest bardzo mocną osobowością. To ona w naszej rodzinie pociągała za sznurki. Mama jest silna, władcza, ale ciepła. Ludzie do niej lgnęli. Zawsze było u nas mnóstwo znajomych, sąsiadek, przyjaciółek. Przychodziły, zwierzały się, rozmawiały. Mama była ostoją nie tylko dla nas [...] Mama też zawsze dużo krzyczała. Duży dom, dużo dzieci, no to się krzyczy, żeby kogoś zawołać. Ale absolutnie nie była groźna, choć trzymała nas w ryzach. Tato był łagodniejszy, miał swój świat. Taki był podział - mówiła Krystyna Steczkowska w Vivie!

danuta steczkowska nie żyje
Instagram@justynasteczkowska
Newsy
Zmarła mama Justyny Steczkowskiej. "Wiem, że już jesteś w tym lepszym świecie...bez bólu" - zdradziła Magda Steczkowska
Nie żyje Danuta Steczkowska, mama Justyny i Magdy. Zmarła po długiej chorobie.

Danuta Steczkowska nie żyje. Miała 77 lata . O śmierci ukochanej mamy poinformowała na swoich social mediach Magda Steczkowska.  Do zobaczenia, Mamusiu💔 Wiem, że już jesteś w tym lepszym świecie...bez bólu...z Tatą u boku... Dziękuję Ci za wszystko, Mamuś❤ - napisała Magda Steczkowska.            Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Magda Steczkowska (@magdasteczkowska) Danuta Steczkowska, mama Magdy i Justyny Steczkowskich nie żyje Pani Danuta Steczkowska z mężem, Stanisławem Steczkowskim, doczekali się aż dziewięciorga dzieci.  Co więcej, ich potomstwo jest bardzo muzykalne. Najbardziej rozpoznawalna jest Justyna Steczkowska, ale na scenie muzycznej świetnie radzi sobie też Magda Steczkowska czy Agata Steczkowska.  Pani Danuta Steczkowska ostatnie lata swojego życia była bardzo schorowana - przeszła dwa wylewy i wymagała stałej opieki. Mieszkała w domu Justyny Steczkowskiej. Córka zapewniła jej najlepsze z możliwych warunków. O swojej decyzji opowiadała w rozmowie z Vivą! [...] Po drugim wylewie jest kompletnie niepełnosprawna. Nie chciałam, żeby trafiła do domu opieki, więc wzięłam to na siebie. Przerobiłam parter domu pod wymogi osoby niepełnosprawnej i mieszkamy razem.   Nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej. Ona mi dała życie, które jest największą wartością  i jestem jej – i mojemu tacie -  wdzięczna. Dlatego chcę, żeby mama czuła się zaopiekowana, kochana i potrzebna. Jest z nami w domu, w którym jest rodzina, dzieci, wnuki, gosposia, wszyscy ją kochają,...

Mikołaj, syn księdza, w Top Model
mat. prasowe
Newsy
Syn księdza w "Top Model 10"! Przed jury wystąpił w butach na obcasie
Uczestnik programu TVN zaskoczył swoim wyznaniem i opowiedział o trudnym dzieciństwie: "Moi równieśnicy nie znali litości".

Pierwszy odcinek dziesiątej edycji "Top model" za nami. W programie poznaliśmy uczestników, którzy marzą o karierze w modelingu. Wśród osób, które zaprezentowały się przed jury jest 22-letni Mikołaj Krawiecki. Mężczyzna przyznał, że jest synem księdza, co w przeszłości mocno wpłynęło na jego życie. Niestety, rówieśnicy byli dla niego naprawdę bezlitośni... Historia Mikołaja porusza do łez. A jak jego szansę w programie oceniają internauci? Poruszające słowa syna księdza w "Top Model" Pierwszy odcinek "Top Model" z pewnością przyniósł widzom sporo emocji. W programie pojawiła się m.in. żona ministra z PiS oraz niepełnosprawny Bartek, który chodzi na protezach nóg. Przed jury zaprezentował się również 22-letni Mikołaj, który chce zostać modelem. W programie wspierała go jego dziewczyna, Michalina, która od wielu lat jest modelką. Mikołaj przed kamerami przyznał, że jest synem księdza grekokatolickiego.  Mój tato jest księdzem grekokatolickim. Jeśli chodzi o moje dzieciństwo, nie było łatwe. Jest tak nierealistyczne dla otoczenia, że ktoś może mieć tatę księdza. Moi rówieśnicy nie znali litości- od pobić do rozbierania mnie dla żartu przez kolegów, jakieś frazesy co do stosunków seksualnych z własnym ojcem bo jest księdzem. (...) to jest ciężkie, zawsze chciałem mieć kolegów, zawsze pragnąłem mieć przyjaciół ale byłem traktowany jak inny. Jurorzy kazali przejść Mikołajowi w wysokich szpilkach po wybiegu i zgodnie uznali, że powinien znaleźć się w kolejnym etapie programu. A jak ocenili go internauci? Są nim zachwyceni! - Mega koleś piękne oczy twarz - Oryginalna uroda - Fajny chłopak..💪🏻 wzruszył mnie❤️ - 👏🏼👏🏼👏🏼 zajdzie daleko!- czytamy na...

Dariusz Gnatowski i Ryszard Kotys
East News
Newsy
Nie żyje kolejny aktor "Świata według Kiepskich". Zmarł niespodziewanie. "Jeszcze wczoraj rozmawialiśmy" 
Stanisław Wolski zmarł 25 lutego. Aktor miał 72 lata. Wystąpił w hicie Polsatu i wielu innych produkcjach.

Bardzo smutna wiadomość. 25 lutego zmarł Stanisław Wolski, aktor występujący w wielu hitowych produkcjach m. in. w "Świecie według Kiepskich". O śmierci artysty za pośrednictwem portalu społecznościowego poinformował Edwin Film. Stanisław Wolski miał 72 lata.  Stanisław Wolski. 25 lutego 2021 r odszedł nasz wspaniały Aktor, a przede wszystkim Wielki Przyjaciel, człowiek radosny, hedonista, zawsze życzliwy, niosący nam radość, zapewniając uśmiech i pogodę ducha. Stasiu, jak Ci się tam "ćwierka" w niebie?? Do zobaczenia! (Aktor i animator kultury, autor piosenek, przedstawień ulicznych i happeningów, założyciel teatru alternatywnego " Theatrum 70", współtwórca Kabaretu "Gralak Marian", aktor Teatru Kalambur we Wrocławiu (1974-82)- czytamy na Facebooku. W ostatnich miesiącach pożegnaliśmy Dariusza Gnatowskiego i Romana Kotysa, którzy występowali w "Świecie według Kiepskich". Kilka lat temu zmarli również Bogdan Smoleń i Krystyna Feldman. Niestety, teraz okazuje się, że nie żyje kolejny gwiazdor występujący w hitowym serialu Polsatu. Stanisław Wolski pojawiał się również m.in. w "Pierwszej miłości" i "Warto kochać".  Rozmawialiśmy jeszcze wczoraj wieczorem. Umawialiśmy się na dziś na telefon, na spotkanie wreszcie, może gdzieś w parku… Jak zwykle żartował, miał pomysły, plany. Dziś rano dowiedzieliśmy się, że już ich nie zrealizuje. Stasiu Wolski odszedł od nas dziś rano. Nie wiemy, co więcej można w tej chwili napisać. Brak słów, brak nam Go będzie- czytamy na Facebooku Teatru Kalambur.  Bliskim Stanisława Wolskiego składamy kondolencje.  Zobacz także:  Dariusz Gnatowski nie żyje... Przyczyny śmierci serialowego Boczka ze "Świata według Kiepskich"...

Małgorzata Rozenek w marynarce projektu syna
Instagram
Newsy
Stanisław Rozenek uszył dla swojej mamy, Małgorzaty, piękną marynarkę! 
Małgorzata Rozenek pochwaliła się wyjątkowym prezentem od najstarszego syna. Stanisław Rozenek zostanie projektantem mody?

Małgorzata Rozenek pochwaliła się wyjątkowym prezentem od jednego ze swoich synów. Okazuje się, że 15-letni Stanisław Rozenek z okazji Dnia Matki wręczył swojej mamie piękną marynarkę, która sam zaprojektował i uszył. Internauci są pod wielkim wrażeniem talentu chłopca! Biała marynarka w duże fioletowe kwiaty jest naprawdę świetna. Spójrzcie tylko, jak prezentuje się w niej gwiazda TVN. Potrzebujesz klasycznej marynarki na każdą okazję? Zobacz na Modago.pl modne marynarki damskie . Małgorzata Rozenek w marynarce od syna Wczoraj, 26 maja, jak co roku świętowaliśmy Dzień Matki. Z tej okazji wiele szczęśliwych mam opublikowało w sieci urocze zdjęcia ze swoimi pociechami i prezentami, które otrzymały w dniu swojego święta. Swoim szczęściem pochwaliła się również Małgorzata Rozenek, która już od kilku dni razem z mężem i dziećmi wypoczywa w Meksyku. Kilka dni temu gwiazda TVN pokazała swoim fanom, jak podczas wyjazdu świętowała urodziny syna Tadeusza, a teraz pokazała z kolei, jaką niespodziankę przygotował dla niej Stanisław!  Najstarszy syn Małgorzaty Rozenek już kilka miesięcy temu pochwalił się swoim talentem i zdradził,  że sam zaprojektował i uszył sobie stylowe czarno-białe spodnie. Z czasem okazało się, że Stanisław Rozenek chce zostać projektantem mody, a teraz możemy podziwiać jego kolejne dzieło!  Dla każdej Mamy nie ma lepszego prezentu niż szczęśliwe i samorealizujące się dzieci ❤️ jestem dumna z siebie, że jako Mama pozwalam moim synom gonić swoje marzenia. Mam na sobie marynarkę projektu i wykonania @s_rozenek który artystycznie realizuje się na wielu polach ❤️ Tadeusz wręczył mi przepiękny bukiet z lokalnych kwiatów a Henio najsłodszego buziaka ❤️ Jestem przeszczęśliwa ❤️ #proudmama #happymama- napisała Małgorzata Rozenek....

Nasze akcje
dr hab. n. med. Ewa Trznadel-Grodzka, ekspert Dermedic
Pielęgnacja
Skuteczna pielęgnacja cery wrażliwej - radzi specjalista dermatolog dr hab. n. med. Ewa Trznadel-Grodzka
Partner
kobieta w łazience
Pielęgnacja
Na ratunek suchym i zniszczonym włosom! Poznaj duet, dzięki któremu odzyskają zdrowy wygląd
Partner
Avon oceniany jako marka luksusowa
Pielęgnacja
Avon oceniany jako marka luksusowa!
Partner
Szczotka prostująca Philips
Fryzury
Podgrzewana szczotka prostująca z jonizacją BHB885/00 od Philips sprawdzona przez Top Recenzentki!
Partner
Babyliss
Fryzury
Redaktorki sprawdziły prostownicę BaByliss dodającą włosom połysk. Jak sprawdziła się na 3 różnych typach włosów?
Partner