O cudownych właściwościach naturalnych glinek słyszał chyba każdy. Te naturalne minerały stosowane w maseczkach lub wchodzące w skład kosmetyków mineralnych radzą sobie z wieloma skórnymi dolegliwościami. Ale jedna z glinek to prawdziwy bohater, który usuwa skrajnie różne problemy, nie dostarczając nam przy okazji nowych. Bo biała glinka spłyca zmarszczki i leczy trądzik, nie wysuszając cery. A teraz koreańską maseczkę z tym cennym minerałem kupisz za blisko jedną trzecią ceny!

Reklama

Zobacz także: Jak udało jej się wyleczyć taki trądzik? Pomógł jeden skuteczny składnik!

Maska Lioele z białą glinką

W skład maski koreańskiej marki Lioele wchodzą oczyszczające skórę i złuszczające martwe komórki naskórka wyciągi z oczaru wirginijskiego i pomarańczy oraz biała glinka, która działa łagodząco i zabliźniająco, sprzyjając gojeniu się stanów zapalnych i poprawiając koloryt skóry. Ale dzięki białej glince nie tylko znikają krostki i zaczerwienienia, ale też zmniejsza się widoczność porów skóry, a zmarszczki stają się płytsze.

Reklama

Maskę Lioele z białą glinką kupisz w sklepie internetowym MyAsia.pl za 39 zł. Warto skorzystać z tej promocji, bo regularna cena tego kosmetyku to aż 94,99 zł.Zobacz także: Twoja skóra to wrażliwy temat? Wyniki badania są alarmujące!Maseczki z białą glinką polecane są osobom z cerą tłustą, ale też suchą, odwodnioną i wrażliwą.Zdjęcie: Instagram

Reklama
Reklama
Reklama