Fani zastanawiają się, czy po zakończonym kilka lat temu związku z Przemysławem Kossakowskim, serce Martyny Wojciechowskiej znów zaczęło bić dla kogoś szybciej. Teraz podróżniczka zaskoczyła rozbrajająco szczerym i emocjonalnym wpisem. Można gratulować?

Reklama

Martyna Wojciechowska w wyznaniu o miłości

Taki widok na profilu Martyny Wojciechowskiej to prawdziwa rzadkość. Nowe nagranie, które udostępniła podróżniczka, mówi samo za siebie - a mowa oczywiście o miłości. Martyna Wojciechowska przekazała fanom bardzo ważne słowa, które wywołały ogromną falę reakcji. O kogo chodzi?

Na profil podróżniczki trafił film przedstawiający parę, która jest razem już od ponad pół wieku, a wspólne życie urozmaica sobie podróżami:

Zakochałam się! W pani Irence (lat 77) i w panu Marianie (lat 81), którzy tworzą super team. Mówią o sobie: Podróżnicy od zawsze, a wspólną podróż dzielą już od 50 lat
- napisała podróżniczka.

Podróżniczka dodała, że związek seniorów jest inspiracją nie tylko w kontekście łączącego ich uczucia, ale też wspólnej pasji, rzecz jasna: do podróży!

Ten profil to jeden wielki uśmiech w stronę świata, bardzo Wam polecam Ich śledzić. Świetna podróżnicza inspiracja, poczucie humoru i mnóstwo optymizmu
- dodała Wojciechowska.

Fani również docenili parę, którą na nagraniu pokazała Martyna Wojciechowska. Niektórzy z nich dzielili się nawet przemyśleniami nt. swojego własnego życia uczuciowego!

Zobacz także
Spotkaliśmy tych Państwa podczas jednej z naszych podróży, ale nie mieliśmy pojęcia, że mają swój profil na IG i są tacy sławni
Ależ cudowna para brawo dla Irenki i Mariana za wytrwałość i siłę
Pięknie, o taką miłość chodzi w życiu
Tak trzeba żyć, dużo zdrowia
Martyna Wojciechowska przekazała radosne wieści
Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Niestety, fani, którzy spodziewali się wyznania Martyny Wojciechowskiej na temat tego, czy jej serce znów jest zajęte, muszą obejść się smakiem. Póki co, podróżniczka nie zdradza szczegółów swojego życia miłosnego.

Byłam żoną przez trzy miesiące, więc mogę powiedzieć, że prawie się to nie liczy. Nawet małżeństwo mi nie wyszło
- mówiła kilka lat temu gorzko Martyna Wojciechowska na scenie Pol'and'Rock Festiwal.

Jak uważacie, czy Martyna Wojciechowska wkrótce ogłosi, że jej życie miłosne uległo zmianie?

Reklama

Zobacz także: Martyna Wojciechowska świętuje 16. urodziny córki. Pokazała zdjęcie z Marysią. Wyrosła na piękną nastolatkę

06.09.2019 Warszawa Bal Fundacji TVN fot Artur Zawadzki/REPORTER n/z: Martyna Wojciechowska, Przemyslaw Kossakowski
Artur Zawadzki/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama