Marta Wierzbicka stosuje krem z drogerii, dzięki któremu jej cera jest miękka i bez suchych skórek
Marta Wierzbicka na swoim profilu na Instagramie zdradziła sekret swojej nawilżonej cery. Podpowiemy, że jest to krem Neutrogena z linii Hydro Boost, który kupicie m.in w drogeriach Rossmann, czy Super-Pharm. Sprawdźcie, co sądzą o nim Wizażanki!

Marta Wierzbicka może pochwalić się zdrową cerą, a jej sekretem jest krem od Neutrogeny Hydro Boost, który nawilża i rozświetla skórę. W drogeriach kupicie go za około 50 złotych, ale często znajdziecie go na promocji. Krem przeznaczony jest do cery suchej, dlatego niestraszne mu żadne suche skórki. Wizażanki uwielbiają go a szybkie efekty, ale również uczucie nawilżenia, które utrzymuje się na twarzy bardzo długo!
Jak działa krem-żel do cery suchej od Neutrogena Hydro Boost?
Krem-żel do Neutrogeny będzie hitem dla wszystkich, który potrzebują mocnego nawilżenia i nawodnienia, a przy tym unikają ciężkich formuł. To cudo jest bardzo lekkie, błyskawicznie się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustego filmu, a przy tym nie musicie martwić się o zapchanie. Efekty jego działania widać natychmiast - już po pierwszym nałożeniu zauważycie, że skóra jest nawilżona, odżywiona i ukojona. Regularne stosowanie kremu pozwoli wam utrzymać ten efekt i sprawi, że suche skórki będą tylko wspomnieniem!
Zobacz także: Kremy ze śluzem ze ślimaka: ranking najlepszych

Oprócz tego krem działa na zewnętrzną warstwę naskórka. Wzmacnia go, a dzięki obecności kwasu hialuronowego pozwala zatrzymać w wilgoć! Chroni jego barierę, a dzięki specjalnej technologi, uwalnia składniki nawilżające, wtedy, kiedy skóra potrzebuje ich najbardziej.

Zobacz także: Ten krem to hit KWC do cery tłustej, który "nie powoduje nowych wykwitów" i nawilża skórę do 72 godzin
Krem możecie stosować zarówno na dzień, jak i na noc. Świetnie współgra z SPF, ale także kosmetykami kolorowymi. Na noc radzimy wzmocnić go serum lub boosterem, aby cieszyć się jeszcze większym odżywianiem skóry.
O tych plusach doskonale wie Marta Wierzbicka, która po krem sięga szczególnie chętnie latem!
Oprócz dbania o swoje dobre samopoczucie, pamiętam też o dobrym nawodnieniu skóry, co latem jest wyjątkowo ważne. I tu z pomocą przychodzi mi żel-krem Neutrogena Hydro Boost, który wspaniale nawilża skórę mojej twarzy - opisywała aktorka." /]
Opinie Wizażanek o kremie-żelu od Neutrogeny Hydro Boost
Ten krem-żel to zdecydowany ulubieniec naszych Wizażanek, co łatwo zauważyć w naszym katalogu KWC. Tam produkt został oceniony 205 razy, a jego średnia to 4,5/5!
Krem od Neutrogeny sprawdził mi się znakomicie. Krem jest w ślicznym słoiczku, pięknie pachnie. Dodatkowo po nałożeniu bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu, a bardzo tego nie lubię. Krem ma konsystencję żelu. Krem bardzo dobrze nawilża skórę, nie ma uczucia ściągnięcia i suchości przez prawie cały dzień. Nadaje się pod makijaż. Szczerze go polecam osobom z bardzo suchą skór
- opisuje Konwalia164
Znacie ten hit?