Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny są jedną z najbardziej rozpoznawalnych par nie tylko polskiego show biznesu, ale też świata sportu. Bramkarz reprezentacji Polski i jego żona, znana wokalistka, doskonale łączą swoje branże i wspierają się, tworząc małżeństwo już od siedmiu lat. Para jest dla wielu fanów wzorem zgodnego i trwałego związku.

Reklama

Teraz z kolei Marina Łuczenko-Szczęsna wywiadzie dla Party.pl zdradziła, że... jej marzeniem jest zaznanie prawdziwego luksusu! W jakim sensie? Sprawdźcie poniżej.

Marina Łuczenko-Szczęsna nie chce mieszkać w Polsce

Marina Łuczeko-Szczęsna jest postrzegana jako kobieta sukcesu na każdym polu: jest szczęśliwą żoną bramkarza reprezentacji Polski, Wojciecha Szczęsnego, mamą małego Liama, a także wokalistką, która rozwija swoją karierę zawodową. W mediach społecznościowych gwiazda relacjonuje rodzinne chwile czy to, jak wspiera ukochanego w czasie piłkarskich zmagań.

Jak się jednak okazuje, codzienność Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego nie zawsze jest usłana różami. W rozmowie z Party.pl Marina wyznała, że po tym, jak jej mąż przejdzie na "sportową emeryturę", chciałaby mieszkać poza Polską, by "liznąć luksusu".

- Ja bym chciała pomieszkać gdzieś, gdzie jest słońce cały rok. Ja wiem, jak się mieszka w Polsce, kocham Polskę, uwielbiam tutaj być, ale przeszkadzała mi długa zima, szarówa, ciapa... (...) Chciałabym raz liznąć luksusu, liznąć luksusu, tak się śmieje, ale wszyscy myślą, że mamy super życie, ale nie jest tak do końca. Zazdroszczę tym, co mogą sobie latać zimą na wakacje, ja nie latam. Nie lubię latać, podróżować bez Wojtka, jest mi ciężko bez niego - wyznała Marina Łuczenko-Szczęsna w rozmowie z Party.pl.

Co jeszcze o planach na przyszłość i swojej codzienności zdradziła Marina? Odpowiedź znajdziecie w video!

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała swój brzuch. Fani nie mogą wyjść z podziwu. "Sylwetka marzenie"

Artur Zawadzki/REPORTER/East News
Reklama
Reklama
Reklama