kosmetyki ziaja
Chcę testować
kosmetyki garnier
Chcę testować
kosmetyki gliss
Chcę testować
kosmetyki matrix
Chcę testować
iwostin solecrin
Wyniki testu
kosmetyki ziaja
Chcę testować
philips lumea
Hot Trendy 2022
krem koloryzujący rare beauty
Chcę testować
kosmetyki aa wings of color
Chcę testować
kosmetyki palmolive
Chcę testować
kosmetyki AA
Wyniki testu
kosmetyki tołpa
Wyniki testu
Gama Hyaluron Plump od Elseve
Wyniki testu
kosmetyki samarite
Laureaci
suplement diety restme
Laureaci
kosmetyki feedskin
Laureaci
kosmetyki revitalift
Laureaci
kosmetyki iwostin
Laureaci
kosmetyki avene
Laureaci
krem nivea
Wyniki testu
Newsy

Marietta z „Hotelu Paradise” zdradziła, dlaczego usunęła z Instagrama zdjęcia z Chrisem

Marietta Witkowska z „Hotelu Paradise” zdradza kolejne szczegóły swojego rozstania z Chrisem Ducci. Celebrytka nie tylko wyznała, dlaczego usunęła z Instagrama zdjęcia z byłym ukochanym, ale też pokazała pamiątki po zakończonym związku. Czegoś takiego się nie spodziewaliśmy!

Marietta Witkowska odkrywa kolejne karty! Zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji „Hotel Paradise” zdradza nowe smaczki związane z jej niedawnym partnerem. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że para nie planuje wrócić do siebie. Gwiazda hitu TVN przyznała również, że  w jej związku z Chrisem nie było osoby trzeciej, która zmąciła ich sielankowe życie, a ich rozstanie odbyło się w przyjacielskiej atmosferze. Co zatem spowodowało, że dziewczyna z dnia na dzień usunęła z mediów społecznościowych posty przypominające jej o byłym chłopaku?

Dlaczego Marietta z „Hotelu Paradise” usunęła z Instagrama zdjęcia z Chrisem?

Po wspólnej wygranej „Hotel Paradise” i wyznawaniu sobie miłości na antenie TVN, Marietta Witkowska Chris Ducci byli uważani za jedną z najgorętszych nowych par polskiego show biznesu. Zwycięzcy rajskiego hotelu nie tylko jako jedyni z uczestników postanowili związać się ze sobą po zakończeniu show, ale również poznali swoje rodziny i zamieszkali razem. Co więcej, rozważali wzięcie ślubu, a także planowali ilość i imiona wspólnych dzieci, przez co w mediach stale krążyły plotki, jakoby Marietta była w ciąży. I gdy wydawać by się mogło, że ich tętniąca miłością i oddaniem zażyłość, którą chwalili się na Instagramie będzie trwać wiecznie, zakochani z dnia na dzień wydali oświadczenia o rozstaniu.

Wiele osób zastanawiało, co tak naprawdę było powodem tak smutnego zakończenia ich wspólnej przygody. Wielu sympatyków hitu TVN nie wierzyło w ich szczerą miłość i upatrywało się w związku zwycięzców pierwszej edycji rajskiego hotelu jedynie zabiegu marketingowego, mającego na celu wypromowanie ich w polskim show biznesie. Nie zabrakło też głosów sugerujących, że to przez pracoholizm Chrisa i skupienie się na rozwijaniu firmy, zaniedbał swoją ukochaną. Inni z kolei zarzucali  Marietcie obłudę i podkreślali, że zamiast dbać o relację z chłopakiem, była zbyt zaaferowana kreowaniem się na influencerkę.

Nie trzeba więc było długo czekać na reakcję główniej zainteresowanej, która w szczerej rozmowie z „Party.pl” przyznała, że jej związek wypalił się z powodu różnic charakteru. By tego było mało, byli kochankowie nie rozstali się w gniewie, lecz w przyjaźni. Dlaczego więc Chris zachował na Instagramie fotografie z Mariettą, a dziewczyna je usunęła?

Ja mam chyba taki sposób trochę na zerwanie i na zapomnienie, żeby odciąć grubą linią przeszłość i pomimo tego, że nie zamykam się na Chrisa i na przyjaźń z nim, myślę, że na tę chwilę lepiej będzie jeżeli skupię się bardziej na sobie niż na patrzeniu na te zdjęcie – powiedziała Marietta Witkowska w rozmowie z „Party.pl”.

To nie koniec rewelacji! Gwiazda „Hotelu Paradise” wyznała również, że pomimo usunięcia z Instagrama postów w towarzystwie Chrisa, ma w nowym mieszkaniu pamiątki, które przypominają jej o niedawno zakończonym związku.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jakie sentymentalne rzeczy przypominają Marietcie o Chrisie, koniecznie obejrzyjcie nasze wideo.

Zdjęcie: Instagram

Nasze akcje
akademia sysoss
FRYZURY

Dołącz do Akademii Wizaz.pl x Syoss i weź udział w konkursie!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Jedwabiście gładkie ciało na twoich własnych zasadach!

Partner
„Ten kosmetyk jest genialny. Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt.”. Fluid od Iwostin przetestowany!
PIELĘGNACJA

„Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt”. Mamy hit!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Depilacja IPL – na czym polega, czy jest bezpieczna i trwała?

Partner