klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

Marietta z „Hotelu Paradise” zdradziła, dlaczego usunęła z Instagrama zdjęcia z Chrisem

Marietta Witkowska z „Hotelu Paradise” zdradza kolejne szczegóły swojego rozstania z Chrisem Ducci. Celebrytka nie tylko wyznała, dlaczego usunęła z Instagrama zdjęcia z byłym ukochanym, ale też pokazała pamiątki po zakończonym związku. Czegoś takiego się nie spodziewaliśmy!
Urszula Jagłowska
czerwiec 17, 2020

Marietta Witkowska odkrywa kolejne karty! Zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji „Hotel Paradise” zdradza nowe smaczki związane z jej niedawnym partnerem. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że para nie planuje wrócić do siebie. Gwiazda hitu TVN przyznała również, że  w jej związku z Chrisem nie było osoby trzeciej, która zmąciła ich sielankowe życie, a ich rozstanie odbyło się w przyjacielskiej atmosferze. Co zatem spowodowało, że dziewczyna z dnia na dzień usunęła z mediów społecznościowych posty przypominające jej o byłym chłopaku?

Dlaczego Marietta z „Hotelu Paradise” usunęła z Instagrama zdjęcia z Chrisem?

Po wspólnej wygranej „Hotel Paradise” i wyznawaniu sobie miłości na antenie TVN, Marietta Witkowska Chris Ducci byli uważani za jedną z najgorętszych nowych par polskiego show biznesu. Zwycięzcy rajskiego hotelu nie tylko jako jedyni z uczestników postanowili związać się ze sobą po zakończeniu show, ale również poznali swoje rodziny i zamieszkali razem. Co więcej, rozważali wzięcie ślubu, a także planowali ilość i imiona wspólnych dzieci, przez co w mediach stale krążyły plotki, jakoby Marietta była w ciąży. I gdy wydawać by się mogło, że ich tętniąca miłością i oddaniem zażyłość, którą chwalili się na Instagramie będzie trwać wiecznie, zakochani z dnia na dzień wydali oświadczenia o rozstaniu.

Wiele osób zastanawiało, co tak naprawdę było powodem tak smutnego zakończenia ich wspólnej przygody. Wielu sympatyków hitu TVN nie wierzyło w ich szczerą miłość i upatrywało się w związku zwycięzców pierwszej edycji rajskiego hotelu jedynie zabiegu marketingowego, mającego na celu wypromowanie ich w polskim show biznesie. Nie zabrakło też głosów sugerujących, że to przez pracoholizm Chrisa i skupienie się na rozwijaniu firmy, zaniedbał swoją ukochaną. Inni z kolei zarzucali  Marietcie obłudę i podkreślali, że zamiast dbać o relację z chłopakiem, była zbyt zaaferowana kreowaniem się na influencerkę.

Nie trzeba więc było długo czekać na reakcję główniej zainteresowanej, która w szczerej rozmowie z „Party.pl” przyznała, że jej związek wypalił się z powodu różnic charakteru. By tego było mało, byli kochankowie nie rozstali się w gniewie, lecz w przyjaźni. Dlaczego więc Chris zachował na Instagramie fotografie z Mariettą, a dziewczyna je usunęła?

Ja mam chyba taki sposób trochę na zerwanie i na zapomnienie, żeby odciąć grubą linią przeszłość i pomimo tego, że nie zamykam się na Chrisa i na przyjaźń z nim, myślę, że na tę chwilę lepiej będzie jeżeli skupię się bardziej na sobie niż na patrzeniu na te zdjęcie – powiedziała Marietta Witkowska w rozmowie z „Party.pl”.

To nie koniec rewelacji! Gwiazda „Hotelu Paradise” wyznała również, że pomimo usunięcia z Instagrama postów w towarzystwie Chrisa, ma w nowym mieszkaniu pamiątki, które przypominają jej o niedawno zakończonym związku.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jakie sentymentalne rzeczy przypominają Marietcie o Chrisie, koniecznie obejrzyjcie nasze wideo.

Zdjęcie: Instagram

Komentarze