kosmetyki ziaja
Chcę testować
kosmetyki garnier
Chcę testować
kosmetyki gliss
Chcę testować
kosmetyki matrix
Chcę testować
iwostin solecrin
Wyniki testu
kosmetyki ziaja
Chcę testować
philips lumea
Hot Trendy 2022
krem koloryzujący rare beauty
Chcę testować
kosmetyki aa wings of color
Chcę testować
kosmetyki palmolive
Chcę testować
kosmetyki AA
Wyniki testu
kosmetyki tołpa
Wyniki testu
Gama Hyaluron Plump od Elseve
Wyniki testu
kosmetyki samarite
Laureaci
suplement diety restme
Laureaci
kosmetyki feedskin
Laureaci
kosmetyki revitalift
Laureaci
kosmetyki iwostin
Laureaci
kosmetyki avene
Laureaci
krem nivea
Wyniki testu
Newsy

Marietta z „Hotelu Paradise” zdradziła, dlaczego rozstała się z Chrisem

Wiadomość o rozstaniu Marietty i Chrisa, zwycięzców pierwszej edycji „Hotel Paradise” wstrząsnęła internautami, a na dziewczynę w mgnieniu oka wylała się fala hejtu. Teraz Marietta postanowiła przerwać milczenie i zdradziła, co tak naprawdę sprawiło, że ich miłość nie przetrwała próby czasu.

Instagramowe oświadczenie o rozstaniu Marietty Witkowskiej i Chrisa Ducci z „Hotel Paradise” wstrząsnęło internautami, a media społecznościowe byłych kochanków w mgnieniu oka zalała fala nieprzychylnych komentarzy. Wielu sympatyków hitu TVN nie wierzyło w ich szczerą miłość i upatrywało się w związku zwycięzców pierwszej edycji rajskiego hotelu jedynie zabiegu marketingowego, mającego na celu wypromowanie ich w polskim show biznesie. Nie zabrakło też głosów sugerujących, że to przez pracoholizm Chrisa i skupienie się na rozwijaniu firmy, zaniedbał swoją ukochaną. Inni z kolei zarzucali  Marietcie obłudę i podkreślali,że zamiast dbać o relację z chłopakiem, była zbyt zaaferowana kreowaniem się na influencerkę. A jaka jest prawda? Czy to właśnie skupienie się na samorozwoju sprawiło, że drogi Marietty i Chrisa się rozeszły? A może para stwierdziła, że są zbyt różni, by móc dalej tworzyć zgrany i szczęśliwy związek, jaki pokazywali na Instagramie? Marietta wreszcie przerwała milczenie i zdradziła prawdę!

Marietta z „Hotel Paradise” zdradziła, dlaczego rozstała się z Chrisem

Marietta Witkowska i Chris Ducci byli nie tylko pierwszymi zwycięzcami polskiej edycji „Hotel Paradise”, ale również jedyną parą, która po programie postanowiła stworzyć związek. Co więcej zakochani zamieszkali razem, a nawet rozważali wzięcie ślubu i zaplanowali ilość oraz imiona swoich przyszłych dzieci. I choć wydawać by się mogło, że nic nie zmąci tej idylli wpatrzonych w siebie i zgodnych kochanków, para z dnia na dzień ogłosiła decyzję o rozstaniu.

Jak dotąd zarówno Marietta, jak i Chris nie komentowali powodów rozpadu swojego związku i ograniczyli się do  wymownych i obszernych oświadczeń opublikowanych za pomocą Instagrama, gdzie podziękowali sobie za wspólnie spędzony czas, który był ich „przygodą życia”. Co zatem spowodowało, że Marietta i Chris z „Hotelu Paradise” zerwali ze sobą.

Marietta Witkowska pierwszy raz od rozstania postanowiła udzielić szczerego wywiadu. Celebrytka w rozmowie z „Party.pl” podała prawdziwe motywy rozstania z Chrisem.

Ludzie nam zarzucają, że nie staraliśmy się o ten związek, ale czy tkwienie w związku, w którym nie czujesz się szczęśliwy jest dobre? Nie, to jest bez sensu! – mówi w rozmowie z „Party.pl” Marietta Witkowska. Ja wiem, że ciężko w to uwierzyć, ale to naprawdę była nasza decyzja. My oboje się od jakiegoś czasu w tym męczyliśmy – dodaje.

Czy para naprawdę rozstała się w spokoju bez wyciągania brudów i kłótni? Więcej dowiecie się oglądając nasze wideo.

Zdjęcie: Instagram

Nasze akcje
akademia sysoss
FRYZURY

Dołącz do Akademii Wizaz.pl x Syoss i weź udział w konkursie!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Jedwabiście gładkie ciało na twoich własnych zasadach!

Partner
„Ten kosmetyk jest genialny. Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt.”. Fluid od Iwostin przetestowany!
PIELĘGNACJA

„Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt”. Mamy hit!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Depilacja IPL – na czym polega, czy jest bezpieczna i trwała?

Partner