klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

Marietta z „Hotelu Paradise” zdradziła, dlaczego rozstała się z Chrisem

Wiadomość o rozstaniu Marietty i Chrisa, zwycięzców pierwszej edycji „Hotel Paradise” wstrząsnęła internautami, a na dziewczynę w mgnieniu oka wylała się fala hejtu. Teraz Marietta postanowiła przerwać milczenie i zdradziła, co tak naprawdę sprawiło, że ich miłość nie przetrwała próby czasu.
Urszula Jagłowska
czerwiec 13, 2020

Instagramowe oświadczenie o rozstaniu Marietty Witkowskiej i Chrisa Ducci z „Hotel Paradise” wstrząsnęło internautami, a media społecznościowe byłych kochanków w mgnieniu oka zalała fala nieprzychylnych komentarzy. Wielu sympatyków hitu TVN nie wierzyło w ich szczerą miłość i upatrywało się w związku zwycięzców pierwszej edycji rajskiego hotelu jedynie zabiegu marketingowego, mającego na celu wypromowanie ich w polskim show biznesie. Nie zabrakło też głosów sugerujących, że to przez pracoholizm Chrisa i skupienie się na rozwijaniu firmy, zaniedbał swoją ukochaną. Inni z kolei zarzucali  Marietcie obłudę i podkreślali,że zamiast dbać o relację z chłopakiem, była zbyt zaaferowana kreowaniem się na influencerkę. A jaka jest prawda? Czy to właśnie skupienie się na samorozwoju sprawiło, że drogi Marietty i Chrisa się rozeszły? A może para stwierdziła, że są zbyt różni, by móc dalej tworzyć zgrany i szczęśliwy związek, jaki pokazywali na Instagramie? Marietta wreszcie przerwała milczenie i zdradziła prawdę!

Marietta z „Hotel Paradise” zdradziła, dlaczego rozstała się z Chrisem

Marietta Witkowska i Chris Ducci byli nie tylko pierwszymi zwycięzcami polskiej edycji „Hotel Paradise”, ale również jedyną parą, która po programie postanowiła stworzyć związek. Co więcej zakochani zamieszkali razem, a nawet rozważali wzięcie ślubu i zaplanowali ilość oraz imiona swoich przyszłych dzieci. I choć wydawać by się mogło, że nic nie zmąci tej idylli wpatrzonych w siebie i zgodnych kochanków, para z dnia na dzień ogłosiła decyzję o rozstaniu.

Jak dotąd zarówno Marietta, jak i Chris nie komentowali powodów rozpadu swojego związku i ograniczyli się do  wymownych i obszernych oświadczeń opublikowanych za pomocą Instagrama, gdzie podziękowali sobie za wspólnie spędzony czas, który był ich „przygodą życia”. Co zatem spowodowało, że Marietta i Chris z „Hotelu Paradise” zerwali ze sobą.

Marietta Witkowska pierwszy raz od rozstania postanowiła udzielić szczerego wywiadu. Celebrytka w rozmowie z „Party.pl” podała prawdziwe motywy rozstania z Chrisem.

Ludzie nam zarzucają, że nie staraliśmy się o ten związek, ale czy tkwienie w związku, w którym nie czujesz się szczęśliwy jest dobre? Nie, to jest bez sensu! – mówi w rozmowie z „Party.pl” Marietta Witkowska. Ja wiem, że ciężko w to uwierzyć, ale to naprawdę była nasza decyzja. My oboje się od jakiegoś czasu w tym męczyliśmy – dodaje.

Czy para naprawdę rozstała się w spokoju bez wyciągania brudów i kłótni? Więcej dowiecie się oglądając nasze wideo.

Zdjęcie: Instagram

Komentarze