kosmetyki ziaja
Chcę testować
kosmetyki garnier
Chcę testować
kosmetyki gliss
Chcę testować
kosmetyki matrix
Chcę testować
iwostin solecrin
Wyniki testu
kosmetyki ziaja
Chcę testować
philips lumea
Hot Trendy 2022
krem koloryzujący rare beauty
Chcę testować
kosmetyki aa wings of color
Chcę testować
kosmetyki palmolive
Chcę testować
kosmetyki AA
Wyniki testu
kosmetyki tołpa
Wyniki testu
Gama Hyaluron Plump od Elseve
Wyniki testu
kosmetyki samarite
Laureaci
suplement diety restme
Laureaci
kosmetyki feedskin
Laureaci
kosmetyki revitalift
Laureaci
kosmetyki iwostin
Laureaci
kosmetyki avene
Laureaci
krem nivea
Wyniki testu
Newsy

Marietta z „Hotelu Paradise” jest w ciąży? Ta wypowiedź nie pozostawia wątpliwości

Rozstanie Marietty i Chrisa z „Hotelu Paradise” mocno wstrząsnęło sympatykami programu, jednak wielu internautów wciąż dopytuje, czy zwyciężczyni rajskiego hotelu spodziewa się dziecka. Jaka jest prawda? Marietta wreszcie odpowiedziała.

Tego nikt się nie spodziewał! Marietta i Chris z „Hotelu Paradise” rozstali się, a ich media społecznościowe w mgnieniu oka zalała fala nieprzychylnych komentarzy. Jedni upatrywali się winy Chrisa zarzucając mu pracoholizm i przekładanie dobra firmy nad dobro związku, inni zarzucali Marietcie obłudę i  podkreślali, że zamiast dbać o relację z chłopakiem, była zbyt zaaferowana kreowaniem się na influencerkę, jeszcze inni zupełnie nie wierzyli w szczerość ich związku, sugerując, że miłość pomiędzy zwycięzcami pierwszej polskiej edycji „Hotel Paradise” była jedynie zabiegiem marketingowym, mającym na celu pomóc im zaistnieć w show biznesie.

Teraz, gdy od rozstania byłych kochanków minął już niemal tydzień, emocje związane z tą informacją jeszcze nie opadły, a sympatycy programu doszukują się kolejnych motywów rozpadu związku Marietty i Chrisa. Niektórzy suponują, że dziewczyna znalazła ukojenie w ramionach innego uczestnika „Hotelu Paradise”, jeszcze inni, że jest w ciąży. A jaka jest prawda? Marietta zdradziła, czy już niebawem zostanie mamą.

Marietta z „Hotelu Paradise” jest w ciąży?

Marietta Witkowska i Chris Ducci wyszli z „Hotelu Paradise” bogatsi nie tylko we wspomnienia oraz  główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych, ale przede wszystkim odnaleźli w kontrowersyjnym show dla atrakcyjnych singli prawdziwe uczucie. Jako jedyna z programowych par postanowili bowiem zostać w związku po zakończeniu hitu TVN, a nawet zamieszkali ze sobą. To jednak nie wszystko! Zakochani rozważali wzięcie ślubu, a także  zaplanowali ilość oraz imiona swoich przyszłych dzieci.

Od zawsze, od małego dziecka marzyłam o córce o imieniu Kornelia – mówiła jeszcze niedawno Marietta.

Nic więc dziwnego, że niedawne instagramowe oświadczenia byłych kochanków o rozstaniu niezwykle zasmuciły ich fanów. „Party.pl postanowiło więc zapytać główną zainteresowaną o to, co było powodem jej rozstania z Chrisem. Przy okazji celebrytka zdradziła, czy naprawdę spodziewa się dziecka.

Mam taki cykl, że po prostu czasem jestem dużo grubsza, tak że potrafię przytyć z dnia na dzień 6 kilogramów, a potem to zrzucić, więc czasem wyglądam grubiej niż normalnie, ale nie, nie jestem w ciąży – mówi w rozmowie z „Party.pl” Marietta Witkowska.

Gwiazda TVN zdradziła również, czy była z Chrisem w ciąży i czy to przez to się rozstali. Więcej znajdziecie w naszym wideo.

Zdjęcie: Instagram

Nasze akcje
akademia sysoss
FRYZURY

Dołącz do Akademii Wizaz.pl x Syoss i weź udział w konkursie!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Jedwabiście gładkie ciało na twoich własnych zasadach!

Partner
„Ten kosmetyk jest genialny. Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt.”. Fluid od Iwostin przetestowany!
PIELĘGNACJA

„Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt”. Mamy hit!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Depilacja IPL – na czym polega, czy jest bezpieczna i trwała?

Partner