Marianna Schreiber wydawałoby się, że od zawsze jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Na jej profilu bardzo często pojawiają się nowe zdjęcia i posty. Szczególnie po rozstaniu z mężem treści zdecydowanie przybyło. Teraz celebrytka postanowiła pochwalić się wizytą u fryzjera, gdzie postawiła na zmiany.

Reklama

Marianna Schreiber zmieniła fryzurę

Marianna Schreiber postawiła na znaną ideę: "nowe włosy nowa ja". W życiu celebrytki zapewne bywały lepsze momenty niż teraz. Marianna stosunkowo niedawno rozstała się z mężem - politykiem Łukaszem Schreiberem. Para była ze sobą od 2015 roku i doczekała się córeczki. Jednak uczucie nie przetrwało próby czasu i każdy poszedł w swoją stronę.

Marianna bardzo chętnie pokazuje, w którą stronę poszła ona sama. Okazuje się, że celebrytka postanowiła o siebie zadbać i wybrała się na farbowanie. Na InstaStories Marianny pojawiło się zdjęcie, gdzie widać, jak na głowie ma nałożoną farbę.

Zmieniam kolor włosów na fioletowy
- napisała Marianna.
Marianna Schreiber
Instagram@MariannaSchreiber

Chwilę później na Instagramie Schreiber pojawiły się zdjęcia w nowej fryzurze. Oczywiście farbowanie włosów na kolor fioletowy było wyłącznie żartem. Marianna odświeżyła fryzurę, ale nadal została przy blondzie. Nie zabrakło także nowych pomysłów, które postanowiła zakomunikować światu:

Stało się! Długo nad tym myślałam. Zastanawiałam się. Nie wiem... wyliczałam wszystkie za i przeciw itd. i doszłam do wniosku, że trzeba spróbować. Dlatego jeszcze w wakacje, albo zaraz po wakacjach wypuszczam pierwszy taki swój numer muzyczny. Taki z prawdziwego zdarzenia (...). To będzie bardzo można, konkretna i fajna piosenka
- zapowiedziała Marianna Schreiber.
Reklama

Jak wam podoba się nowa fryzura Marianny i pomysł, aby nagrać piosenkę?

Zobacz także
Marianna Schreiber
Instagram@MariannaSchreiber
Marianna Schreiber
Instagram@MariannaSchreiber
Reklama
Reklama
Reklama