Marcin Hakiel był jednym z gości na tegorocznej, 11-stej już imprezie Party Fashion Night. Tancerz z pierwszego rzędu podziwiał projekty najlepszych polskich designerów, a później udzielił wywiadu reporterce Party.pl. Co powiedział?

Reklama

Marcin Hakiel o spotkaniu z Katarzyną Cichopek

Nie od dziś wiadomo, że relacje Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek są napięte, jednak oboje starają się ułożyć kontakty w taki sposób, by nie ucierpiały na tym ich dzieci. Najlepszym na to przykładem są niedawne zdjęcia paparazzi z pierwszego dnia szkoły. Aktorka wówczas odprowadziła córkę na rozpoczęcie roku szkolnego. Po inauguracji z kolei tancerz odebrał Helenkę z placówki i po zrobieniu pamiątkowego zdjęcia poszedł z nią do samochodu. W związku z tym wydarzeniem reporterka Party.pl, Angelika Bielska, zapytała choreografa, jak wyglądało to spotkanie.

- Zamieniliśmy kilka zdań, ale ja nie będę ukrywał, to nie są przyjemne zdania. Nie wiem, ja już to chyba powiedziałem w jakimś wywiadzie - jeśli ktoś po rozwodzie jest w stanie razem normalnie rozmawiać, no to ja gratuluję. Ale u mnie raczej przez długi czas tak nie będzie - wyznał szczerze Marcin Hakiel.

Co jeszcze zdradził nam tancerz? Czy jego serce jest zajęte, bądź gotowe na kolejne uczucie? Sprawdźcie w powyższym wideo.

Reklama

Zobacz także: Katarzyna Cichopek zaprowadziła córkę do szkoły, a Marcin Hakiel ją odebrał. Chcieli uniknąć spotkania?

Instagram @marcinhakiel
Reklama
Reklama
Reklama