Marcin Hakiel zaskoczył nowym zdjęciem z promiennym uśmiechem. W nowym wydaniu tancerz zachwycił swoje fanki, które nie szczędzą mu komplementów. W komentarzach pojawiły się nawet zaskakujące porównania do jednego z najprzystojniejszych aktorów w Hollywood. Faktycznie Marcin Hakiel wygląda jak Brad Pitt? A może to porównanie jest lekko przesadzone? Sami spójrzcie!

Reklama

Internautka porównała Marcina Hakiela do Brada Pitta. Słusznie?

Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek, z którą spędził ostatnie 17 lat swojego życia, nie ukrywał, że nie jest w najlepszej formie. Zakończenie małżeństwa było dla niego trudnym i bolesnym czasem, i ostatecznie poinformował, że zdecydował się na terapię. Przez wiele tygodni Marcin Hakiel publikował w mediach społecznościowych smutne zdjęcia i udzielił nawet szczerego wywiadu w programie "Miasto kobiet", w którym zdradził, że to jego partnerka chciała wolności.

Od jakiegoś czasu widać sporą zmianę na Instagramie byłego partnera Katarzyny Cichopek. Marcin Hakiel coraz częściej publikuje zdjęcia z uśmiechem na twarzy. Tancerz pożegnał też blond i w nowym wydaniu zachwyca swoje obserwatorki.

Co to był za dzień - napisał wymownie Marcin Hakiel.

Internauci są zachwyceni nowym zdjęciem tancerza, na którym w końcu na jego twarzy widać uśmiech. W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów:

Super P. Marcinie. Zmiana na plus tak trzymać Bardzo dobrze pan wyglada, życzę duzo sił Marcin świetnie wyglądasz, tak trzymać!☘️
Instagram /marcinhakiel / East News

Zobacz także: Marcin Hakiel zaskoczył tym zdjęciem! Fani: „aż miło się patrzy”!

Zobacz także

Najbardziej zaskakuje jednak porównanie Marcina Hakiela do Brada Pitta, które podchwyciły internautki i rozpływają się nad kolejną metamorfozą tancerza. Jak widać na zdjęciu były partner Katarzyny Cichopek znów zapuszcza włosy, wrócił do ich naturalnego koloru i zdecydował się na brodę.

OMG, Myślałam, że to Brad Pitt Rzeczywiście Pan Marcin jest podobny na tym zdjęciu do Brada
Instagram /marcinhakiel

Sądzicie, że porównania Marcina Hakiela do Brada Pitta są przesadzone? Faktycznie podobieństwo jest tak bardzo widoczne?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama