Marcelina Zawadzka poleciła swoim fankom wodę perfumowaną z Rossmanna, którą wybrała dla siebie na okres wakacyjny. Drogeryjne perfumy słodko, a jednocześnie orzeźwiająco pachną i są przy tym naprawdę zmysłowe. Modelka wybrała zapach marki Bespoke London, który kosztuje w cenie regularnej 69,99 zł. Dostępny jest jeszcze w trzech innych wariantach.

Reklama

Zobacz także: Klaudia El Dursi używa nowych perfum z Rossmanna - są tanie, a pachną naprawdę zmysłowo

Marcelina Zawadzka z perfumami Bespoke London z Rossmanna

Na Instagramie Marceliny Zawadzkiej pojawiło się zdjęcie, na którym trzyma wodę perfumowaną o zapachu słonego karmelu i lilii wodnej Bespoke London, która dostępna jest wyłącznie w drogeriach Rossmann. Perfumy są jednymi z jej ulubionych o tej porze roku. Produkt jest stosunkowo nowy, bo marka specjalizowała się wcześniej w zapachach dla mężczyzn.

Mój zapachowy Must Have ostatnich tygodni? ???????????? Salted Carmel & Water Lilies - napisała pod zdjęciem Zawadzka.
Instagram@marcelina_zawadzka

Nuty zapachowe Bespoke Salted Caramel & Water Lilies z Rossmanna

Woda perfumowana Bespoke Salted Caramel & Water Lilies to połączenie kwiatowych zapachów i aromatycznych przypraw. Woda perfumowana otwiera się słodkim zapachem moreli, śliwek, ale też neutralizujących je mlecznych akordów, po czym przechodzi w aromat lilii wodnych. Bazę dla perfum stanowią wanilia, piżmo i kokos.

mat. prasowe

Zapach jest chwalony przez użytkowniczki Instagrama, które wypróbowały już kilku wersji wody perfumowanej. Wiele z nich zachwycają kolorowe flakony i intensywne, przyciągające aromaty. Produkt często dostępny jest w promocyjnych cenach w Rossmannie. Warto wypatrywać więc okazji. Oprócz Salted Caramel & Water Lilies, na drogeryjnych półkach znajdziemy również warianty perfum na lato:

Zobacz także
  • Mandarin Praline & White Flowers,
  • Spiced Pear & Warm Amber,
  • Bergamot & Rose Musk.
Reklama

Wypróbujecie?

Reklama
Reklama
Reklama