Marcelina Zawadzka pokazała zdjęcia z Tajlandii, a fani wytykają... "Udo chudsze od łydki"!
Piękna sceneria, piękne zdjęcia, a na nich piękna prezenterka i modelka. Co mogło pójść nie tak? Na jednym zdjęciu Marceliny Zawadzkiej z Tajlandii widać dość zastanawiający efekt...

- Redakcja Wizaz.pl
Marcelina Zawadzka była w ostatnim czasie na wakacjach w Tajlandii. Liczni fani polskiej piękności - na Instagramie śledzi ją ponad 640 tysięcy osób - mogą oglądać wspaniałe zdjęcia z tego egzotycznego miejsca. Obserwatorzy, którzy już nazywają ją polską Jennifer Lopez, na jednej z fotek wypatrzyli coś wyjątkowego... udo modelki jest szczuplejsze od jej łydki! Jak to możliwe?
Marcelina Zawadzka na zdjęciach z Tajlandii
Jedna z najpiękniejszych Polek (Miss Polonia 2011) z upływem lat zdaje się coraz bardziej zachwycać urodą. Marcelina Zawadzka odpoczywa ostatnio w Azji i od kilku dni wrzuca na swój instagramowy profil gorące fotki, na których możemy sami się przekonać jak doskonale wygląda jej ciało.
Zdjęcia z ostatnich wakacji wywołały sporo komentarzy. Widzimy na nich modelkę prezentującą jeden z polecanych przez nią kosmetyków. Siedzi w pełnym słońcu, na tle basenu przechodzącego optycznie w morze. Ma długą, zwiewną spódnicę, a nogach wysokie kowbojki. Jednak odsłania ramiona i jedną nogę wysoko, po udo... I to właśnie ono zwróciło uwagę.
Zobacz także: Marcelina Zawadzka zdradziła sekret swojej promiennej cery
Większość z komentarzy to oczywiście zachwyty nad urodą i figurą 33-latki, która bez wątpienia wygląda zjawiskowo. Niektórzy, pewnie ze względu na włosy, porównują ją do Jennifer Lopez, o której ostatnio znów głośno za sprawą jej zaręczyn z Benem Affleckiem. Inni wydają się trochę martwić, że prezenterka jest już zbyt szczupła.
Boże Marcelina jaka ty tu chudziutka ???? - piszą.
Jednak obserwatorzy jej profilu na Instagramie zwrócili też uwagę na jeden szczegół... Udo Marceliny Zawadzkiej wydaje się na zdjęciu szczuplejsze od jej łydki!
Śliczne udo na pierwszym zdjęciu. Chudsze od łydki ;)
I rzeczywiście, coś jest w tej opinii. Czyżby, jak sugerują niektórzy, ingerowała w fotkę przed jej publikacją? A może po prostu szerokokątny obiektyw nieznacznie zniekształcił nogę. Może to być również efekt przyciśnięcia uda krawędzią krzesła. Jak myślicie?
Nasze akcje
Pokazywanie elementów od 1 do 4 z 16
Polecane
Zadbaj o swoje włosy z Philips SenseIQ jak Marcelina Zawadzka
Współpraca reklamowa