klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Matka Chrissy Teigen
Instagram@pepperthai2
Newsy

Mama Chrissy Teigen żegna zmarłego wnuczka. Opublikowała dramatyczne wideo

Mama Chrissy Teigen opublikowała na swoim Instagramie rozrywające serce wideo. Czule obejmuje na nim zmarłego wnuczka.
Redakcja Wizaz.pl
październik 03, 2020

Niedawno Chrissy Teigen i John Legend podzielili się z fanami przykrą wiadomością - modelka poroniła w zaawansowanej ciąży. Z tragicznie zmarłym dzieckiem pożegnała się również jego babcia, Vilailuck Teigen. Postanowiła ujawnić wideo - wstrząsające nagranie ukazało się na Instagramie.

Sonia z „Hotelu Paradise” ostro wypowiadała się na temat rodziców Łukasza. Jak na to zareagowali?

Dramatyczne wideo mamy Chrissy Teigen

Chrissy Teigen trafiła do szpitala, ze względu na intensywne krwawienia. Lekarze przeprowadzili transfuzję krwi, jednak nie udało się uratować maleństwa i modelka poroniła w zaawansowanej ciąży. 

Walka o Jacka (bo takie imię otrzymał nienarodzony synek) zakończyła się tragicznie, a słowa współczucia dla rodziny spływają od kilku dni z całego świata.

Niedługo po dramatycznym pożegnaniu rodziców, pojawił się też wpis mamy Chrissy Teigen, Vilailuck Teigen. 

Moje serce boli. Bardzo cię kocham, mały Jacku - napisała na Instagramie.

Wpis Vilailuck dosłownie rozrywa serce. Pokazała nie tylko wideo z pożegnania wnuczka, ale również zdjęcia, gdy zaczęło go tulić. Patrząc na to wszystko, łzy samego napływają do oczu...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pepper (@pepperthai2)

Komentarze
Monika zamachowska i lucyna malec
ONS
Styl życia Rak, autyzm, zespół Downa... Na co chorują dzieci gwiazd?
Niektórym wydaje się, że gwiazdy żyją w szklanej kuli i żadne choroby ich nie dotyczą, a jednak. Zobaczcie, na co chorują dzieci sław.

Choć niektórym ciężko to sobie wyobrazić, to jednak sława i pieniądze nie zawsze idą w parze z nienagannym zdrowiem. Czasem wam przynosimy niemiłe informacje o chorobie którejś ze sław, ale dzisiaj skupiamy się na tych, które muszą łączyć swoją karierę z wychowywaniem dzieci, często ciężko chorych. Zespół Downa, autyzm, to tylko niektóre z chorób, z jakimi borykają się bliscy zarówno polskich, jak i zagranicznych gwiazd.  Polecamy:   Anna Lewandowska szczerze o macierzyństwie. Niechcący wywołała plotki o... drugiej ciąży Jeżeli gwiazda chce ukryć stan zdrowia swoich bliskich, to to robi. W naszej galerii znajdziecie informacje o chorych dzieciach gwiazd, o których mówi się głośno. Przypominamy przy tym, że np. historia choroby córki Przemysława Salety czy Pawła Kukiza spowodowała, że zaczęto więcej mówić o chorobach nerek i przeszczepach . Często więc tragedie, które odgrywają się w życiu sław, po ich upublicznieniu niosą ważny przekaz społeczny. Wszystkim życzymy dużo zdrowia.  Polecamy: Kontrowersyjny raper pokazał córkę - spore zaskoczenie!

Przeczytaj
materiały PR
Styl życia Klara, Mia, Alana, Jędrzej... Zobacz dzieci gwiazd, które urodziły się w 2017 roku!
2017 rok przyniósł nam prawdziwy baby boom w showbiznesie! Zobacz polskie i zagraniczne gwiazdy, które odnalazły się w macierzyństwie.
Anna Konieczyńska
grudzień 17, 2017

W 2017 roku co chwilę gratulowaliśmy kolejnej gwieździe narodzin dziecka. Świat z zapartym tchem obserwował ciążę Amal Clooney ,  Beyoncé rozbiła instagramowy bank, publikując pierwsze zdjęcia swoich noworodków -Rumi i Sira. W Polsce w maju nie było innego tematu jak narodziny Klary - córki Anny i Roberta Lewandowskich. W naszej galerii zobacz najpiękniejsze zdjęcia młodych mam, uwieczniające pierwsze chwile z ich dziećmi. Jest ich naprawdę dużo!

Przeczytaj