Małgorzata Tomaszewska niedawno została mamą i spełniło się jej marzenie o córeczce. Obecnie była prowadząca "Pytania na śniadanie" skupia się na opiece nad dziećmi, ale niedawno zapowiedziała, że jeszcze zaskoczy swoich fanów. Tym razem paparazzi przyłapali byłą gwiazdę TVP w restauracji. Małgorzata Tomaszewska zabrała ze sobą córeczkę. Zobaczcie zdjęcia!

Reklama

Małgorzata Tomaszewska przyłapana z córką w restauracji

Małgorzata Tomaszewska do niedawna zaskakiwała i zachwycała swoimi stylizacjami jako prowadząca "Pytanie na śniadanie". Razem z Olkiem Sikorą tworzyli świetny duet, który wzbudzał sympatię widzów, ale po zmianie władzy niemal cała ekipa śniadaniówki została zwolniona łącznie z ciężarną wówczas Małgorzatą Tomaszewską. Dziennikarka po tym zaskakującym dla wszystkich fakcie skupiła się na rodzinie i pierwszych miesiącach życia córeczki. Mała Laura rośnie jak na drożdżach i jej mama właśnie zabrała ją na spacer do restauracji połączony ze spotkaniem.

Reklama

Małgorzata Tomaszewska na tę okazję wybrała modny komplet z przewiewnego materiału. Uwagę zwraca fakt, że ten set wygląda nie tylko stylowo, ale jest też niezwykle komfortowy dla mam niemowlaków, szczególnie tych karmiących. Zobaczcie całą galerię zdjęć z wyprawy Małgorzaty Tomaszewskiej do restauracji.

Reklama
Reklama
Reklama