Małgorzata Rozenek - Majdan właśnie wybrała się z Radosławem i swoim najmłodszym synem Heniem na wakacje do Meksyku. Podobnie jak wiele innych gwiazd postanowiła odpocząć od zimy i obostrzeń w kraju. Na swoim Instagramie regularnie zamieszcza zdjęcia i relacje z czasu spędzanego z rodziną. Na jednym z ostatnich postów pokazała brzuch pół roku po porodzie. Wygląda naprawdę niesamowicie.

Reklama

Małgorzata Rozenek Majdan pokazała ciało w bikini

Podczas słonecznych wakacji w Meksyku, gwiazda TVN nie rezygnuje z dbania o sylwetkę. Żona Radosława Majdana chętnie uprawia jogę nawet za oceanem. Na jej profilu mogliśmy oglądać relację z ostatnich zajęć. Już tam prezenterka odsłoniła odrobinę brzucha. Na jej ostatnim zdjęciu znad basenu, gdzie pozuje z uśmiechniętym od ucha do ucha Henryczkiem widać go w naturalnej pozycji. Małgorzata Rozenek - Majdan nie wygładziła go w programie do obróbki zdjęć. Fani mogli więc zobaczyć prawdziwe, kobiece ciało po porodzie.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek żartuje z tatuażu Radosława Majdana i wbija szpilę Dodzie!

Instagram@m_rozenek
Dzień dobry wszystkim. jest najlepszym nauczycielem radości i pogody ducha. On jest zawsze szczęśliwy, prawie zawsze... musi być: najedzony, przewinięty i wyspany ???? a wtedy uśmiecha się do świata tak, że świat uśmiecha się do niego - napisała pod zdjęciem Małgorzata Rozenek - Majdan.

Henryk Jan #dzidziuśmajdana

Fani od razu rozpłynęli się nad usposobieniem Henia. Na niemal każdym zdjęciu chłopiec ma pełen uśmiech na twarzy.

Zobacz także
Podobno z wielkiej miłości powstają cudowne dzieci ;) jak widać prawda to. Ślicznie wyglądacie, udanych wakacji - napisała jedna z fanek.
Pogodny maluszek - dodała inna.
Reklama

Coś w tym jest!

Reklama
Reklama
Reklama