Małgorzata Rozenek-Majdan spędziła weekend na urodzinach swojego kolegi, który obchodził huczne urodziny. Na uroczystości zjawiła się cała plejada gwiazd. Zaproszenie otrzymał nawet zespół "Black Eyed Peas", który zagrał dla gości Pawła Marchewki. Na taką okoliczność należało wybrać naprawdę oszałamiającą kreację. Jednak błyszcząca suknia Małgorzaty Rozenek-Majdan nie wszystkim przypadła do gustu.

Reklama

Kreacja Małgorzaty Rozenek-Majdan w ogniu krytyki

Małgorzata Rozenek-Majdan jest niewątpliwie jedną z najbardziej popularnych gwiazd polskiego show-biznesu. Fani chętnie śledzą ją w mediach społecznościowych. Jak to zwykle bywa w świecie celebrytów, "każdy zna każdego" i często zapraszają się wzajemnie na różne uroczystości. W ostatnim czasie miliarder Paweł Marchewka zorganizował huczne urodziny, na które zaprosił śmietankę show-biznesu, w tym Lewandowskich czy Majdanów.

Małgorzata Rozenek-Majdan na tę okoliczność wybrała długą, błyszczącą suknię z długim trenem. Fani od razu wyrazili swoją dezaprobatę jej wyglądem. Niedawno zarzucano żonie Radosława ingerencję w urodę, a teraz to:

Czy to suknia do sprzątania podłogi!!???
Nigdy bym nie kupiła sukni, która szoruje podłogę. Suknia na raz
Ta suknia to porażka
- grzmią internauci.

Jednak było wielu internautów, którzy nie szczędzili ciepłych słów Małgorzacie Rozenek-Majdan:

Gosiu, wyglądasz fenomenalnie. Twoja figura to marzenie
Małgosiu wyglądasz zjawiskowo! Suknia cudo! A Wy wszyscy, którzy macie uwagi kąśliwe do czegokolwiek - zacznijcie od siebie! Boże! Naprawdę nie macie nic innego do roboty??? Założę sie, że 99% z Was, komentujących marzyłaby o takiej figurze, sukni, balu! Tylko ludzka zawiść Was zjada! Wstyd i żenada! Nie w smak Wam? To nie oglądajcie!
Wyglądasz bosko, idealna osoba na idealnym miejscu. Zazdroszczę!
- rozpisują się fani.

Co ciekawe, to jedna z wielu sukni Małgorzaty Rozenek. Dzień przed uroczystością na kolacji powitalnej miała na sobie krótką, zieloną sukienkę, która zachwyciła fanów!

Zobacz także

A wam, jak podobała się kreacja Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Reklama

Zobacz także: Kombinezon flare "robi" figurę klepsydry i wyszczupla talię. Modele w stylu Gosi Rozenek to bestsellery, a ja wiem, gdzie je kupisz

Małgorzata Rozenek
East News @Aliaksandr Valodzin/East News
Reklama
Reklama
Reklama