Małgorzata Rozenek-Majdan należy do tych gwiazd, które kochają dzielić się swoją prywatnością w mediach społecznościowych. Na śledzonym przez ponad 1,3 mln osób instagramowym koncie celebrytki, regularnie pojawiają się bowiem nie tylko kolejne zapowiedzi jej nowych intratnych projektów zawodowych, akcji charytatywnych, czy selfie promujących nowe produkty reklamodawców, ale także makijażowe, włosowe i modowe inspiracje, wspomnienia z wakacji, czy urocze sceny z życia rodzinnego ukazujące nie tylko wielką miłość pomiędzy Małgorzatą a Radosławem, ale także postępy w rozwoju synów gwiazdy TVN. I choć prezenterka niedawno po raz kolejny została mamą, 10. czerwca na świat przyszedł mały Henryczek, to nadal nie zwalnia tępa i nie zapomina o swoich obserwatorach, serwując im coraz to nowsze zdjęcia.

Reklama

To właśnie za pośrednictwem Instagrama dowiedzieliśmy się, że nawet „Perfekcyjna Pani Domu” ma gorsze dni cierpi z powodów nieprzespanych nocy, a także, że zacięcie walczy o powrót do formy sprzed ciąży za pomocą zbilansowanej diety i wyczerpujących treningów. Jak się okazuje, szybka utrata masy ciała po porodzie i mordercze ćwiczenia się opłacają i Małgosia już teraz może pochwalić się smukłą sylwetką, która w oczach zawistnych hejterów uznawana jest jako efekt Photoshopa. By zamknąć usta niedowiarkom, Rozenek-Majdan postanowiła więc pokazać, jak wygląda nago. Takiej reakcji z pewnością się nie spodziewała.

Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje nago na Instagramie

Małgorzata Rozenek-Majdan wielokrotnie udowadniała, że nie ma dla niej tematów tabu i otwarcie walczyła z nietolerancją i hejtem. Tym razem postanowiła pójść o krok dale i niecałe trzy miesiące po porodzie zaprezentowała się w odważnej sesji, na której pozuje w negliżu.

Kobieta w kąpieli – podpisała swoją artystyczną sesję Małgorzata Rozenek-Majdan.
Instagram @m_rozenek

Choć wiele osób było pod ogromnym wrażeniem odwagi celebrytki, to nie zabrakło również gorzkich słów krytyki odnoszących się do mrocznej scenerii. Pojawiły się nawet porównania do obrazów Rembrandta.

Tło i oszczędne oświetlenie przywodzą mi na myśl obraz Rembrandta – napisała jedna z fanek.

Małgosia nie pozostała obojętna na te słowa i przyznała, że czekała aż ktoś nawiąże do malarskiej inspiracji.

Zobacz także
Tak się zastanawiałam, czy ktoś to zauważy. „Kobieta w kąpieli”, inspirowane starymi mistrzami - cieszyła się Rozenek-Majdan.
Instagram @m_rozenek

Zdjęcia nie wszystkim jednak przypadły do gustu. Według części internautów kadry są zbyt ponure, a wręcz przygnębiające i przerażające.

Jak w trumnie... takie mam skojarzenie, sorry. Strasznie i przygnębiająco. Jak z horroru. Ciemno jak w grobie, zbyt przytłaczające – pisali internauci.

A jak wam podoba się Małgosia w takim otoczeniu?

Przypominamy, że Małgorzata Rozenek-Majdan nie jest jedyną gwiazdą, która w ostatnim czasie zaprezentowała się w sieci w negliżu. Nagimi fotografiami pochwalili się już m.in. Kinga Rusin, Klaudia El Dursi, Julia Wieniawa, Blanka Lipińska, a nawet ciężarna Lara Gessler, czy jej partner Piotr Szeląg.

Reklama

Myślicie, że celebryci powinni w ten sposób zabiegać o atencję swoich fanów?

Reklama
Reklama
Reklama