klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie ochrzczą małego Henia! Mają bardzo ważny powód!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan 10. czerwca przywitali na świecie swojego długo wyczekiwanego synka Henia. Co więcej, jeszcze przed jego narodzinami, małżeństwo planowało uroczysty chrzest maluszka. Dlaczego teraz z niego zrezygnowali? Wcale nie chodzi o pandemię!
Urszula Jagłowska
lipiec 22, 2020

10. czerwca Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan doświadczyli jednego z najważniejszych cudów w swoim życiu. Po wielu staraniach i nieudanych próbach in vitro, a nawet poronieniu w 11. tygodniu ciąży, małżeństwo przywitało na świece swojego pierwszego wspólnego syna – Henryczka. Nic więc dziwnego, że oczy wszystkich są obecnie skierowane na uroczego maluszka i jego młodą mamę, która pomimo niedawnego porodu, już rzuciła się w wir pracy na planie najnowszej edycji „Projektu Lady”, a także jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie ku uciesze fanów, regularnie dzieli się z nimi postępami w rozwoju małego Henia oraz wyszukanymi stylizacjami i dziecięcymi gadżetami maluszka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Co więcej, celebrytka nie tylko pokazuje Henia w mediach społecznościowych, ale także zabiera go na plan „Projektu Lady”, a we wtorkowe popołudnie, 21. lipca, mały Henio zadebiutował na salonach na swoim pierwszym evencie w warszawskiej Endorfinie, promującym książkę managera swojej znanej mamy. To właśnie tam redaktorka serwisu „Party.pl” zapytała Małgorzatę Rozenek-Majdan i Radosława Majdana o plany dotyczące hucznego chrztu Henryczka. Jak się jednak okazało, uroczystość uprzednio zaplanowana na pod koniec sierpnia nie odbędzie się. Dlaczego Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie ochrzczą małego Henia?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie ochrzczą synka

Jak pisaliśmy na początku marca, już w czasie ciąży Małgosia Rozenek-Majdan wiedziała, kogo poprosi o sprawowanie zaszczytnej funkcji rodziców chrzestnych swojego długo wyczekiwanego dzidziusia. Wtedy wybór padł na rodziców celebrytki, którzy są również rodzicami chrzestnymi starszych synów gwiazdy TVN.

Chrzestnymi Stasia i Tadzia są moi rodzice. To nietypowe, ale wiem, że życie różnie się układa i nawet bliskie relacje z przyjaciółmi z czasem potrafią się rozluźnić. Tym razem również wybór może paść na moich rodziców – mówiła kilka miesięcy temu Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z „Fleszem”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Choć huczna uroczystość planowana była na ostatnią niedzielę sierpnia, okazuje się, że para pomimo swojej silnej wiary zrezygnowała z ochrzczenia małego Henryczka. Co ciekawe, wcale nie chodzi o to, że Henio jest jeszcze za mały na takie wydarzenia, ani tym bardziej o strach przed pandemią koronawirusa. Małżeństwo ma inny, bardzo ważny powód swojej decyzji.

Na razie nie będziemy chrzcić Henia! (...) Uważam, że Kościół jest od wiary, nie od polityki... - zaczął Radosław Majdan, a dalej było jeszcze mocniej.

Zobaczcie nasze wideo i sprawdźcie, co tak naprawdę zniechęciło Małgorzatę Rozenek-Majdan i Radosława Majdana do ochrzczenia synka.

Zdjęcie: Instagram

Komentarze