Małgorzata Kożuchowska dobrze wie, co w modzie piszczy! Na tę wiosnę wybrała klasyczne białe spodnie o luźnej nogawce i kontrastującą żółtą koszulę. Ta stylizacja jest strzałem w dziesiątkę i świetnie sprawdzi się na wiosnę 2021! Naszą uwagę przykuły spodnie, i meldujemy, że podobny model kupicie w Zarze za 139 zł. Na stronie internetowej sklepu dostępne są różne kolory i jest szeroki wybór w rozmiarach!

Reklama

Małgorzata Kożuchowska w modnych spodniach na wiosnę. Podobny model kupicie w Zarze - jak go nosić?

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Doskonale wie, jak łączyć klasykę z casualowym stylem, a ta stylizacja jest tego doskonałym przykładem. Tej wiosny stawiamy na oversize i mocne kolory, o czym doskonale wie aktorka. Połączenie luźnych spodni i koszuli w mocnym kolorze to zdecydowanie dobry wybór, o czym mogą świadczyć pozytywne komentarze pod postem celebrytki.

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska w ryzykownych spodniach! Potrafią optycznie skrócić nogi, jednak są teraz prawdziwym hitem!

Zobacz także: Sylwia Bomba zdecydowała się na naprawdę szczere wyznanie: "Chciałabym Wam się dzisiaj do czegoś przyznać..."

Oprócz komplementów pojawiły się również pytania, gdzie można kupić takie spodnie. Małgorzata Kożuchowska postawiła na Bonprix, a my zdradzamy, że podobny model spodni można kupić teraz w Zarze. Spodnie z sieciówki również mają luźną i długą nogawkę w kant, co pięknie wydłuża i wyszczupla optycznie nogi. Nie zabrakło również wysokiego stanu i zakładek.

Zobacz także
mat. prasowe

Reklama

Spodnie kupimy w cenie 139 zł, a na stronie dostępnych jest kilka wariantów kolorystycznych: białe, beżowe, czarne i oliwkowe. Jeśli chodzi o rozmiary, to tutaj również jest duży wybór - od XS do XXL.

Reklama
Reklama
Reklama