kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Chcę testować
seysso
Wyniki testu
aa
Chcę testować
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Chcę testować
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
krem avon
Laureaci
Vichy Neovadiol
Laureaci
krem la roche-posay
Laureaci
kosmetyki ziaja
Laureaci
Magdalena Stępień radosna nowina
Instagram @magdalena___stepien
Newsy

Magdalena Stępień dziękuje internautom za pomoc w zbiórce: "Udało się synku, lecimy do Izraela!"

Magdalena Stępień w siedem godzin zgromadziła pieniądze, które są potrzebne na leczenie jej chorego synka. Zapłakana mama podziękowała wszystkim za wsparcie w tym trudnym czasie.

Na nagraniu, które pojawiło się w mediach społecznościowych, Magdalena Stępień nie może powstrzymać łez wzruszenia. Gwiazda programu "Top Model" przechodzi bardzo trudny okres po tym, jak dowiedziała się, że jej synek zmaga się z chorobą nowotworową. W dodatku organizm jej dziecka zaatakowała bardzo agresywna i niezwykle rzadka odmiana. Modelka jednak nie poddała się i stanęła do nierównej walki o życie Oliwiera.

Chociaż stan dziecka Magdaleny Stępień jest bardzo poważny, a lekarze w Polsce dali mu niewielkie szanse na przeżycie, to pojawiła się szansa na leczenie w klinice w Izraelu. Modelka założyła zbiórkę w sieci, ponieważ koszt terapii znacznie przekroczył jej możliwości finansowe. Właśnie podzieliła się radosną nowiną. W zaledwie siedem godzin uzbierała wymaganą kwotę! Oliwier trafi pod opiekę specjalistów w Izraelu.

Anna Lewandowska o własnej linii kosmetyków: "Albo coś jest dobre, albo tego po prostu nie ma"

Wzruszona Magdalena Stępień podziękowała za pomoc

Nie da się przejść obojętnie obok widoku przejętej Magdaleny Stępień. Jak tylko wiadomość o zbiórce założonej przez mamę Oliwiera pojawiła się w mediach, w błyskawicznym tempie na konto zaczęły spływać pieniądze. Modelka przyznała, że brakuje jej słów, by wyrazić swoją wdzięczność. Gwiazda "Top Model" nie spodziewała się tak szybkiego i dużego odzewu na jej dramatyczny apel.

Zobacz także: Magdalena Stępień pokazała wzruszające zdjęcie Oliwiera: "Jedziemy z tym rakiem mamusiu"

Magdalena Stępień zgromadziła pieniądze na leczenie synka
InstagramInstagram @magdalena___stepien

Warto przypomnieć, że Magdalena Stępień musiała uzbierać 300 tysięcy złotych, by jej synek otrzymał szansę na leczenie w klinice w Izraelu. W Polsce lekarze dawali chłopcu zaledwie 2% szans na przeżycie. Dzięki metodom stosowanym przez tamtejszych lekarzy Oliwier może otrzymać drugie życie. Cała kwota - a nawet więcej - została zebrana w zaledwie siedem godzin!

Kochani ja nie wiem, co ja mam powiedzieć, ale z całego serca wam dziękuję za całą pomoc i wsparcie i w imieniu Oliwerka też. To jest niesamowite, ile mam tutaj cudownych ludzi, którzy pomogli nam i w tak szybkim tempie zebraliśmy już tyle pieniędzy - przyznała niezwykle wzruszona Magdalena Stępień.

Magdalena Stępień zebrała pieniądze na terapię synka
Instagram @magdalena___stepien

Ja otrzymałam już dokumenty z Izraela, które muszę wypełnić i myślę, że w ciągu tygodnia dwóch znajdziemy się już na miejscu i będziemy próbować ratować mojego synka - dodała mama Oliwiera.

Tuż po zakończeniu zbiórki Magdalena Stępień opublikowała wzruszające nagranie z synkiem w ramionach. Podziękowała fanom za niezwykłą pomoc i zorganizowanie 300 tysięcy złotych w zaledwie siedem godzin: 

Udało się synku, lecimy do Izraela! Rozumiesz? Lecimy! O tak, dobrze, zmęczony... Kochani..., dziękuję z całego serca. Naprawdę, jeden dzień i mamy całą kwotę, dzięki wam wszystkim tutaj obecnym... Każdemu, kto wpłacił cokolwiek... Oliwier znajdzie się w Izraelu i tam będzie walczył o życie dziękujemy!

Anna Lewandowska pomogła Magdalenie Stępień znaleźć zagraniczną klinikę

Każdy rodzic może wyobrazić sobie, z jakim dramatem zmaga się Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak. Rodzice małego Oliwiera, który przyszedł na świat w lipcu ubiegłego roku, usłyszeli koszmarną diagnozę. W trakcie rutynowych badań lekarze zauważyli nieprawidłowości w wynikach dziecka. Postanowiono więc skierować malucha na bardziej szczegółową kontrolę, podczas której okazało się, że pociecha modelki i piłkarza cierpi na chorobę nowotworową.

Magdalena Stępień zebrała pieniądze na leczenie synka
InstagramInstagram @magdalena___stepien

Tutaj, po wielu badaniach usłyszałam potworną diagnozę – mój półroczny synek ma ogromnego, bo aż 12 cm guza na wątrobie! (...) Wynik histopatologiczny dał przerażającą odpowiedź – MALIGNANT RHABDOID THUMOR LIVER. Jeden z najrzadszych, bardzo agresywnych i opornych na leczenie nowotworów złośliwych - mięsak tkanek miękkich, a w naszym przypadku wątroby. W Polsce Oliwier jest prawdopodobnie trzecim dzieckiem z takim rozpoznaniem. Z informacji, które do mnie dotarły dowiedziałam się, że szansa na wyleczenie Mojego Małego Wojownika w Polsce to tylko 2%!!! Nie ma tutaj leku, który zatrzymałby te komórki nowotworowe - napisała Magdalena Stępień.

Magdalena Stępień z synkiem zrobiła sobie selfie
magdalena___stepien

Rozpoczęła się walka z czasem i poszukiwania zagranicznych klinik, w których Oliwier mógłby mieć większe szanse na przeżycie. Rozpaczliwy apel Magdaleny Stępień trafił do Anny Lewandowskiej, która nie zastanawiała się nawet przez moment, tylko od razu odezwała się do cierpiącej matki. Żona Roberta Lewandowskiego pomogła jej w znalezieniu szpitala w Izraelu, zorganizowaniu transportu medycznego i skontaktowała się z tamtejszymi specjalistami. Później ruszyła zbiórka.

Wstępnie koszty transportu medycznego oraz badań skalkulowano na około 300 tysięcy złotych. Właściwe leczenie będzie o wiele droższe. Przekracza to moje możliwości finansowe. Nie dysponuję taką kwotą. (Ani ja ani Kuba.) - powiedziała modelka.

Zobacz także: Magdalena Stępień o chorym synku: "Nie przestawajcie się modlić"

Wszyscy trzymamy kciuki za to, by mały Oliwier jak najszybciej wrócił do zdrowia. Cała Polska śledzi jego walkę o życie, a wiadomość o zbiórce pieniędzy pojawiła się na profilach większości gwiazd.

Magdalena Stępień wróciła na Instagram po kłótni z Rzeźniczakiem
Instagram @magdalena___stepien
Newsy
Magdalena Stępień już nie rozpacza przez Jakuba Rzeźniczaka. Pozuje z synem: "Nowy początek"
Magdalena Stępień po rozpaczliwym wpisie na temat Jakuba Rzeźniczaka zniknęła z mediów społecznościowych. Tydzień przerwy jej jednak wystarczył. Pokazała nowe zdjęcie z synkiem.

Magdalena Stępień pochwaliła się zupełnie nowym zdjęciem, na Instagramie czym bardzo zaskoczyła fanów. Jeszcze kilka dni temu przyznała, że sytuacja związana z byłym partnerem ją przerasta i musi zniknąć z mediów społecznościowych. Nikt jednak nie spodziewał się, że izolacja od mediów będzie tak krótka. Po minie Magdaleny Stępień można się jednak domyślić, że tyle czasu wystarczyło, by wróciła silniejsza i pewniejsza siebie. Od teraz modelka deklaruje nowy początek w swoim życiu.  Magdalena Stępień wraca do mediów społecznościowych: "Uwielbiam być mamą" Magdalena Stępień zwróciła uwagę mediów, gdy przyznała, że po nagłym rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem nie daje sobie rady. Świeżo upieczona mama, samotnie wychowująca synka cierpiała na zapalenie sutków, przez które miała nawet 40 stopni gorączki i jednocześnie zupełnie sama musiała zajmować się synkiem! Samotne macierzyństwo i fatalne samopoczucie doprowadziło modelkę do ogromnych emocji, którymi podzieliła się na Instagramie. Oliwy do ognia dolał sam Jakub Rzeźniczak, który zaledwie dwa miesiące po rozstaniu (w którym to czasie Magda urodziła synka i przechodziła połóg) pochwalił się już nowym związkiem w swoich mediach społecznościowych.  To zdaniem Magdaleny Stępień było nie do pomyślenia i bardzo ją zraniło: Tak jak kiedyś wspomniałam, medialne pranie brudów to słaba rzecz, ale niestety w tym wypadku nie ma wyjścia, ktoś nie ma litości dla mnie w czasie połogu i wraz ze swoją nową partnerką obnosi się bez skrupułów, jak bardzo jest zakochany, to istne "zabójstwo emocjonalne" dla kobiety w tym czasie, ale tak to jest jak ktoś nie zna określenia i słowa POŁÓG, ale w sumie, o czym my...

Magdalena Stępień wróciła na Instagram po kłótni z Rzeźniczakiem
Instagram @magdalena___stepien
Newsy
Magdalena Stępień założyła synkowi czapeczkę podczas upału. Teraz się tłumaczy
Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka odpowiada na zarzuty internautów, którzy krytykują ją za to, jak ubrała synka w 29-stopniowym upale. Sprawdźcie, co napisała!

Magdalena Stępień podczas relacji na InstaStories pokazała zdjęcie na którym widać, jak razem z synkiem wypoczywa na wakacjach. Uczestniczka piątej edycji "Top Model" i była partnerka Jakuba Rzeźniczaka opala  się w bikini, a jej dziecko leży w wózku na którym widać powieszoną koszulkę na daszku. Synek modelki wypoczywa w czapeczce, co najwyraźniej nie spodoło się internautom. Młoda mama opublikowała krótkie oświadczenie, w którym tłumaczy, dlaczego jej syn nosi czapeczkę w 29-stopniowym upale.  Magdalena Stępień odpowiada internautom Magdalena Stępień od lipca spełnia się w roli mamy. Niestety, tuż przed narodzinami dziecka modelka rozstała się z ojcem maleństwa, Jakubem Rzeźniczakiem. Po porodzie Magdalena Stępień nie ukrywała żalu do byłego partnera i publikowała w sieci ostre komentarze, w których m. in. komentowała medialne doniesienia dotyczące życia uczuciowego Jakuba Rzeźniczaka. Zobacz także:   Magdalena Stępień uderza w Jakuba Rzeźniczaka. "Nie ma litości dla mnie w czasie połogu" Tak jak kiedyś wspomniałam, medialne pranie brudów to słaba rzecz, ale niestety w tym wypadku nie ma wyjścia, ktoś nie ma litości dla mnie w czasie połogu i wraz ze swoją nową partnerką obnosi się bez skrupułów, jak bardzo jest zakochany, to istne "zabójstwo emocjonalne" dla kobiety w tym czasie, ale tak to jest jak ktoś nie zna określenia i słowa POŁÓG, ale w sumie, o czym my mówimy, ktoś, kto tak się zachowuje, nie posiada ani serca, ani sumienia- pisała po narodzinach dziecka.  Od tamtych wydarzeń minęło już kilka miesięcy i dziś młoda mama nie rozpacza już po rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem. Teraz Magdalena Stępień skupia się na sobie i swoim synku. Teraz...

Maffashion w poważnej minie, Magdalena Stępień płacze
magdalena___stepien/Instagram, Kamil Piklikiewicz/East News
Newsy
Maffashion staje w obronie Magdaleny Stępień i apeluje o pomoc. Co na to Jakub Rzeźniczak?
Magdalena Stępień zmroziła swoich fanów szczerymi wyznaniami na temat samotnego wychowywania syna i zachowania Jakuba Rzeźniczaka. Maffashion wyciągnęła do niej pomocną dłoń.

Magdalena Stępień, była partnerka Jakuba Rzeźniczaka postanowiła podzielić się historią swojego związku w mediach. Modelka powiedziała wprost, że jej relacja z piłkarzem nie należała do najłatwiejszych i że została sama miesiąc przed porodem ich syna. W tym czasie sportowiec zdążył sobie ułożyć życie na nowo, czym chętnie chwalił się w swoich mediach społecznościowych. Zmęczona tą sytuacją Magdalena Stępień postanowiła ujawnić kulisy rozstania i przykrości teraźniejszości. Modelka nie bała się poruszyć najbardziej intymnych kwestii, a nawet publicznie zalać się łzami. Na jej ostatni post odpowiedziała Maffashion, która jako jedyna publicznie zatroszczyła się o koleżankę.  Maffashion szuka pomocy dla Magdaleny Stępień Rozstanie Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka odbiło się dużym echem w mediach. Fani kręcili głową na ten związek dużo wcześniej, gdy na jaw wyszło, że para zaledwie po kilku miesiącach spotykania się, spodziewa się dziecka . Zakładanie rodziny z piłkarzem uznali bowiem za ryzykowne, gdyż w mediach znana już była jego burzliwa miłosna przeszłość. Niestety, fani wykrakali temu związkowi szybki finał, a Magdalena i Jakub rzeczywiście rozstali się miesiąc przed narodzinami ich syna.  Nic więc dziwnego, że dla młodej mamy był to bardzo trudny czas. Magdalena Stępień postanowiła powiedzieć o tym, co ją spotkało przez byłego partnera , który chętnie chwalił się nowym związkiem. Modelka uznała, że jest to bardzo nie na miejscu i zdecydowała się powiedzieć wprost, że bardzo ją to boli: Owszem moje tzw. jazdy ciążowe oraz zachowania mogły negatywnie wpłynąć na relacje, ale serio aż tak, aby tak się na mnie teraz mścić w czasie połogu. Tak jak kiedyś wspomniałam medialne pranie brudów to słaba rzecz, ale niestety w tym wypadku nie ma wyjścia, ktoś...

Magdalena Stępień uderza w Jakuba Rzeźniczaka
EMPICS Sport/EAST NEWS/ Instagram @magdalena___stepien
Newsy
Magdalena Stępień uderza w Jakuba Rzeźniczaka. "Nie ma litości dla mnie w czasie połogu"
Magdalena Stępień, która w ostatnich tygodniach ciąży została porzucona przez Jakuba Rzeźniczaka, znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Modelka po raz pierwszy skomentowała zachowanie piłkarza.

Po fali negatywnych komentarzy była dziewczyna Jakuba Rzeźniczaka i matka jego, niemal miesięcznego, synka postanowiła ponownie zabrać głos. Magdalena Stępień w ostatnim czasie zwierzyła się internautom ze swoich problemów: Ostatnie trzy dni to był jakiś hardcore. Gorączka 40 stopni, zapalenie piersi i ja sama z tym wszystkim - napisała modelka na swoim InstaStory.  Po relacji byłej partnerki Jakuba Rzeźniczaka internauci domyślili się, że piłkarz nie pomógł mamie swojego dziecka, a Magdalena Stępień w trudnych chwilach była zdana tylko dla siebie. Niektórzy jednak zarzucili modelce, że ta... się nad sobą użala! Story świeżo upieczonej mamy wywołało ogromny szum, do którego ta teraz postanowiła się odnieść. Przy okazji nieźle dostało się Jakubowi Rzeźniczakowi. Magdalena Stępień nie zostawiła na sportowcu suchej nitki i skomentowała również jego nowy związek!  Magdalena Stępień w mocnych słowach o Jakubie Rzeźniczaku Jakub Rzeźniczak słynie nie tylko z popisowej gry na piłkarskiej murawie, ale również z bujnego życia uczuciowego, które w ostatnim czasie było naprawdę burzliwe. W czerwcu 2019 roku Edyta Zając oficjalnie potwierdziła, że jej małżeństwo ze sportowcem dobiegło końca. Niedługo później wyszło na jaw, że znany Jakub Rzeźniczak ma córkę , w której życiu - jak sam zapewniał - uczestniczy. W życiu piłkarza szybko pojawiła się nowa kobieta - Magdalena Stępień, która zyskała sławę dzięki udziałowi w 5. edycji "Top Model" . Para po raz pierwszy miała związać się z sobą wiosną 2020 roku, jednak relacja tej dwójki od samego początku nie była usłana różami. Już w czerwcu modelka podzieliła się z fanami smutną informacją - otóż nakryła swojego partnera na zdradzie! Choć wtedy ich związek miał dobiec końca...

Nasze akcje
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Przyjemna rutyna pielęgnacyjna. Dlaczego to takie ważne? 
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Szczoteczka soniczna Seysso ma aż 5 końcówek! A jak działa? Zobacz!
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Pewność siebie - co na nią wpływa?
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Piękna i… zabiegana! Czy bycie zadbaną w dobie wszechobecnego pośpiechu jest możliwe?
Partner