klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Uśmiechnięty Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram @macksiaz
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Nie tylko Laura! Maciej też spędza czas z inną uczestniczką 

Maciek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spędził czas z piękną uczestniczką 3. sezonu. Zrobił to na złość Laurze?

Maciej to bohater 5. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie nie znalazł swojej miłości, choć wszystko wskazywało na to, że eksperci podjęli dobrą decyzję, parując go z Laurą. Para na początku była sobą zafascynowana, wkrótce jednak zaczęły pojawiać się pierwsze konflikty. Maciej i jego zachowanie coraz mniej podobały się Laurze. Uczestniczka nie chciała zranić swojego partnera, ale z trudem znosiła jego niezdecydowanie i niepewność. Nic więc dziwnego, że para zdecydowała się rozstać zaledwie dwa tygodnie po zakończeniu eksperymentu. Po programie wielu uczestników nawiązuje ze sobą kontakt, jednak Maciek stronił od nowych przyjaźni, albo po prostu się nimi nie chwalił w mediach społecznościowych. Dopiero teraz pokazał wspólne zdjęcie z jedną z uczestniczek. 

Nagroda Redaktor Naczelnej Wizaż.pl dla firm kosmetycznych, które wspierają kobiety - oto laureaci!

Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyszedł obejrzeć przedstawienie Anity!

Anita i Adrian z trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są jedną z najbardziej lubianych par. Ich związek od początku opierał się na przyjaźni, długich rozmowach i fascynacji. Nic więc dziwnego, że para zdecydowała się wziąć kolejny, tym razem zorganizowany przez siebie ślub i doczekali się dwójki uroczych dzieci: Jerzyka i Bianki. Anita, mimo że zajmuje się domem i dziećmi, a Adrian pracuje w delegacjach, nie zrezygnowała ze swojego zawodu. Dość szybko wróciła do pracy tancerki, a teraz występuje w krakowskim teatrze Variete. Na jednym ze spektakli, w którym Anita gra, pojawił się Maciej! Na swoim Instagramie opublikował pamiątkowe zdjęcie z wizyty w teatrze, okazało się nawet, że Maciej został zaproszony za kulisy sceny teatralnej, gdzie ciepło przyjęli go pracownicy teatru, którzy są jego fanami!

Trzeba przyznać, że to Maciej był zdecydowanie najbardziej pozytywną postacią piątej edycji "ŚOPW". Widzowie docenili jego otwarte serce, jego stres dotyczący odpowiedzialności budowania nowego związku. Gdy po programie okazało się, że małżeństwo nie przetrwało, wszyscy trzymali kciuki za to, żeby uczestnik ułożył sobie życie. W ciągu ostatnich tygodni zarówno u Maćka jak i u Laury doszło do emocjonalnego przewrotu! Laura w końcu potwierdziła przypuszczenia widzów i przyznała, że jest w związku z Karolem! Zaś Maciej opublikował tylko tajemnicze zdjęcie wspólnej kolacji, pisząc: 

Lubię być z Nią...❤ #romantic #happy #goodvibes #gentleman #lady #love

Wygląda więc na to, że losy Maćka ułożyły się pomyślnie, co ucieszyło wielu fanów, którzy mu kibicowali. Niektórzy uważają, że jego nową wybranką jest uczestniczka poprzedniej edycji... Tego jednak na razie Maciej nie potwierdził. Wiadomo jednak, że zyskał nową znajomą, którą jest Anita z 3. edycji. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga zdradziła, czy planuje kolejne operacje plastyczne!

Maciej pojawił się na spektaklu, w którym występuje Anita z trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

Maciek i Anita ze
macksiaz/Instragramacksiaz/Instragram

Nie jest tajemnicą, że uczestnicy poprzednich edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspierają nowych bohaterów i zawiązują przyjaźnie. Niedawno Kamil, Iza i Iga podzielili się zdjęciami z długiego weekendu, który spędzili z nowymi przyjaciółmi z tego samego programu. Maciej do tej pory był mniej wylewny, jednak jak się okazało on również zyskał nowych przyjaciół. Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaprosiła go za kulisy spektaklu, w którym gra. 

Maciej i Anita, bohaterowie
anitaczylija/Instagram

Maciej ostatnio pochwalił się zdjęciem wspólnej kolacji z ukochaną. Widzowie uważają, że może być to któraś z uczestniczek poprzednich edycji programu. Wygląda na to, że uczestnik dzięki "Ślubowi od pierwszego wejrzenia" również zyskał grono nowych znajomych, a może i.. nową miłość? 

Małżeństwo z Laurą świetnie układało się na samym początku. Potem uczestniczce zaczęło przeszkadzać niepewne zachowanie Maćka, to ona zdecydowała o rozwodzie. Dziś Laura jest w szczęśliwym związku z Karolem. Maciej z kolei nie zdradził, kim jest jego nowa ukochana. 

mat. prasowe

Uczestnicy „Ślub od pierwszego wejrzenia” ostro skrytykowani za halloweenową imprezę
Instagram @adrian_szz
Newsy Uczestnicy programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” wspólnie świętowali Halloween. Internauci oburzeni: „zgromadzenie powyżej pięciu osób”
Martyna Końca z 3. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazała, jak z innymi uczestnikami show bawi się na imprezie halloweenowej. W komentarzach rozpętała się burza. Czyżby celebryci organizując tak liczne spotkanie złamali prawo?
Urszula Jagłowska-Jędrejek
listopad 02, 2020

Kultowy program TVN, „Ślub od pierwszego wejrzenia”, już od pierwszej edycji budził wiele skrajnych emocji wśród widzów. To właśnie na naszych oczach rozgrywały się losy wielu małżeństw, które zostały ze sobą skojarzone na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych. Pomimo, że eksperyment społeczny stacji udowodnił, że małżeństwa aranżowane mogą być równie szczęśliwe i trwałe jak te z wyboru, co potwierdzają chociażby związki Anity i Adriana z 3. edycji programu, Pauliny i Krzysztofa z 2. edycji, czy związki Oliwii i Łukasza oraz Agnieszki i Wojtka z ostatniej, 4. edycji show, to dla wielu par zakończył się fiaskiem.  Co ciekawe, pomimo iż wielu uczestników nie odnalazło w matrymonialnym hicie TVN miłości, to „Ślub od pierwszego wejrzenia” przyczynił się do nawiązania nowych przyjaźni pomiędzy uczestnikami różnych sezonów. Podobne doświadczenia sprawiły, że bohaterowie kolejnych edycji chętnie dzielili się ze sobą swoimi przeżyciami, a także wspólnie spędzali czas, świętując swoje urodziny, rocznice ślubu, czy huczne baby shower. Niedawno „ŚOPW-owa rodzina” postanowiła po raz kolejny się spotkać i pomimo rosnącej w siłę pandemii koronawirusa świętować Halloween . Niestety ich radość przerwała fala hejtu, która wylała się na nich po opublikowaniu zdjęć z szalonej imprezy z przebierankami. Czyżby gwiazdorzy TVN złamali prawo organizując tak liczne spotkanie? Uczestnicy „Ślub od pierwszego wejrzenia” ostro skrytykowani za halloweenową imprezę Wystarczył jeden post by na instagramowym koncie uczestniczki 3. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zawrzało. Martyna Końca pokazała, jak wraz  innymi uczestnikami show bawi się na imprezie halloweenowej w domowym zaciszu. Na...

Przeczytaj
Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” ostro skrytykowana za urodzinową imprezę
Instagram @anitaczylija
Newsy Uczestnicy programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” złamali prawo? Zdjęcie z urodzin Anity rozwścieczyło fanów
Anita Szydłowska pochwaliła się fotorelacją z tegorocznych urodzin, które spędziła w gronie zaprzyjaźnionych bohaterów programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. W komentarzach rozpętała się burza. Czyżby celebryci organizując tak liczne spotkanie złamali prawo?
Redakcja Wizaz.pl
grudzień 14, 2020

Kultowy program TVN polegający na aranżowaniu ślubów zupełnie obcych sobie osób na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, o wdzięcznej nazwie „Ślub od pierwszego wejrzenia” , już od pierwszej edycji budził wiele skrajnych emocji wśród widzów. Pomimo iż dla wielu telewizyjnych małżeństw społeczny eksperyment zakończył się fiaskiem, niektóre pary wbrew opinii sympatyków hitu TVN udowodniły, że aranżowane małżeństwa mogą być równie szczęśliwe i trwałe jak te z wyboru. Potwierdzają chociażby związki  Pauliny i Krzysztofa z 2. edycji, Anity i Adriana z 3. sezonu programu czy Oliwii i Łukasza oraz Agnieszki i Wojtka z ostatniej, 4. serii show. I choć nie każdy z uczestników znalazł w „Ślubie od pierwszego wejrzenia” swoją bratnią duszę, jedno jest pewne – udział programie zapewnił im nie tylko olbrzymią rozpoznawalność, ale też nawiązanie nowych przyjaźni. Podobne doświadczenia sprawiły, że bohaterowie kolejnych edycji nie tylko zaczęli chętnie pozować ze sobą w mediach społecznościowych, dzieląc się przeżyciami związanymi z hitem TVN,  ale również wspólnie spędzali czas, świętując swoje rocznice ślubu, imieniny czy huczne baby shower. Niedawno „ŚOPW-owa rodzina” postanowiła po raz kolejny się spotkać i pomimo rosnącej w siłę pandemii koronawirusa świętować urodziny Anity Szydłowskiej. Niestety opatrzone radosnymi zdjęciami wspomnienia z szalonej imprezy przerwała fala hejtu, która wylała się na celebrytów tuż po opublikowaniu relacji z urodzin Anity. Czyżby gwiazdorzy TVN złamali prawo organizując tak liczne spotkanie? Zobacz także:  Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazała zdjęcie sprzed lat. Poznalibyście ją? Anita ze „Ślubu od...

Przeczytaj
Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazała zdjęcie sprzed lat
Instagram @anitaczylija
Newsy Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazała zdjęcie sprzed lat. Poznalibyście ją?
Anita Szydłowska pokazała zdjęcie z przeszłości. Gwiazda „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zaskoczyła fanów swoją ogromną metamorfozą. To trzeba zobaczyć!
Urszula Jagłowska-Jędrejek
grudzień 12, 2020

Anita i Adrian to niezaprzeczalnie jedni z cieszących się największą popularnością uczestników kontrowersyjnego show TVN, „Ślub od pierwszego wejrzenia” , którzy udowodnili, że społeczny eksperyment polegający na dopasowaniu zupełnie obcych sobie osób, na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, naprawdę się sprawdza. Telewizyjni małżonkowie nie tylko odnaleźli w programie swoją bratnią duszę, ale po zakończeniu programu poszli o krok dalej i wzięli ślub kościelny. Para doczekała się też pierworodnego synka Jerzego, a niedawno przywiała na świecie córeczkę, Biankę.  By tego było, choć od zakończenia emisji show z udziałem zakochanych minęły już dwa lata, para nadal cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem fanów. To właśnie ze względu na nich, zjawiskowa była tancerka i jej ukochany mąż, regularnie dzielą się w mediach społecznościowych szczegółami ze swojego życia. Para nie tylko pokazuje postępy w rozwoju swoich pociech, ale również liczne urocze rodzinne sceny, makijażowe i modowe inspiracje Anity, czy wspomnienia z wakacji.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija) Tym razem Anita postanowiła pójść o krok dalej i podzielić się z fanami swoim zdjęciem sprzed lat. Co za metamorfoza! Zobacz także:  Łukasz ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pisze o wielkiej stracie: „Pozostał taki smutek...”  Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazała zdjęcie sprzed lat Anita Szydłowska i Adrian...

Przeczytaj
Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z córeczką
Instagram @anitaczylija
Newsy Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wreszcie zdradzili imię córki! Jest bardzo oryginalne
Na tę wiadomość już od niemal miesiąca czekali fani „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Kilka tygodni po porodzie, Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak z 3. edycji hitu TVN wreszcie zdradzili imię córeczki. Musimy przyznać, że jest naprawdę piękne!
Urszula Jagłowska-Jędrejek
lipiec 31, 2020

Anita i Adrian to niezaprzeczalnie jedni z cieszących się największą popularnością uczestników kontrowersyjnego show „Ślub od pierwszego wejrzenia” , którzy udowodnili, że społeczny eksperyment polegający na skrupulatnym dopasowaniu zupełnie obcych sobie osób, na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, naprawdę się sprawdza. Telewizyjni małżonkowie nie tylko odnaleźli w programie swoją bratnią duszę, ale po zakończeniu emisji poszli o krok dalej i wzięli ślub kościelny . Para doczekała się też pierworodnego synka Jerzego, który ma już szesnaście miesięcy, a niedawno przywitali na świecie córeczkę . Choć od tego czasu minął niemal miesiąc, dziewczynka urodziła się 8. lipca , to para dopiero teraz, jakie imię wybrała dla malutkiej.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija) Lip 21, 2020 o 7:25 PDT Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradzili imię córki Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak poznali się w trzeciej edycji budzącego wiele skrajnych emocji show TVN, „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Ku zaskoczeniu wszystkich już od początku między nimi zaiskrzyło, a para pod koniec eksperymentu postanowiła dalej pielęgnować swoją relację, której owocem jest ich ukochany synek Jerzy . Teraz zakochani po raz kolejny zostali rodzicami i powitali na świecie wyczekiwaną córeczkę.  Co ciekawe, małżeństwo od początku nie ukrywało tego, że spodziewa się drugiego dziecka i z radością dzieliło się...

Przeczytaj