klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Ślub od pierwszego wejrzenia
Instagram
Newsy

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pisze o wielkiej stracie: "Pozostał taki smutek..."

Iwona Piech
grudzień 08, 2020

Łukasz Kuchta, uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia", padł ofiarą złodziei. O całej sytuacji poinformował na swoim Instagramie. Fani doskonale rozumieją jego stratę i w komentarzach pod postem zostawili mu mnóstwo ciepłych komentarzy. Co się stało? 

Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” ostro o Asi: „poopowiadaj, jak było naprawdę”

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" stracił cenną pamiątkę

Od pewnego czasu Łukasz w ogóle nie był aktywny na Instagramie. Dotychczas uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" regularnie zamieszczał zdjęcia i filmy. Był również w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Jednak ostatnio z jego instagramowego profilu zniknęło wszystko - zdjęcia i filmy zostały  usunięte! Fani zaczęli się mocno niepokoić, czy przypadkiem coś złego nie dzieje się w życiu Łukasza. Na szczęście mąż Oliwii właśnie zabrał głos w tej sprawie. 

Jak się okazało, uczestnik 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" padł ofiarą hakerów, którzy przejęli jego instagramowe konto. 

Zapewne wielu z was zauważyło, że moje konto od jakiegoś czasu jest puste. Stało się tak, ponieważ zostało zhakowane - napisał Łukasz. 

Jak czytamy, wcale nie kliknął w żaden podejrzany link, a mimo to hakerom udało się złamać wszystkie zabezpieczenia bez jego "pomocy". 

Najbardziej zdziwił mnie fakt, że nie byłem sam sobie winien za to, że moje konto zostało zhakowane. Ponieważ w wielu przypadkach ludzie klikają w dziwne linki bądź udostępniają swoje dane myśląc że prosi ich o to sam instagram. A mi po prostu ktoś się na to konto włamał i jakimś sposobem ominął weryfikację dwuetapową. Zapewne zostanie to dla mnie zagadką do końca życia.

Chociaż zdjęcia i filmy zniknęły z Instagrama Łukasza, to na szczęście uczestnikowi hitu TVN7 udało się przynajmniej odzyskać konto i obserwujących jego profil fanów. 

Cudem jednak udało mi się odzyskać moje konto. Niestety nie zostało na nim nic oprócz Was. Wszystko zniknęło tak jak moje ciało na tym zdjęciu 😋 Zostało całkowicie wyczyszczone ze wszystkich zdjęć i z zarchiwizowanych relacji. Cieszę się, że udało mi się odzyskać konto, ale jednocześnie pozostał taki smutek, że wszystko co było na nim przepadło, ponieważ w każdy opis pod zdjęciem wkładałem dużo serca i była to naprawdę fajna pamiątka - dodał Łukasz.

Fani napisali dla Łukasza mnóstwo słów wsparcia. Teraz będą wspierać go w odbudowie konta.

Bywa, czas zapełnić na nowo fajnymi komentarzami :)

Szkoda tej budowanej cząstki siebie, ale ta nowa będzie jeszcze lepsza 🤗💪👌

Współczuję Ci, też dostałam ofiarą jakiegoś hakera ale na Facebooku i nie mogę wejść na swojego Facebooka :( zmienił maila, na którego przychodzą kody.

Przykre, ale czasami fajnie zacząć wszystko od początku 💪👋 - piszą fani. 

Mamy nadzieję, że Łukaszowi szybko uda się zapełnić konto nowymi, pięknymi kadrami z jego życia! Zobaczcie całe oświadczenie uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

 

Komentarze
adam z śopw pokazał zdjęcie syna
Newsy "Ślub od pierwszego wejrzenia": Adam pokazał zdjęcie syna
Adam z programu "ŚOPW" pokazał urocze zdjęcie syna. Nie podał, jak ma na imię, ale nazywa go "małym szczęściem".
Ewelina Błeszyńska
czerwiec 20, 2020

Zachowanie Adama względem Asi w ostatnim sezonie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" było szokujące. Fani nazwali je nawet skandalicznym . Adam postanowił zerwać z Asią, ale nie podał żadnego powodu. Niedługo po zakończeniu programu wszystko wyszło na jaw - okazało się, że Adam ma inną partnerkę, która... właśnie urodziła mu dziecko . Po pewnym czasie od zakończenia programu Adam w końcu wyjawił swój "sekret" i pokazał partnerkę na Instagramie .  Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Adam eM (@adam_nie_officjal) Cze 12, 2020 o 11:27 PDT "ŚOPW" - Adam pokazał zdjęcie syna Adam wcześniej nie chwalił się, że jego partnerka jest w ciąży. Kiedy jednak urodziła mu syna postanowił już dłużej nie trzymać swojej rodziny w tajemnicy. Na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie stópek synka Adama.  To jest moja Mała Wielka Miłość. Największa duma Tatusia - napisał Adam pod zdjęciem. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Adam eM (@adam_nie_officjal) Cze 19, 2020 o 4:17 PDT Choć Adam wydaje się być bardzo szczęśliwy w nowym związku, niestety pod jego postami nie brakuje hejtu. Fani nie są w stanie mu wybaczyć tego, jak potraktował Asię. Dziewczyna bardzo cierpiała po programie, a on bardzo szybko ułożył sobie życie. Na pewno jego zachowanie nie zasługuje na pochwały, ale teraz najważniejsze, aby stworzył szczęśliwą rodzinę i był dobrym ojcem.  Zobacz także: Adam z "ŚOPW" od początku był rozczarowany Asią? Zdjęcie główne: Instagram

Przeczytaj
Łukasz i Oliwia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” rozstali się?
Newsy Ślub od pierwszego wejrzenia: Łukasz i Oliwia rozstali się?
Oliwia i Łukasz z najnowszej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zyskali dużą sympatię wśród widzów hitu TVN, jednak wielu internautów twierdzi, że ich małżeństwo nie przetrwało zbyt długo, a para nie jest już razem. A wszystko przez wymowny wpis Łukasza na Instagramie.
Urszula Jagłowska
kwiecień 10, 2020

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to niewątpliwie jeden z cieszących się ogromnym zainteresowaniem, a zarazem kontrowersyjnych programów TVN, który podobnie jak „ Projekt Lady” , „Hotel Paradise” , „Królowe życia” , „Damy i wieśniaczki”,  „Gogglebox. Przed telewizorem” czy „Big Brother” wzbudza wiele skrajnych emocji. Co ciekawe, format cieszy się tak dużą popularnością, że stacja zdecydowała się już na wyprodukowanie czterech edycji show, które w oparciu o szeroko zakrojone badania psychologiczne i antropologiczne dobiera w pary obcych sobie ludzi, aranżuje ich śluby, wesela oraz towarzyszy „telewizyjnym małżonkom” w pierwszych chwilach ich wspólnego życia. Choć emisja 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” niedawno wystartowała, to fani formatu już mają swoje teorie na temat związków zaaranżowanych małżeństw. Co ciekawe,  największe emocje wśród internautów zbudza zażyłość pomiędzy najmłodszymi uczestnikami show – Oliwią i Łukaszem. Czy fanowskie teorie są prawdą, a para już się rozstała? Prawdziwość plotek sugeruje wymowny wpis Łukasza na jego instagramowym koncie. Zdjęcie:  Facebook Łukasz i Oliwia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” rozstali się? Niedawno media obiegły wieści o domniemanej ciąży Oliwii z najnowszej edycji ŚOPW .  Teraz fani poddają w wątpliwość nie tylko to, że para spodziewa się dziecka, ale też to, że nadal pozostaje małżeństwem. Wszystko przez opis nagrania, jakie niedawno opublikował Łukasz na swoim instagramowym koncie. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Łukasz Kuchta (@elkuchta) Kwi 7, 2020 o 11:52 PDT Wesele na pełnej!  Impreza, którą na pewno zapamiętam do końca życia. Kto wie, może uda się powtórzyć – podpisał nagranie mąż Oliwii, Łukasz....

Przeczytaj